Beata Chmura, ginekolog Kraków

Beata Chmura

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

51

Adresy

 • 6 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  dr Chmura jest moim lekarzem od ponad 15 lat. Jest świetnym, kompetentnym lekarzem. Zawsze ma czas żeby skrupulatnie i rzetelnie odpowiedzieć na moje pytania czy wątpliwości. Cytologie, USG robi mi regularnie wiec mam wszystko pod kontrolę. Szczerzę wszystkim dr chmurę polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Uważam, że dr Chmura jest bardzo kompetentna i warto do niej chodzić. To właśnie ona wpadła na to, że wszystkie moje bóle brzucha i bóle nerek to nic innego jak wina kręgosłupa. Nawet na SOR w szpitalu Rydygiera nie wiedzieli co mi jest, a moja była (na szczęście już) doktor pierwszego kontaktu leczyła mnie na piasek w nerkach.... Zawsze miła, uśmiechnięta, odpowie na każde pytanie.

  zgłoś nadużycie
 • 26 kwietnia 2013

  Ocena: Dobry

  Niedawno miałam pierwszy kontakt z panią doktor. Wizyta przebiegała przyjaznie, pani doktor zrobiła szczegółowy wywiad a następnie przystąpiła do badania. Wszystko na bieżąco tłumaczyła. Uważam, że pani doktor to dobry specjalista i mogę polecić ją każdej niezdecydowanej pani:)

  zgłoś nadużycie
 • 2 lutego 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Ta pani była moim pierwszym ginekologiem. Pamiętam jak byłam u niej na pierwszej wizycie, byłam młoda i zdenerwowana. Niestety jest oschły ton nie ułatwił mi wizyty, nie wspominam jej dobrze. Potem gdy prosiłam o tabletki antykoncepcyjne zawsze musiała to komentować i to nie w sposób merytoryczny ale bardziej powiedziałabym ideologiczny. Na moje pytania odnośnie zlecanych badań, ich celowości, sugerowania pewnych rzeczy odpowiedź była jedna "proszę to zostawić lekarzowi". A ja chciałam po prostu zrozumieć czemu leczy mnie tak a nie inaczej i co mi właściwie jest, do tego mam prawo jako pacjent. Miałam wrażenie że traktuje mnie z góry, a przecież nie wie czym zajmuje się na co dzień i jaki jest poziom mojej wiedzy. Z ulgą zmieniłam lekarza. Tej pani nie polecam!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 czerwca 2012

  Ocena: Słaby

  Proszę uważać na tę lekarkę! Jest niekompetentna, przepisuje leki na oślep, wprowadza w błąd jeśli chodzi o stan zdrowia, swoimi nietrafnymi diagnozami sprawia ogromne cierpienie. NIE POLECAM NIKOMU!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 29 maja 2012

  Ocena: Dobry

  Chodzę do Dr od 4 lat. Prowadzi moją pierwszą ciążę. Rewelacja. Komentarze negatywne dla mnie nie zrozumiałe (pewnie konkurencja wystawia)

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Pani Doktor nie jest dobrą lekarką. Leczyłam się u niej rok. Co ciekawsze usg piersi, cytologie, biocenoze pochwy zrobiłam prywatnie (gdzie indziej). Chodziłam, skarżyłam się, że mnie boli.. W nagrodę usłyszałam, że u mnie wszystko w porządku i może to na tle nerwowym. Efekt... Jestem po zabiegu, tyle, że skierowanie dostałam od innego lekarza. Moje znajome też mają dużo jej do zarzucenia, nietrafione diagnozy, złe leczenie i olewanie pacjentów. Nie polecam.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 5 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Było to 7 lat temu,jak Pani doktor dosłownie uratowała moją ciąże i dzięki temu cieszę się wraz ze swoim synkiem,że możemy być razem:)),byłam w 4 msc ciąży kiedy groziło mi poronienie z powodu zbyt wczesnego rozwierania się szyjki,szybka diagnoza-szpital-założenie szwów(nadmienię iż nie chciał wyrazić zgody odynator gdyż miałam akurat wtedy zapalenie)Pani doktor cały czas była przy mnie i wręcz namówiła ordynatora by podjęli sie tego zabiegu.Synek urodził się w ósmym miesiącu w szpitalu na kopernika i tam ,także Pani doktor mnie odwidziła!!!! wcale nie musiała tego robić ,gdyż pracuje w innym szpitalu.Powiem szczerze ,że bardzo mnie to wzruszyło ile Pani doktor ma w sobie wrażliwości i dobra.popłakałam się szczerze wtedy.polecam tego lekarza z czystym sumieniem!!! gdyby nie Pani doktor i jej zainteresowanie nie było by mojego Oliwierka.bardzo dziękuje raz jeszcze!!!

  zgłoś nadużycie
 • 19 września 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Z Panią doktor miałam nieprzyjemność spotkać się w ostatnim czasie, kiedy podejrzewałam ciąże. Podczas wizyty pani doktor stwierdziła że jest za wcześniej aby potwierdzić to badaniem ginekologicznym i zleciła badania krwi. Przy kolejnej wizycie kiedy przyszłam po wynik (2 dni później) okazało się że pani doktor zleciła wszystkie badania ale "zapomniała" o tym najważniejszym potwierdzającym lub wykluczającym ciąże. Następnie stwierdziła że jeżeli miesiączka się spóźnia to należy przyjąć jako pewniak że jestem w ciąży i tak właśnie postępować. Nie została mi założona karta ciąży i nie usłyszałam od szanownej pani doktor jak mam w takim razie postępować i co robić dalej pomimo tego że to pierwsza ciąża. Na tym wizyta się zakończyła. Przyznam że jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim zlekceważeniem pacjenta. Już znalazłam innego lekarza i jestem bardzo zadowolona.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 18 czerwca 2011

  Ocena: Słaby

  Wg mnie pani dr Chmura nie jest rewelacyjna.Poszłam do niej pierwszy raz po roku brania tabl.antykoncepcyjnych z tego względu że źle mi wyszły wyniki poziomu hormonów.Po odstawieniu tabletek chciałam żeby pani dr dała mi skierowanie na powtórne wykonanie poziomu hormonów aby sprawdzić czy stosowanie tabletek przyniosło jakieś pozytywne skutki.Podkreśliłam że chcemy z mężem starać się o dziecko.W odp usłyszałam że nie da mi skierowania na to badanie gdyż jest ono zbędne.Więc pytam;to po co w takim razie brałam przez rok te paskudne tabletki po których tylko zanikło mi jajeczkowanie??!!!Jestem bezsilna!!Pani dr Chmura kazała mi przyjść na kolejną wizytę DOPIERO za 5 m-cy :(

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online