dr n. med.

Beata Kaczorowska

Neurolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Pani doktor, tytuł naukowy zobowiązuje przynajmniej do tego, że jak się nie wie o co chodzi, to należy zaordynować takie badanie, które da odpowiedź na pytanie. I należy przypomnieć, że pracuje Pani w "służbie zdrowia". Słowo SŁUŻBA zobowiązuje.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Neurolog, która wywyższa się podczas wizyty pacjenta w gabinecie, strasznie niesympatyczna, mało zainteresowana stanem zdrowia pacjenta. Widać, że z góry zakłada, że ktoś przychodzi i symuluję bo trzeba bardzo mocno Panią Dr przekonywać do tego, że dolegliwości naprawdę występują. Nie polecam, a wręcz odradzam tą Panią Dr.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Dr Kaczorowska jest świetnym neurologiem. Leczę się u niej od 15 lat. Jestem po wypadku mam problemy z kręgosłupem, dzięki pani doktor mogę funkcjonować.Cenię ją za szczególną fachowość i troskę o pacjenta.

 • bardzo dobry

  Uważam, że dr Kaczorowska jest bardzo dobrym neurologiem. Leczę się u niej już od jakiegoś czasu i naprawdę zajęła się mną od pierwszej wizyty. Ponieważ mam ogromne problemy z kręgosłupem, zaraz na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na rezonans magnetycznym całego kręgosłupa. który tylko potwierdził diagnozę pani Dr Kaczorowskiej. Dzięki leczeniu jakie zastosowała Pani Doktor mogę chodzić i normalnie funkcjonować. Pacjentka

 • dobry

  Uważam , że Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie .

 • słaby

  Ostatnio udałam się do przychodni LIM, gdzie przyjmuje dr B. Kaczorowska. Na wstępie powiedziałam, gdzie nasila mi się ból, itd Dr poprosiła mnie, abym zrobiła skłon (standart) i stwierdziła, że to zatoki (logiczne jeśli boli Cię głowa z przodu to zatoki, jeśli w jednym miejscu z przodu to migrena, wiem to od początku). Jednym z pierwszych zdań, które od niej usłyszałam to:CZEGO OD NIEJ OCZEKUJĘ (może myślała, że udaję i chcę wyciągnąć zwolnienie) , więc zapytałam się o skierowanie na badania (USG czy tomografia), ale dała mi skierowanie na rtg zatok. Cały czas powtarzała, że nie jest WSZECHMOGĄCA. Czułam się jak oszustka, która symuluje chorobę. Koniec był najlepszy, gdy wypisywała zwolnienie, bo poprosiłam o receptę, na to dr K., że zamknęła już wizytę i pytała mi się wcześniej o tabletki, ale nie chciałam (byłam zakręcona, bo mnie głowa bolała, ale przecież nie wyszłam jeszcze z gabinetu???)


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Gabriela Bilewicz - neurolog, Anna Krystyna Ciesiołkiewicz-Stypik - neurolog, Jolanta Fabjanowska - neurolog, Barbara Muza-Kostrzewska - neurolog, Adam Jan Jurkowski - neurolog, Mirosław Mazurek - neurolog, Jolanta Wilczak-Boruta - neurolog, Paweł Skłodowski - neurolog, Bożena Adamkiewicz - neurolog, Katarzyna Walczak - neurolog, Elżbieta Magorzata Junczyk - neurolog, Anna Bożenna Dąbrowska - neurolog, Zofia Nowak - neurolog, Jan Jerzy Kodura - neurolog, Marta Pyzik-Janiak - neurolog, Czesław Jeśman - neurolog, Anna Demczuk - neurolog, Małgorzata Anna Dąbrowska - neurolog, Maciej Juryńczyk - neurolog, Ewa Guzowska-Bartniak - neurolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online