Beata Wyrwas-Meckier

7 opinii

neurolog

Piotrków Trybunalski, Rakowska

Kontakt

SSW im. M. Kopernika w Piotrkowie Tryb

Rakowska , 97-300 Piotrków Trybunalski

Opinie pacjentów

7
 • 4
 • 1
 • 2
 • Mój mąż leżał całą noc z krwawieniem pod pajęczym, po urazie głowy, a pani doktor zamiast zrobić CT głowy wypisała go do domu . Nie polecam nikomu znaleźć się w tym miejscu i pod taką opieką .

  Beata .

  Ocena neutralny

  15 sty 2012 21:34:48

 • Tacy ludzie nie powinni wogóle leczyc a juz napewno nie powinni nazywac sie lekarzami. Podejscie do pacjenta który nie leczy sie prywatnie u pani ' doktor" ponizej krytyki.

  Izabela M.

  Ocena bardzo słaby

  18 mar 2011 10:10:59

 • Na oddziale przebywałam kilkakrotnie, ordynator reprezentuje oddział, który działa na poziomie okresu międzywojennego. Brudna koedukacyjna toaleta, prysznic w połączeniu z brudownikiem, pacjenci z obawy przed zarażeniem się jakimiś świństwem przecierają się chustkami nawilżanymi lub przemywają się nad zlewem na sali chorych. Odczucia pozostałych pacjentów niestety są bardzo zbliżone do moich. Tematu profesjonalizmu nie śmiem nawet podejmować, bo po prostu nie ma o czym mówić. Aby się nie powtarzać, napiszę, w pełni podzielam poprzednią negatywną opinię. Nie doświadczyłam na tym oddziale żadnej pomocy, żadnej diagnozy, miałam wrażenie, ze tam się odhacza pacjentów na sztukę. Śmieszne obchody lekarskie, po 15 sekund na każdego pacjenta. To kpina. Obym nigdy wiecej nie musiała tam trafić.

  m

  Ocena neutralny

  29 wrz 2010 13:16:44

 • Bylem leczony przez Panią doktor Beatę Wyrwas Meckier prywatnie w gabinecie na bóle kręgosłupa i uważam, że jest to bardzo fachowy lekarz, bardzo uprzejmy i godny polecenia. Na tle innych lekarzy z którymi miałem do czynienia wyróżnia się bardzo pozytywnie. Bardzo dziękuję Pani doktor.

  Ocena bardzo dobry

  16 wrz 2010 13:45:23

 • Bardzo dobry lekarz,oddany,ludzki wrażliwy duzej wiedzy lekarskie,polecam wszystkim jako specjalista,pobiera minimum wynagrodzenia. Polecam wszystkim chorym,potrzebujących pomocy.Nie znam w okolicy takiego dobrego lekarza,a opinie negatywne napisał ktoś,który pomylił adres i zamaist do psychiatry zgłosił się do neurologa.

  Gość

  Ocena bardzo dobry

  22 cze 2010 18:44:40

 • Bardzo dobry lekarz nic dodać nic ująć.

  Gość

  Ocena bardzo dobry

  25 lis 2009 14:03:48

 • To co napisał ~Bardzo zawiedziony Pacjent to są same bzdury i stek kłamstw w każdym zdaniu, aż szkoda sprostowań. Pani dr Meckier jest bardzo dobrym lekarzem i moje doświadczenie w leczeniu u niej na Oddziale są bardzo pozytywne - praca na oddziale neurologicznym jest bardzo ciężka co wynika ze stanu służby zdrowia a nie z jej pracy. Jest jednym z nie licznych lekarzy którzy nie biorą i nie chcą brać. Jak ja byłam na oddziale to "WOLNE MIEJSCA" o których pisze mój poprzednik to chyba były w toalecie bo na korytarzu leżeli pacjenci. Serdecznie pozdrawiam Panią dr Meckier.

  Wdzięczna pacjentka

  Ocena bardzo dobry

  31 mar 2009 12:17:47


Pobieranie danych

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK