dr n. med.

Barbara Stańczak

Endokrynolog, Pediatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam tego endokrynologa jest jak dla mnie do tej pory najlepszym odkryciem:)polecam

 • bardzo dobry

  Choruję na nadczynność tarczycy, moje dolegliwości bardzo utrudniały mi funkcjonowanie. Wizyty u Pani doktor pomogły mi w walce z nawracającymi dolegliwościami.

 • bardzo dobry

  Doktor jest przemiłą osobą.Bardzo dokładna jako lekarz,rzeczowa, chętnie udziela informacji na zadane pytania.Wspaniałe podejście do dzieci.Widać,że jest zaangażowana w swoją pracę.Mam chore dziecko i już niejeden lekarz stanął na naszej drodze.Takich jak Pani doktor jest naprawdę mało.Po wizycie wreszcie poczułam,że ktoś dobrze zajął się moim dzieckiem i udzielił mi szczegółowych informacji.Polecam szczerze jako specjalistę!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra specjalistka. Moja córka była pod jej opieką przez 10lat. Bardzo trudno było nam znaleźć innego endokrynologa (córka jest już pełnoletnia). Dziękujemy za wszystkie zlecane badania i trafne diagnozy. Polecam.

 • bardzo dobry

  Byłam ostatnio na wizycie u tego specjalisty. To co mnie ujęło to zaangażowanie w mój problem. Nie zostałam zignorowana jak to działo się u wielu innych lekarzy, doktor jest prawdziwym fachowcem, z uwagą obserwuje wyniki badań. Polecam

 • bardzo dobry

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Empatyczna, przemiła z dobrym podejściem do dzieci. Leczy moją córeczkę chora na cukrzycę. Z każdej wizyty jestem tak samo zadowolony! Polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Leszek Pawłowski - endokrynolog, Elżbieta Ryczak - endokrynolog