lek.

Bartosz Pękała

Ginekolog, Endokrynolog

Umów wizytę 72 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zapisy poprzez kalendarz wizyt tylko na wizyty prywatne Proszę pamiętać, że jako endokrynolog przyjmuję wyłącznie w Zambrowie. Specjalista ginekolog-położnik Specjalista endokrynolog Certyfika... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Po uzgodnieniu z lekarzem
USG tarczycy
KTG - kardiotokografia
NFZ ginekolog- tylko po potwierdzeniu telefonicznym
Biopsja pod kontrolą USG
Kriochirurgia
Diagnostyka - testy HPV, HSV, Chlamydie, Mycoplazma, Ureoplazma
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Zapisy poprzez kalendarz wizyt tylko na wizyty prywatne
Proszę pamiętać, że jako endokrynolog przyjmuję wyłącznie w Zambrowie.

Specjalista ginekolog-położnik
Specjalista endokrynolog

Certyfikat USG PTU, PTG , FMF.
Akredytacja PTU pracowni USG

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza NZOZ Multi-Med Pękała Sp.J. oferuje państwu bezpłatną kompleksową opiekę specjalistyczną.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • Opinia z dnia 24.08.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Witam. Jeżdżę do Pana doktora od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły, cierpliwy, uprzejmy człowiek i wysoka kultura osobista co się rzadko zdaża. Bardzo mi się podoba jak Pan doktor podchodzi do pacjenta a także to, że zanim przepisze leki to zleca komplet badań i dopiero potem dopasowuje leki do choroby pacjenta. Ja osobiście uważam, że to najlepszy lekarz jakiego spotkałam i nie zbywa byle czym, tylko stara się rozwiazać problem jak tylko potrafi. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Pozdrawiam:-)

 • bardzo dobry

  Wczoraj byłam na wizycie u Pana Doktora po raz pierwszy. Pan doktor wykonał cały komplet badań. Do tej pory żaden inny ginekolog, który prowadził moją historię choroby, nie podszedł do sprawy tak profesjonalnie, jak zrobił to Pan Doktor Pękała. Polecam ;)

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest najlepszy :) życzliwy, przesympatyczny, rzeczowy i kompetentny. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie i poświęca jej bardzo dużo czasu wszystko dokładnie i w sposób zrozumiały tłumacząc. Zawsze można na Niego liczyć :) dziękuję:)

 • bardzo dobry

  Byłam na dwóch wizytach u Pana Doktora. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie podszedł do sprawy na każdej z nich. Nim zaczął cokolwiek się wypowiadać na omówiony przeze mnie problem, to zrobił badania USG, tarczycy. Nie przepisywał leków (tak jak większość lekarzy, z którymi miałam do czynienia) na gapę, bo może się uda, tylko po zrobieniu wytyczonych przez Doktora badań hormonalnych. Dopiero po dostarczeniu wyników, Doktor przepisał leki. Polecam

 • bardzo dobry

  Świetny profesjonalista. Zawsze można na niego liczyć. Lekarz któremu ufam i nie wyobrażam sobie zmiany na innego. Indywidualne podejście do każdego pacjenta.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pomimo, że miałam zły humor (spowodowany osobistymi sprawami) nie udzielił się on panu doktorowi, który do końca wizyty był spokojny i miły, a wcale to nie jest takie częste. No i oczywiście, jak zwykle, pełen profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa. Pan doktor współpracuje z pacjentką, biorąc pod uwagę jej zdanie i opinię.

 • bardzo dobry

  Po przykrych doświadczeniach z moim poprzednim ginekologiem Pan Bartosz Pękała przywraca nadzieję na profesjonalne i pełne troski podejście do pacjentki. Kompetentny, rzetelny, w tym wszystkim bardzo taktowny i uprzejmy człowiek. Nie pośpiesza, robi dokładny wywiad, tłumaczy i wyjaśnia rzeczowo i jasno. Człowiek u tego lekarza nie ma poczucia pośpiechu i poganiania jak to bywa podczas wizyt refundowanych. Gorąco polecam dr Pękałę! Wszystkie pozytywne opinie mają 100% odzwierciedlenia w rzeczywistości. Po prostu świetny specjalista z życzliwym podejściem do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Kompetentny i profesjonalny. Przedstawił cały plan wykonywanych badań i możliwość leczenia. Kompleksowa diagnostyka z biopsją w jednym miejscu. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm.Porada lekarska na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego pacjenta. Polecam

Najbliższe terminy:

kolejne dni