lek.

Beata Królikowska - Kobierska

Ginekolog, Położna, położnik

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz, od pierwszych minut widać, że pani dr chce pomóc i nie robi tego tylko dla kasy. Profesjonalizm na każdym poziomie, wizyta trwa tyle ile tego wymaga pacjentka, a nie 10 minut i do widzenia. Koszt wizyty "cukrzycowej" to 150 zł , ale po wyjściu z gabinetu ma się pewność że są to dobrze wydane pieniądze, bo doktor wyjaśnia wszystko co jest związane z tym problemem. Jeszcze raz polecam :)

 • bardzo dobry

  Skrupulatna, przemiła i profesjonalna! Odpowiada cierpliwie na pytania, bardzo dokładnie bada, wspiera! Dzięki niej 9 miesięcy ciązy to radosny i szczesliwy czas wyczekiwania. Trkatuje pacjenta jak partnera! Rewelacyjny lekarz - bardzo mocno polecam! To pierwszy lekarz dla którego wchodzę na wszystkie fora i wystawaim jak najlepsze opinie, bo na to zdecydowanie zasługuje. Na żadnym forum opiniotwórczym nie znalazłam żadnego złego słowa o pani Królikowskiej!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę i wg mnie jest najlepszym ginekologiem jakiego w życiu spotkałam. Koszt wizyty to 100zł ( niezależnie czy z USG czy bez).

 • neutralny

  ile wynosi wizyta u Pani Doktor ?

 • neutralny

  mam pytanie jak wygląda wizyta osoby niepełnoletniej bez opiekuna ?

 • dobry

  doktor specjalizuje się również w diabetologi. Jest dobrym lekarzem, ja osobiście do niej chodze i jestem bardzo zadowolona! Polecam

 • dobry

  Polecam. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jestem z niej zadowolona. Wnikliwa i profesjonalna.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Mirosław Dudziak - ginekolog, Andrzej Kalemba - ginekolog, Tomasz Tylicki - ginekolog, Krzysztof Onichimowski - ginekolog, Ewa Mężyk - ginekolog, Artur Jankowski - ginekolog, Zbigniew Gaweł - ginekolog, Marek Korożan - ginekolog, Janina Ratnicka - Klimaszewska - ginekolog, Beata Makowska - ginekolog, Maria Binczycka-Anholcer - ginekolog, Maciej Pankau - ginekolog, Józef Makarewicz - ginekolog, Robert Klimaszewski - ginekolog, Magdalena Młodzianowska - ginekolog, Apoloniusz Goebel - ginekolog, Roman Jankowski - ginekolog, Irena Zalewska-Banach - ginekolog, Hanna Olszewska - ginekolog, Jacek Sadowski - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Joanna Mastalerz

ginekolog,  położna, położnik

Umów się