Beata Wyrwas-Meckier

Neurolog

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • SSW im. M. Kopernika w Piotrkowie Tryb

  Rakowska
  97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie

  201
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Mój mąż leżał całą noc z krwawieniem pod pajęczym, po urazie głowy, a pani doktor zamiast zrobić CT głowy wypisała go do domu . Nie polecam nikomu znaleźć się w tym miejscu i pod taką opieką .

 • bardzo słaby

  Tacy ludzie nie powinni wogóle leczyc a juz napewno nie powinni nazywac sie lekarzami. Podejscie do pacjenta który nie leczy sie prywatnie u pani ' doktor" ponizej krytyki.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Na oddziale przebywałam kilkakrotnie, ordynator reprezentuje oddział, który działa na poziomie okresu międzywojennego. Brudna koedukacyjna toaleta, prysznic w połączeniu z brudownikiem, pacjenci z obawy przed zarażeniem się jakimiś świństwem przecierają się chustkami nawilżanymi lub przemywają się nad zlewem na sali chorych. Odczucia pozostałych pacjentów niestety są bardzo zbliżone do moich. Tematu profesjonalizmu nie śmiem nawet podejmować, bo po prostu nie ma o czym mówić. Aby się nie powtarzać, napiszę, w pełni podzielam poprzednią negatywną opinię. Nie doświadczyłam na tym oddziale żadnej pomocy, żadnej diagnozy, miałam wrażenie, ze tam się odhacza pacjentów na sztukę. Śmieszne obchody lekarskie, po 15 sekund na każdego pacjenta. To kpina. Obym nigdy wiecej nie musiała tam trafić.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bylem leczony przez Panią doktor Beatę Wyrwas Meckier prywatnie w gabinecie na bóle kręgosłupa i uważam, że jest to bardzo fachowy lekarz, bardzo uprzejmy i godny polecenia. Na tle innych lekarzy z którymi miałem do czynienia wyróżnia się bardzo pozytywnie. Bardzo dziękuję Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,oddany,ludzki wrażliwy duzej wiedzy lekarskie,polecam wszystkim jako specjalista,pobiera minimum wynagrodzenia. Polecam wszystkim chorym,potrzebujących pomocy.Nie znam w okolicy takiego dobrego lekarza,a opinie negatywne napisał ktoś,który pomylił adres i zamaist do psychiatry zgłosił się do neurologa.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz nic dodać nic ująć.

 • bardzo dobry

  To co napisał ~Bardzo zawiedziony Pacjent to są same bzdury i stek kłamstw w każdym zdaniu, aż szkoda sprostowań. Pani dr Meckier jest bardzo dobrym lekarzem i moje doświadczenie w leczeniu u niej na Oddziale są bardzo pozytywne - praca na oddziale neurologicznym jest bardzo ciężka co wynika ze stanu służby zdrowia a nie z jej pracy. Jest jednym z nie licznych lekarzy którzy nie biorą i nie chcą brać. Jak ja byłam na oddziale to "WOLNE MIEJSCA" o których pisze mój poprzednik to chyba były w toalecie bo na korytarzu leżeli pacjenci. Serdecznie pozdrawiam Panią dr Meckier.