Beata Mazur-Konieczna

Pediatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z usług pani Beaty. Zawsze skora do pomocy, umie się dogadać z małymi pacjentami. Moje dziecko bardzo ją lubi. Bardzo ją polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest miłą, sympatyczną i kompetentną osobą. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam ją zarówno prywatnie jak i ,,państwowo''. Moje dziecko bardzo ją lubi i chętnie przychodzi do niej na wizyty. Zawsze daje dobrą i przydatną radę. Jestem z niej bardzo zadowolona. :)

 • słaby

  Prywatnie w miarę ok ale w przychodni jest tak znudzona kolejnymi pacjentami ze nie ma ochoty nawet zadac dodatkowych pytan a co dopiero zbadac konkretnie. Juz nie wspomne ze skierowanie na najprostsze badania graniczy z cudem!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  bardzo dobra fachowa i ma podejscie do dzieci .serdecznie polecam:)

 • bardzo słaby

  Pani dr jest bardzo sympatyczna i ma świetne podejście do małego pacjenta. Zawsze gotowa przyjechać na prywatną wizytę nawet w niedzielę. Odbiera tel. i chętnie daje wskazówki jak postępować w danym momencie. Serdecznie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Niestety na mnie nie zrobiła dobrego wrażenia, nawet nie chce sie jej ruszyc zza biurka żeby przebadać dziecko, przeważnie przepisuje te same syropy i nawet nie określa przez jaki okres je brac, może prywatnie jest inna ale w przychodni nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pani Beata to osoba miła i kompetentna. Zawsze służy pomocą, o każdej porze doby. Bardzo lubią ją moje dzieci.

 • bardzo dobry

  polecam wizyty u dr Mazur. zawsze jest mila dla malych pacjentow a rodzicow traktuje powaznie i potrafi dobrze leczyc. zawsze jest pod telefonem i mozna na Nia liczyc zarowno "panstwowo" jak i prywatnie.

 • bardzo dobry

  Leczę swoje dziecko u Pani Doktor i zawsze jestem bardzo zadowolony. Nie czekam.Jest miła w przychodni i prywatnie. Moje dziecko bardzo Ją lubi. Zapisuje tanie ale zawsze bardzo skuteczne leki. Nie straszy mnie chorobami zdarzającymi się 1 raz na sto milionów przypadków. Często doradzi coś jako matka.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Halina Sułek-Kobiela - pediatra, Beata Ewa Zahradnik-Stopczyńska - pediatra, Teresa Raczyńska-Pachuta - pediatra, Małgorzata Anna Radlińska-Kozłowska - pediatra, Katarzyna Garus - pediatra, Halina Maria Podołowska - pediatra, Jolanta Sabaj - pediatra, Maria Nyzio - pediatra, Katarzyna Zych - pediatra, Teresa Palka - pediatra, Danuta Anna Michalik - pediatra, Stanisław Schneider - pediatra, Irena Dyduch - pediatra, Katarzyna Piotrowicz - Kruszyna - pediatra, Leszek Legutko - pediatra, Zbigniew Ryszard Jabłoński - pediatra