Barbara Stańczak, endokrynolog Chełm
EndokrynologPediatra dr n. med.

Barbara Stańczak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • 21 września 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam tego endokrynologa jest jak dla mnie do tej pory najlepszym odkryciem:)polecam

  zgłoś nadużycie
 • 26 sierpnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Choruję na nadczynność tarczycy, moje dolegliwości bardzo utrudniały mi funkcjonowanie. Wizyty u Pani doktor pomogły mi w walce z nawracającymi dolegliwościami.

  zgłoś nadużycie
 • 13 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor jest przemiłą osobą.Bardzo dokładna jako lekarz,rzeczowa, chętnie udziela informacji na zadane pytania.Wspaniałe podejście do dzieci.Widać,że jest zaangażowana w swoją pracę.Mam chore dziecko i już niejeden lekarz stanął na naszej drodze.Takich jak Pani doktor jest naprawdę mało.Po wizycie wreszcie poczułam,że ktoś dobrze zajął się moim dzieckiem i udzielił mi szczegółowych informacji.Polecam szczerze jako specjalistę!

  zgłoś nadużycie
 • 22 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobra specjalistka. Moja córka była pod jej opieką przez 10lat. Bardzo trudno było nam znaleźć innego endokrynologa (córka jest już pełnoletnia). Dziękujemy za wszystkie zlecane badania i trafne diagnozy. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Byłam ostatnio na wizycie u tego specjalisty. To co mnie ujęło to zaangażowanie w mój problem. Nie zostałam zignorowana jak to działo się u wielu innych lekarzy, doktor jest prawdziwym fachowcem, z uwagą obserwuje wyniki badań. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Empatyczna, przemiła z dobrym podejściem do dzieci. Leczy moją córeczkę chora na cukrzycę. Z każdej wizyty jestem tak samo zadowolony! Polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami