Bogusław Gawęda

Chirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, fachowiec, mocno zaangażowany w sprawy pacjenta także po zabiegu. Wykazuje bardzo duże zainteresowanie postępem leczenia. Komunikatywny i życzliwy dla pacjenta oraz jego rodziny. Pasjonat, lekarz z powołania. Serdecznie dziękuję za leczenie i życzę pomyślności oraz dalszych sukcesów zawodowych. Piotr Homel i syn Tomasz.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i przede wszystkim kompetentny lekarz. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Komunikatywny, fachowo odpowiada na pytania. Pan doktor leczył moją ciocię, która całe swoje życie poświęciła pomagając innym, bo była pielęgniarką z powołania. Teraz to ona potrzebowała pomocy, którą otrzymała właśnie od Pana doktora.

 • bardzo dobry

  Lekarz z prawdziwym powołaniem. Człowiek z wielkim sercem i wspaniałym podejściem do pacjenta. Bardzo kompetentny, uprzejmy i życzliwy. Polecam z całego serca. 100% profesjonalizmu, oby więcej takich lekarzy. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za leczenie mojej mamy. Córka Celiny W.

 • bardzo dobry

  Bardzo fachowy, niekonwencjonalny chirurg ludzkich serc. Z pełnym zaufaniem można powierzyć mu swoje zdrowie, nawet przy ciężkich schorzeniach. Serdecznie dziękuję za pomoc.

 • bardzo dobry

  Każdy człowiek ma swojego anioła stróża.Pan okazał się kimś takim dla mojej żony Heleny z Jordanowa.Z całego serca dziękuję Panu za okazaną pomoc w dalszym leczeniu. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy na Pana i pomógł Pan żonie wrócić do zdrowia. Niech zdrowie i uśmiech nigdy Pana nie opuszcza, a dobro wraca do Pana w zdwojonej wielkości. dziękuję... Leszek Mączka

 • bardzo dobry

  Bardzo chciałem podziękować panu doktorowi Bogusławowi Gawędzie za operacje oraz za opieke którą obdarzył mnie i wszystkich pacjentów. Człowiek uczciwy, profesjonalny oraz godny podziwu. Polecam wszystkim tego doktora.

 • bardzo dobry

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Bogusławowi Gawędzie za uratowanie życia naszemu tacie i dziadkowi, Stanisławowi Chruślickiemu z Nowego Sącza. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc. Po raz pierwszy spotkaliśmy tak oddanego pacjentom lekarza. Mamy nadzieję, że doczekamy czasów, kiedy we wszystkich szpitalach będą tacy właśnie lekarze.

 • bardzo dobry

  Pragniemy bardzo podziękować dr Gawędzie za wspaniała opiekę nad Krzysztofem B. z Krakowa. To fantastyczny operator ale przede wszystkim dobry człowiek, który w tak ciężkich chwilach potrafi okazać emaptię i pocieszyć chorego i jego rodzinę. Dzięki niemu tata jest z nami i czuje się coraz lepiej. Dziękujemy i pozdrawiamy:)

 • bardzo dobry

  W imieniu żony Alfredy M. z Brzostku, woj. Podkarpackie, składam gorące podziękowania dla lek. med. – spec. kardiochirurga Bogusława Gawędy za przeprowadzoną bardzo skomplikowaną operację polegającą na wszczepieniu sztucznej zastawki aortalnej w dniu 26.02.2014r. Chcę nadmienić, że mam bardzo pozytywną opinię o w.w. lekarzu, gdyż podczas pobytu w szpitalu codziennie interesował się przebiegiem dalszego leczenia pooperacyjnego. Jest to lekarz, dla którego życie i zdrowie pacjenta są bardzo ważne, z ogromną, fachową wiedzą podchodzi do każdego człowieka, bez względu na wiek. Pragnę jeszcze dodać, że jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale ciepłym i życzliwym człowiekiem, który w prostych słowach potrafi przekazać informację na temat stanu zdrowia pacjenta. Teraz po miesięcznym okresie od operacji, chcę potwierdzić, że przeprowadzona została ona fachowo, gdyż gojenie ran przebiega bez powikłań, a ja czuję się coraz lepiej. Każdemu oczekującemu na operację mogę polecić Pana Doktora. Jestem bardzo wdzięczna i składam Panu Doktorowi podziękowania i serdecznie pozdrawiam. Alfreda, lat 70, Brzostek, woj. Podkarpackie

 • bardzo dobry

  Lekarz ,który jest profesjonalny jako chirurg ale i doskonale potrafi rozmawiać z pacjentem i jego rodziną. W dzisiejszych czasach ze świecą trzeba szukać lekarza z taką etyką jaką charakteryzuje się Pan Gawęda. Wdzięczni za przeprowadzoną operację taty i opiekę pooperacyjną dzieci Sierki Mariana operowanego 10 marca 2014 r.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Zdzisław Pachacz - chirurg, Robert Balawender - chirurg, Henryk Bisz - chirurg, Tadeusz Augustyn - chirurg, Jarosław Stoliński - chirurg, Danuta Barbara Pawlak-Lewandowska - chirurg, Mirosław Garlicki - chirurg, Teresa Maria Pawlik - chirurg, Tadeusz Stanisław Popiela - chirurg, Rafał Solecki - chirurg, Mieczysław Mikołaj Słowik - chirurg, Danuta Kolarzyk - chirurg, Krystyna Ferster - chirurg, Danuta Karcz - chirurg, Jan Skirpan - chirurg, Jacek Drabina - chirurg, Anna Nowak - chirurg, Jacek Topa - chirurg, Grzegorz Filip - chirurg, Dominika Romanowicz - chirurg
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Radosław Witkowski

stomatolog,  chirurg

Umów się