Bogusław Rydzak

Ortopeda

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy

 • 186
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  P.Doktor dobry lekarz,chociaż nie zawsze można z nim się dogadać.Bardzo szybko załatwia pacjętów,może nawet za szybko ale taki zawód.Bardzo rzeczowy i kompetentny.

 • bardzo słaby

  Miałam robiony zabieg przez doktora (3operacje)... totalnie nie ma pojęcia o własnej pracy!!!!!!!!!!!!!!! Miałam problem ze stopą tak mi ją "naprawił" że jeżdżę prywatnie do Poznania bo nie dość że stopa wygląda gorzej niż przed zabiegiem to jeszcze kuleje, a wcześniej nikt z rodziny nawet nie wiedział że mam problem ze stopami :/ mineło 2 lata od mojej wizyty u tego pana, stopę poprawiłam w Poznaniu (wygląda teraz pięknie) ale nadal mam problem z chodzeniem caly czas kuleje chociaż w zyciu nie mialam z tym problemu trenowałam pilke reczna i koszykówke teraz nawet po spacerze ledwo wracam do domu... W dodatku nawet estetycznie sie nie stara pozostawił mi takie szerokie ciemne blizny po operacjach ze w lecie chodziłam w zaslonietych butach. Obecnie nowy lekarz "poprawił" nawet blizny po tym czlowieku i mam cieniutkie białe linie. Można???? MOŻNA!!! Tylko trzeba chcieć a on to nawet 5min na pacjenta nie poświęca. ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Miałem szereg złamanych kości w dodatku rzepka, małe szanse miałem by znowu chodzić gdyby nie lekarz Bogusław Rydzak i jego Zespół nie chodziłbym teraz nie biegałbym i nie skakał serdecznie dziękuje za zabiegi i rehabilitacje .

 • bardzo dobry

  na wizyte do Pana doktora czekalam 2 dni a za nastepne 2 mialam juz wyznaczona operacje. Wizyty krotkie ale konkretne ! polecam !

 • bardzo dobry

  Witam. Mnie doktor Rydzak na NFZ robił Achillesa. W sumie wizyta tez trwała ok. 2 minut, ale diagnoza jak najbardziej trafna była z jego strony. Przyjął mnie także w tym dniu na oddział i z operował - a było to przed świętami Bożonarodzeniowymi 2012 roku. Obecnie mija już 6 m-c od zabiegu. Noga super. Potrafię już na tej nodze stanąć całym ciałem na palcach. Dla kogoś co miał do czynienia z Achillesem to nie trzeba tłumaczyć co to znaczy. Noga od operacji tj. 2 dni po operacji nigdy nie zabolała. Już powoli biegam. Chciałbym też odnieść się do wizyt. Ponieważ oprócz tej pierwszej na NFZ byłem u Pana doktora jeszcze 3 razy do kontroli na NFZ i też raz prywatnie. Prawdą jest, że te wizyty na NFZ są bardzo krótkie, ale odpowiedzi i diagnozy ze strony pana doktora, jak również rady były trafione w 100%. Co chciałem zapytać to zapytałem i uzyskałem odpowiedź jak i radę, diagnozę. Wizyta prywatna była dłuższa, ale koszt wizyty prywatnej, a tej płaconej przez NFZ różnią się diametralnie. Na podstawie mojego doświadczenia z Panem doktorem mogę komuś zasugerować następujące wskazówki: Jak idziecie na NFZ, to trochę poczytajcie wcześniej o "tym" z czym idziecie w internecie, zasięgnijcie jakiejś wiedzy - i zadajcie pytania konkretne o dany problem. Ja tak robiłem, i zawsze Pan doktor udzielał mi odpowiedzi merytorycznej dotyczącej mojego problemu, i jak z nim dalej postępować. Nigdy mnie nie powiedział na wizytach z NFZ, że czegoś nie wie i zaprasza prywatnie. Do Kingi: A czy ta wizyta o której piszesz była trafna czy pan doktor zlekceważył twój problem? Bo jak była trafna to nie rozumiem twojego rozgoryczenia. Tez mam dziecko i chodziłem z nim na różne wizyty, które trwały 2 minuty i wiecej. Więcej było zawsze jak było podejrzenie problemu mniej jak wszystko OK!

 • bardzo dobry

  Dr Rydzak to świetny specjalista, czy to prywatnie czy na NFZ. I do tego genialny chirurg-ortopeda. Uratował kolano mojego męża po powaznym wypadku na nartach, i chodzi teraz bez żadnych problemów a po jakimś czasie mąż operwował również drugie kolano również u dr Rydzaka, i także wszystko jest super. Poza tym u mojej siostry została niby rozpoznana martwica w kolanie i dziewczyna praktycznie nie mogła biegać itd, wszystko szło w stronę poważnej operacji i kalectwa przy okazji, ale po wizycie u doktora okazało się że wystarczą tabletki!! na wzmocnienie chrzastek i wszystko obecnie jest ok. Poza tym mogę mnożyć przypadki w jakich u mojej rodziny bądź znajomych własnie dr Rydzak pomógł choć inni rozkładali ręce lub zalecali bardzo drastyczne terapie. Poza tym doktor jest bardzo konkretny i odpowiada na wszystkie pytania podczas wizyty, i posiada ogromną wiedzę co jest również ważne. O tym że to śwetny specjalista świadczy wystarczy długośc kolejek czy to prywatnie czy na NFZ. Jak w każdym wypadku są negatynwe i pozytywne opinie, ale póki samemu się nie sprawdzi to nie można wierzyć w każdą opinię, czy dobra czy złą. Ja mam dowód na to, że dr Rydzak to świetny specjalista w postaci mojego męża który normalnie chodzi i to mi wystarczy. Pozdrawiam

 • słaby

  Udaliśmy się z dzieckiem 7 tyg. do dr Rydzaka na NFZ wizyta trwała około 2 min. Pan dr w sposób bardzo wyrafinowany przeprowadził badania bioderek dziecka tj. dosłownie przyłożył do jednej i drugiej nóżki USG po czym stwierdził że wszystko jest tak jak powinno być. Po wyjściu z gabinetu, z rodzicami czekało następne dzieciątko które to już było przyjmowane prywatnie- za stosowną opłatą, z ciekawości postaliśmy pod gabinetem i słychać było jak to Pan dr w ramach wizyty prywatnej, udziela rodzicom maleństwa wszelkich informacji zaś wizyta nie trwa jak u nas 2 min a 20 min. Z uwagi na takie podejście- nie polecam Pana dr.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją