lek.

Bartosz Pękała

Ginekolog, Endokrynolog

Umów wizytę 77 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapisy poprzez kalendarz wizyt tylko na wizyty prywatne Proszę pamiętać, że jako endokrynolog przyjmuję wyłącznie w Zambrowie. Specjalista ginekolog-położnik Specjalista endokrynolog Certyfika... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Po uzgodnieniu z lekarzem
USG tarczycy
KTG - kardiotokografia
NFZ ginekolog- tylko po potwierdzeniu telefonicznym
Biopsja pod kontrolą USG
Kriochirurgia
Diagnostyka - testy HPV, HSV, Chlamydie, Mycoplazma, Ureoplazma
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Zapisy poprzez kalendarz wizyt tylko na wizyty prywatne
Proszę pamiętać, że jako endokrynolog przyjmuję wyłącznie w Zambrowie.

Specjalista ginekolog-położnik
Specjalista endokrynolog

Certyfikat USG PTU, PTG , FMF.
Akredytacja PTU pracowni USG

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza NZOZ Multi-Med Pękała Sp.J. oferuje państwu bezpłatną kompleksową opiekę specjalistyczną.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Bardzo cierpliwy i rzeczowy. Jako jedyny z wielu odwiedzonych lekarzy w Lomzy i w Bialymstoku, pochylił się nad moim przypadkiem i go nie zbagatelizowal. Gorąco polecam, bo naprawdę warto!

 • bardzo dobry

  Polecam. Wizyta polega na kompleksowym wykonaniu badań.Pan doktor odpowiada rzeczowo, cierpliwie i miło na wszystkie pytania.Łatwy sposób umówienia się.

 • bardzo dobry

  Jestem po pierwszej wizycie endokrynologicznej u lek. Pękały i jestem bardzo zadowolona. Doktor zadaje wiele pytań, wysłuchuje, bierze pod uwagę wszelkie objawy i dodatkowo wprowadza miłą atmosferę. Posiada również bardzo wysoką kulturę osobistą, widać że zna się na swojej profesji. Serdecznie dziękuję za pomoc i do zobaczenia na kolejnej wizycie :)

 • Opinia z dnia 24.08.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Witam. Jeżdżę do Pana doktora od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły, cierpliwy, uprzejmy człowiek i wysoka kultura osobista co się rzadko zdaża. Bardzo mi się podoba jak Pan doktor podchodzi do pacjenta a także to, że zanim przepisze leki to zleca komplet badań i dopiero potem dopasowuje leki do choroby pacjenta. Ja osobiście uważam, że to najlepszy lekarz jakiego spotkałam i nie zbywa byle czym, tylko stara się rozwiazać problem jak tylko potrafi. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Pozdrawiam:-)

 • bardzo dobry

  Wczoraj byłam na wizycie u Pana Doktora po raz pierwszy. Pan doktor wykonał cały komplet badań. Do tej pory żaden inny ginekolog, który prowadził moją historię choroby, nie podszedł do sprawy tak profesjonalnie, jak zrobił to Pan Doktor Pękała. Polecam ;)

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest najlepszy :) życzliwy, przesympatyczny, rzeczowy i kompetentny. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie i poświęca jej bardzo dużo czasu wszystko dokładnie i w sposób zrozumiały tłumacząc. Zawsze można na Niego liczyć :) dziękuję:)

 • bardzo dobry

  Byłam na dwóch wizytach u Pana Doktora. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie podszedł do sprawy na każdej z nich. Nim zaczął cokolwiek się wypowiadać na omówiony przeze mnie problem, to zrobił badania USG, tarczycy. Nie przepisywał leków (tak jak większość lekarzy, z którymi miałam do czynienia) na gapę, bo może się uda, tylko po zrobieniu wytyczonych przez Doktora badań hormonalnych. Dopiero po dostarczeniu wyników, Doktor przepisał leki. Polecam

 • bardzo dobry

  Świetny profesjonalista. Zawsze można na niego liczyć. Lekarz któremu ufam i nie wyobrażam sobie zmiany na innego. Indywidualne podejście do każdego pacjenta.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pomimo, że miałam zły humor (spowodowany osobistymi sprawami) nie udzielił się on panu doktorowi, który do końca wizyty był spokojny i miły, a wcale to nie jest takie częste. No i oczywiście, jak zwykle, pełen profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa. Pan doktor współpracuje z pacjentką, biorąc pod uwagę jej zdanie i opinię.

Najbliższe terminy:

kolejne dni