Urolog dr n. med.

Bartosz Małkiewicz

Poproś o włączenie kalendarza
47

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Adiunkt Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego
  Akademicki Szpital Kliniczny ul. Borowska 213, Wrocław

  Konsultacje urologiczne.
  Diagnostyka i leczenie schorzeń urologicznych.
  Diagnostyka i leczenie nowotworów urologicznych.
  Leczenie operacyjne i farmakologiczne.
  Kompleksowa opieka urologiczna.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Urologia
 • 18 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan dr Małkiewicz godny polecenia sympatyczny,miły,komunikatywny, skromny.W prosty i zrozumiały sposób wytłumaczy co się będzie działo podczas operacji.Chciałam wyrazić wdzięczność i serdecznie podziękować za pomyślnie przeprowadzoną operację usunięcia nerki z guzem mojemu synowi Markowi w dniu 28.01.2014 r. Mimo licznych schorzeń syna operacja udała się bez komplikacji i powikłań. Po sześciu dniach był w domu a po dziewięciu na pierwszym spacerze Dziękuję jeszcze raz i Pozdrawiam mama Marka

  zgłoś nadużycie
 • 6 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jako lekarz, jest SUPER !!! Jako człowiek, jest SUPER !!! To lekarz, z którym można porozmawiać otwarcie o chorobie, otrzyma się wyczerpującą odpowiedź, tyle tylko jak się słucha, co lekarz mówi !Moja opinia o tym urologu jest bardzo pozytywna, ponieważ znam JEGO podejście, nie do jednego pacjenta. Dziękuję Doktorze, że PAN jest dla chorych. Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Doktora Małkiewicza każdemu choremu, który cierpi na problemy urologiczne.Jest to jeden z najlepszych i najsympatyczniejszych lekarzy jakich spotkałam podczas choroby mojej mamy. Podejście do pacjenta, które posiada Pan Doktor jest profesjonalne, a zarazem potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z pacjentem jak również jego bliskimi, czego dowodem jest moja 70-letnia mama. W 2012 roku po serii półrocznych badań i błędnych diagnozach,okazało się,że ma raka pęcherza moczowego o wysokim stopniu złośliwości. Dzięki forum udało nam się skontaktować z Panem Doktorem. Dzięki szybkiej i bezinteresownej pomocy Pana Małkiewicza mama w ciągu 1,5 miesiąca została poddana zabiegowi cystektomi radykalnej,który zakończył się powodzeniem. Po operacji jak i przed bez najmniejszych problemów można było skontaktować się z Panem Doktorem i uzyskać potrzebne informacje. Od operacji minęło 5 miesięcy. W tej chwili można powiedzieć,że mama czuje się bardzo dobrze, mimo chemioterapii, której jest poddawana. Serdecznie pozdrawiam Doktora Małkiewicza i cały personel Urologii przy ul.Borowskiej we Wrocławiu. Córka pacjentki z Lubina.

  zgłoś nadużycie
 • 15 stycznia 2014

  Ocena: Słaby

  Ja natomiast nie polecam lekarza. Po przedstawieniu swojego problemu usłyszałam, że dolegliwość, którą mam jest dość powszechna i sporo kobiet na to cierpi... a nawet pacjentka przede mną również była z tym problemem... Nie wiem co ten komentarz miał pomóc. Zostały mi przepisane powszechne leki (które dotychczas, zamienniki polecali wszyscy lekarze po kolei z NFZ-tu), na które nie otrzymałam recepty... Załatwiłam sobie sama receptę na leki i brałam według wskazania. W dalszym ciągu borykam się z problemem pomimo odbytej konsultacji w styczniu 2013r. i brania leków z zalecenie przez blisko pół roku. Fakt jest, że Pan doktor jest sympatyczny, ale nie tego się spodziewałam po opiniach z forum.

  zgłoś nadużycie
 • 14 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Serdeczne podziękowania dla Doktora Bartosza Małkiewicza za przeprowadzoną operację. Jestem wdzięczny za okazane wsparcie, fachową wiedzę i zwyczajnie ludzkie podejście do mnie jako pacjenta. Dziękuję za uśmiech i pogodne usposobienie, które umożliwiło mi szybką rekonwalescencję. Polecam Pana Bartosza Małkiewicza.Lekarz godny polecenia z bardzo dużym doświadczeniem i zaangażowaniem. Lekarz z wielkim sercem i powołaniem. Bez zastanowienia wszystkim polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 30 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz który dba o pacjenta, świetny specjalista który jest bardzo sympatyczny, cierpliwy, profesjonalny. Przed jak i po zabiegu bardzo zainteresowany pacjentem. Polecam wszystkim którzy potrzebują BARDZO DOBREGO UROLOGA!! Dziękuje bardzo za wszystko Doktorze. Edmund Marciniak z Wałbrzycha

  zgłoś nadużycie
 • 20 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jak najbardziej Popieram i polecam Pana Bartosza.Lekarz godny polecenia z bardzo duzym doswiadczeniem.Mozna porozmawiac jak z kolega,zero wstydu i stresu.Wypisuje leki ktore działaja nie jak inni.Szkoda ze nie moze przyjmowac w Dzierzoniowie i musze jezdzic taki kawał do wrocławia,bo przyjmujac tutaj napewno zrobiłby bardzo bardzo duza konkurencje i inni lekarze mogliby sie uczyc Od Pana Bartosza.Lekarz od serca i dla ludzi !Bez zastanowienia wszystkim polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 9 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem kilkuletnim pacjentem dr.Małkiewicza w czasie tych lat odbyłem wiele wizyt i to mnie uważam upoważnia do wyrażenia swojej opini na temat dr.Makiewicza z którą chce się z Państwem podzielić. Na pierwszej wizycie byłem bardzo miłe zaskoczony przede wszystkim podejściem do mnie jako pacjenta -stworzenie przyjaznej atmosfery,wnikliwego wysłuchania moich problemów ,przeprowadzenie dokładnych badań.potem bardzo szerokie i jasne omówienie mojego problemu . Sposób w jaki dr.przekazuje ocenę zdrowia jest b.przyjazny i szczegółowy,informuje szeroko o przyczynach i skutkach jednostki chorobowej . Na każde pytanie czy wątpliwość szeroko i dokładnie udzieli informacji.Dr.ma również duże poczucie humoru co w bardzo istotny sposób wpływa na przebieg wizyty jak i poczucie pacjenta-z wizyty wychodzi się w pełni usatysfakcjonowanym.U dr. nie jest się przedmiotem ale człowiekiem który ma duszę ciało-z gabinetu wychodzi się praktycznie z podleczonym ciałem jak i duszą. Jako kilkuletni pacjent jestem dr.szczerze wdzięczny za prowadzenie mnie poprawę stanu mojego zdrowia. Naprawdę szczerze polecam i mam pewność że moją opinie podzieli wielu pacjentów Tadeusz Ś.

  zgłoś nadużycie
 • 25 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W październiku wykryto u mnie nieprawidłowość na nerce. Wtedy potrzebowałam pomocy urologa. Lekarza znalazłam na znanylekarz.pl. Dr Małkiewicz posiada tutaj najlepszą opinię. Bardzo szybko się zajął mną i moim przypadkiem. Bez zbędnego czekania i niepewności. Tomografia została zrobiona niemal natychmiast. Jak tylko przyszły wyniki został ustalony termin wycięcia guza. Rodzicielka przez tylko chwile miała wątpliwości. Wtedy poszłyśmy do innego lekarza. Ten, gdy się dowiedział, że zajmuje się mną dr Małkiewicz powiedział, że lepiej trafić nie mogłam i spokojnie mogę mu zaufać. I muszę przyznać, że doktor zajął się mną na prawdę profesjonalnie. Operacja odbyła się tuż przed weekendem oraz świętem trzech króli. Lekarze mieli wtedy wolne a jednak dowiedziałam się od pielęgniarek, że doktor codziennie dzwonił i pytał. Gdy przybył do pracy we wtorek pierwsze kroki skierował właśnie do pacjentów. Cała operacja przebiegła sprawnie. Wszystko bez komplikacji. I tutaj należą się podziękowania za to. Mam 22 lata, więc szczególnie urzekła mnie blizna, której nie będę mogła się powstydzić, a została zrobiona przez drugiego lekarza Adam Wojciechowskiego. Dr Bartosz Małkiewicz to generalnie bardzo miły lekarz i dobry człowiek, któremu na prawdę zależy na zdrowiu drugiego człowieka. Polecam każdemu.

  zgłoś nadużycie
 • 18 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Doktora Małkiewicza każdemu choremu, który cierpi na problemy urologiczne.Jest to jeden z najlepszych i najsympatyczniejszych lekarzy jakich spotkałam podczas choroby mojej. Pan dr Małkiewicz godny polecenia sympatyczny,miły,komunikatywny, skromny. Jako lekarz, jest SUPER !!! Jako człowiek, jest SUPER !!! To lekarz, z którym można porozmawiać otwarcie o chorobie, otrzyma się wyczerpującą odpowiedź, tyle tylko jak się słucha, co lekarz mówi ! dr Małkiewicz jest zaangażowany w swoją pracę i dba o pacjęta. Polecam wszystkim którzy potrzebują BARDZO DOBREGO UROLOGA!! Dziękuje bardzo za wszystko Doktorze. Życzę chorym w Polsce tylko takich lekarzy……

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami