dr n. med.

Bogdan Wziętek

Ortopeda

Dr n. Med. Bogdan Wziętek jest specjalistą chirurgi ortopedyczno-urazowej. Pracuje głównie w swoim Centrum Medycznym Artroskop w Chrzanowie www.wzietek.pl tel oraz operuje w prywatnych klinikach w K... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Artroskopia 2 500 zł
Konsultacja lekarska 120 zł
Kwas hyaluronowy dostawowo iniekcja + materiał 120 - 200 zł
Fala uderzeniowa 50 zł
Operacja zespołu cieśni 1 000 - 2 500 zł
Kosultacja z USG Ortopedycznym (tylko w Chrzanowie) 170 zł
Zwykła wizyta 120 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr n. Med. Bogdan Wziętek jest specjalistą chirurgi ortopedyczno-urazowej.
Pracuje głównie w swoim Centrum Medycznym Artroskop w Chrzanowie www.wzietek.pl tel oraz operuje w prywatnych klinikach w Katowicach - Tommed i w Krakowie - Ortopedicum.
Główne pola działalności medycznej to:
- artroskopia
- usg narządu ruchu (tylko w Chrzanowie)
- rehabilitacja ortopedyczna
- chirurgia ręki i stopy

Wykształcenie:
1992 Śląska Akademia Medyczna
1996/2001 specjalizacja Chirurgia Ortopedyczno-Urazowa
2006 doktorat w CM UJ w Krakowie
staże zagraniczne AGA w Innsbucku i AO w Salzburgu
pełna lista szkoleń http://www.dr.wzietek.pl/kwalifikacje.php

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  10 lat temu operował mi bark. Byłem tak chory że nie mogłem już wcale ruszać ręką. Nawet z bólu za bardzo nie mogłem spać.Po trzech miesiącach rehabilitacji ręka działa jak nowa. Potrafię normalnie ruszać ręką, dźwigać ciężary..... Pracuję fizycznie i mogę znowu normalnie funkcjonować.... Przed operacją wszystko mi wyjaśnił, uspokoił. Byłem rzeczowo prowadzony przez cały czas rehabilitacji.

 • bardzo dobry

  To bardzo dobry specjalista z rzeczowym podejściem do każego przypadku. Poza tym bardzo miły i uprzejmy w stosunku do pacjenta, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach, nawet w przypadku prywatnych i płatnych wizyt lekarskich, Obydwa urazy ortopedyczne (operowane kolano i złamana kość śródstopia), które wyleczyłam u niego były traktowane bardzo profesjonalnie. USG zawsze w pełnym skupieniu, wizyty kontrolne bardzo merytoryczne, odpowiada na każde pytanie. Polecam Pana doktora, bo to świetny specjalista z powołaniem!

 • bardzo dobry

  Pan doktor posiada bardzo wysoką kulturę osobistą, jest fachowcem w swojej dziedzinie mówi dokładnie,zrozumiale,przy moim schorzeniu precyzyjnie określił co mi wolno a czego mam unikać.USG kolana robił 10 min.Polecam !!! :)

 • słaby

  Witam, jadąc do Chrzanowa miałem nadzieje na szybki powrót do zdrowia tymczasem kolano wygląda gorzej niż przed zabiegiem u dr.Wziętka popieram poprzedników : lekceważący stosunek do pacjenta, brak szczegółowego zainteresowania pacjetem , ciągłe twierdzenie że potrzeba czasu na poprawę której już kolejny miesiąc nie ma. Dwóch innych bardzo dobrych ortopedów stwierdziło że potrzebny jest zabieg bo operacja wykonana przed dr.Wziętka nic nie dała tym bardziej pogorszyła stan mojego kolana. Jak dla mnie strata dużej ilości gotówki i mnóstwa czasu. Nie polecam !

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Wziętek operował (artroskopia) oba moje kolana (niestabilność rzepki, nawykowe zwichnięcia). Zawsze (z problemami borykam się od kilkunastu lat) mogłem liczyć na jego fachową pomoc. Na dodatkowy plus zasługuje rehabilitacja w nowym Centrum Medycznym Artroskop w Chrzanowie, którego jest właścicielem: nowoczesne urządzenia i fantastyczna kadra. Polecam z całego serca!

 • bardzo dobry

  dla mnie jest zawodowcem,mialem zerwane wiazadlo przednie,minelo 1,5roku,i uprawiam czynnie sport a i prace mam fizyczna a kolano smiga jak nowe,pelne zgiecie,wyprost miesnie odbudowane,pozdrawiam i dziekuje panu doktorowi,ze moge dalej kopac w ten worek bokserski i chodzic na treningi

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,polecam.w marcu mialam skomplikowany zabieg na kolano,jestem bardzo zadowolona z przebiegu operacjii jaki i opieki po zabiegu.Naprawde szczerze polecam!!!

 • bardzo dobry

  Ostatnio miałam dość skomplikowany zabieg na kolano,operował mnie doktor Bogdan Wzietek.Uwazam ze to rewelacyjny specjalista.zrobil kawał dobrej roboty. I po zabiegu otoczyl mnie rewelacyjne fachowa opieka.jestem mu bardzo wdzięczna .Irena Michalewicz

 • bardzo dobry

  Polecam Pana doktora, szczególnie w leczeniu urazu kolana (pęknięta łękotka). Po zrobionej artroskopii chodzę i już nic mnie nie boli. :) Szczerze polecam.

 • bardzo słaby

  Nie polecam w ocenie stawów biodrowych u niemowlat. Wizyty ekspresowe, pacjenci traktowani przedmiotowo, masówka. Brak odpowiedzialności moralnej i cywilnej za błędną diagnozę. Nie polecam młodym rodzicom, którzy chcą dla swojego malenstwa jak najlepiej... a jeśli ktoś już korzysta z usług pana dr radzę dodatkowe konsultacje - na rynku jest duża konkurencja i wielu innych specjalistów.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę