Bogumił Banaszak, ginekolog Białogard

Bogumił Banaszak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

31

Adresy

 • 14 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Długo zastanawiałam się w jakich słowach przekazać moje odczucia. W mojej opinii jest to najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam. A odwiedziłam ich w ciągu miesiąca 7, żaden nie potrafił pomóc. Dopiero Pan Banaszak postawił trafną diagnozę, wytłumaczył w czym problem, zlecił dodatkowe badania. Zainteresował się ich wynikami (nie czekał na ich przyniesienie do następnej wizyty tylko prosił o konsultacje telefoniczną jak tylko je będę miała). Poza tym jest ciepłym, życzliwym człowiekiem, dzięki któremu poczułam nareszcie że jesteśmy z moim maleństwem pod dobrą opieką. Ogromnym plusem jest fakt, że bardzo indywidualnie traktuje pacjentów, już na drugiej wizycie pamiętał mnie i historie, bez pytania o nazwisko wyjął już kartę. W trakcie wizyty poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje, mogę spokojnie i bez skrępowania zapytać o wszystko, a on z anielską cierpliwością odpowiada na każde pytanie. W awaryjnych sytuacjach odbierał telefony nawet w nocy, umawiał wizyty "od ręki". Mam wrażenie że bardzo troszczy się o pacjentkę. Ufam mu bezwzględnie, a należe do osób bardzo wymagających. Chciałabym aby każdy lekarz był też człowiekiem. Pan Banaszak jest. i jestem mu za to bardzo wdzięczna.

  zgłoś nadużycie
 • 30 marca 2012

  Ocena: Dobry

  Super Ginekolog

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 31 października 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  ja też polecam jest super straciłam dziecko a on mi wszystkie badania porobił i teraz się staramy z mężem polecam z całego serca naprawdę

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Uważam, że jest to bardzo dobry lekarz i człowiek. Koleżanka mi tego lekarza poleciłą i nie żałuje. Chodziłam po różnych ginekologach a tylko tak na prawdę to On nam pomógl. Wytłumaczył wszystko co i jak, dał nadzieję, wizyte w miłej i spokojnej atmosferze-bez stresu. W końcu udało się i dzisiaj nasz Jasiek ma już 16 miesięcy. Rozpoczeliśmy ponowne starania o rodzeństwo dla Jasia i również chodzę na wizyty do ,,mojego'' lekarza. Nie wyobrażam sobie innego. Dlatego niech doktor Banaszak żyje długo i w zdrowiu. Naprawdę polecam bo warto.

  zgłoś nadużycie
 • 19 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Fachowa pomoc. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i dodatkowo narysować. :) Dzięki niemu, donosiłam do końca ciążę i urodziłam zdrowego synka.

  zgłoś nadużycie
 • 16 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz. Bada dokładnie i delikatnie. Bardzo rozmowny i miły, co pomaga rozładować stres. Szczegółowo wszystko wytłumaczy i przedstawi. ;)

  zgłoś nadużycie
 • 6 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo fajny lekarz, byłam u niego na pierwszej wizycie, mam 16 lat a rozmawiając z nim na dość krępujące tematy dla mnie czułam się jakbym rozmawiała z dobrym przyjacielem.

  zgłoś nadużycie
 • 18 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Trudno znaleźć tak profesjonalnego lekarza i pracującego z takim poświęceniem dla pacjentek jak dr Banaszak. Nie zawiedzie się nikt, kto do niego przyjdzie. To lekarz i CZŁOWIEK w jednym! Bardzo tego brakuje w obecnej i zmaterializowanej słuzbie zdrowia. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2010

  Ocena: Słaby

  SŁABY? BO LECZYŁ NADŻERKĘ . WZIĄŁ KUPĘ FORSY A NIESTETY NADŻERKA NADAL JEST, POMIMO ŻE SIĘ ZARZEKAŁ "ŻE TAM NIC NIEMA" JAK KTOŚ NIEMA CO ROBIĆ Z PIENIEDZMI TO MOŻE SIĘ U NIEGO LECZYĆ

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 7 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  kobiety chodzą do niego jak do starego kumpla ,poświęca każdej bardzo dużo czasu ,można z nim pogadać o wszystkim pozdrawiam i polecam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami