Bogusław Gawęda, chirurg Kraków

Bogusław Gawęda

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

14

Adresy

 • 23 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miły i przede wszystkim kompetentny lekarz. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Komunikatywny, fachowo odpowiada na pytania. Pan doktor leczył moją ciocię, która całe swoje życie poświęciła pomagając innym, bo była pielęgniarką z powołania. Teraz to ona potrzebowała pomocy, którą otrzymała właśnie od Pana doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z prawdziwym powołaniem. Człowiek z wielkim sercem i wspaniałym podejściem do pacjenta. Bardzo kompetentny, uprzejmy i życzliwy. Polecam z całego serca. 100% profesjonalizmu, oby więcej takich lekarzy. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za leczenie mojej mamy. Córka Celiny W.

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo fachowy, niekonwencjonalny chirurg ludzkich serc. Z pełnym zaufaniem można powierzyć mu swoje zdrowie, nawet przy ciężkich schorzeniach. Serdecznie dziękuję za pomoc.

  zgłoś nadużycie
 • 21 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Każdy człowiek ma swojego anioła stróża.Pan okazał się kimś takim dla mojej żony Heleny z Jordanowa.Z całego serca dziękuję Panu za okazaną pomoc w dalszym leczeniu. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy na Pana i pomógł Pan żonie wrócić do zdrowia. Niech zdrowie i uśmiech nigdy Pana nie opuszcza, a dobro wraca do Pana w zdwojonej wielkości. dziękuję... Leszek Mączka

  zgłoś nadużycie
 • 18 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo chciałem podziękować panu doktorowi Bogusławowi Gawędzie za operacje oraz za opieke którą obdarzył mnie i wszystkich pacjentów. Człowiek uczciwy, profesjonalny oraz godny podziwu. Polecam wszystkim tego doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 21 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Bogusławowi Gawędzie za uratowanie życia naszemu tacie i dziadkowi, Stanisławowi Chruślickiemu z Nowego Sącza. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc. Po raz pierwszy spotkaliśmy tak oddanego pacjentom lekarza. Mamy nadzieję, że doczekamy czasów, kiedy we wszystkich szpitalach będą tacy właśnie lekarze.

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pragniemy bardzo podziękować dr Gawędzie za wspaniała opiekę nad Krzysztofem B. z Krakowa. To fantastyczny operator ale przede wszystkim dobry człowiek, który w tak ciężkich chwilach potrafi okazać emaptię i pocieszyć chorego i jego rodzinę. Dzięki niemu tata jest z nami i czuje się coraz lepiej. Dziękujemy i pozdrawiamy:)

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W imieniu żony Alfredy M. z Brzostku, woj. Podkarpackie, składam gorące podziękowania dla lek. med. – spec. kardiochirurga Bogusława Gawędy za przeprowadzoną bardzo skomplikowaną operację polegającą na wszczepieniu sztucznej zastawki aortalnej w dniu 26.02.2014r. Chcę nadmienić, że mam bardzo pozytywną opinię o w.w. lekarzu, gdyż podczas pobytu w szpitalu codziennie interesował się przebiegiem dalszego leczenia pooperacyjnego. Jest to lekarz, dla którego życie i zdrowie pacjenta są bardzo ważne, z ogromną, fachową wiedzą podchodzi do każdego człowieka, bez względu na wiek. Pragnę jeszcze dodać, że jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale ciepłym i życzliwym człowiekiem, który w prostych słowach potrafi przekazać informację na temat stanu zdrowia pacjenta. Teraz po miesięcznym okresie od operacji, chcę potwierdzić, że przeprowadzona została ona fachowo, gdyż gojenie ran przebiega bez powikłań, a ja czuję się coraz lepiej. Każdemu oczekującemu na operację mogę polecić Pana Doktora. Jestem bardzo wdzięczna i składam Panu Doktorowi podziękowania i serdecznie pozdrawiam. Alfreda, lat 70, Brzostek, woj. Podkarpackie

  zgłoś nadużycie
 • 31 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz ,który jest profesjonalny jako chirurg ale i doskonale potrafi rozmawiać z pacjentem i jego rodziną. W dzisiejszych czasach ze świecą trzeba szukać lekarza z taką etyką jaką charakteryzuje się Pan Gawęda. Wdzięczni za przeprowadzoną operację taty i opiekę pooperacyjną dzieci Sierki Mariana operowanego 10 marca 2014 r.

  zgłoś nadużycie
 • 18 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz, otoczył naprawdę profesjonalną opieką naszą babcie , bardzo dobry kontakt , kompetentny, rzeczowy, uczciwy. Ze swej strony serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online