dr n. med.

Barbara Stańczak

Endokrynolog, Pediatra

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Porażka!!!!!! Przez Panią dr moja córka straciła 1,5 roku rośnięcia. Może w innych dziedzinach endokrynologii jest ok, ale jeżeli chodzi o wzrost to nigdy do tego lekarza. Moja 11 letnia córka załamała się po wizycie, kiedy ta Pani powiedziała do niej z ironią, że najwyżej urośnie 150 cm. Dzięki Bogu dzisiaj ma już 147 cm i trafiliśmy do prawdziwego specjalisty.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Polecam tego endokrynologa jest jak dla mnie do tej pory najlepszym odkryciem:)polecam

 • bardzo dobry

  Choruję na nadczynność tarczycy, moje dolegliwości bardzo utrudniały mi funkcjonowanie. Wizyty u Pani doktor pomogły mi w walce z nawracającymi dolegliwościami.

 • bardzo dobry

  Doktor jest przemiłą osobą.Bardzo dokładna jako lekarz,rzeczowa, chętnie udziela informacji na zadane pytania.Wspaniałe podejście do dzieci.Widać,że jest zaangażowana w swoją pracę.Mam chore dziecko i już niejeden lekarz stanął na naszej drodze.Takich jak Pani doktor jest naprawdę mało.Po wizycie wreszcie poczułam,że ktoś dobrze zajął się moim dzieckiem i udzielił mi szczegółowych informacji.Polecam szczerze jako specjalistę!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra specjalistka. Moja córka była pod jej opieką przez 10lat. Bardzo trudno było nam znaleźć innego endokrynologa (córka jest już pełnoletnia). Dziękujemy za wszystkie zlecane badania i trafne diagnozy. Polecam.

 • bardzo dobry

  Byłam ostatnio na wizycie u tego specjalisty. To co mnie ujęło to zaangażowanie w mój problem. Nie zostałam zignorowana jak to działo się u wielu innych lekarzy, doktor jest prawdziwym fachowcem, z uwagą obserwuje wyniki badań. Polecam

 • bardzo dobry

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Empatyczna, przemiła z dobrym podejściem do dzieci. Leczy moją córeczkę chora na cukrzycę. Z każdej wizyty jestem tak samo zadowolony! Polecam.