Barbara Korendowicz, okulista Wrocław

Barbara Korendowicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12

Adresy

 • Gabinet Lekarski

  Wrocław, żeromskiego 62 / 59

  71 322- ... (zobacz więcej)

 • 30 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, Mam 26 lat i jestem pacjentką pani doktor od 2 roku życia :) Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że rzeczywiście pielęgniarka jest lekko irytująca ale w chwili obecnej się już przyzwyczaiłam. Natomiast pani doktor, próbowałam kilka razy u innych okulistów natomiast ciężko kogos równie dobrego :) Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 11 lutego 2013

  Ocena: słaby

  Proszę zauważyć, że nastrój w czasie wizyty u lekarza wpływa na poziom choroby. Jeśli pacjent jest zestresowany, to pogłębia się jego choroba, czyli w tym przypadku wada wzroku, akurat w momencie, kiedy trzeba ją zdiagnozować. Natomiast po wyjściu od "lekarza" ciało się rozluźnia no i wada wzroku wtedy okazuje się mniejsza. To tak samo jak ze zmęczeniem, bo przecież stres to zmęczenie. Kiedy jesteście przemęczeni, wtedy gorzej widzicie. Myślę, że warto się zastanowić, czy jest sens chodzić do lekarza, który pogłębia wam wadę wzroku. Lekarka i pielęgniarka oczywiście mają korzyść ze swego zachowania, bo w czasie wizyty okazuje się ,że oczy są może nawet bardziej chore niż przypuszczaliście. Ja do lekarza, który mnie stresuje, nie mam zaufania i do takiego nie pójdę.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 3 grudnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, prowadzi moją córkę od dwóch lat,przygotowała do operacji a teraz szykujemy się do drugiej. Jest bardzo rzeczowa, konkretna cierpliwa i ma niepodważalny autorytet. Co do humorków to wiadomo, różnie z tym bywa ale mi akurat ta kwestia nie przeszkadza, bo dla mnie najważniejsze jest moje dziecko. Więc z czystym sumieniem mogę polecić panią dr.Korendowicz wraz z \"przemiłą\" panią Krysią:). Dodam, że wszytskie wizyty są bezpłatne w ramach NFZ. Pozdr.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 18 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Leczyłam mojego syna bardzo długo u tej Pani doktor. To dobry lekarz, szkoda tylko, że zanim rozpocznie się konkretna wizyta trzeba mieć kontakt z tą nieuprzejmą, antypatyczną panią, która zakrapia oczy, rejestruje telefonicznie. Co tu dużo pisać nieprzyjemna, opryskliwa kobieta, a przecież ma kontakt z dziećmi. Szkoda, że już nie leczę tam mojego dziecka, a to głównie za sprawą pani Krysi, jak się okazuje. Widać po wcześniejszych opiniach, że nie tylko ja mam podobne odczucia. Gdyby Pani doktor miała inną panią pielęgniarkę byłoby nam o wiele przyjemniej.

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo miła lekarka.Jeżdżę do Niej już od 10 lat,i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić.Przypuszczenia Pani doktor,właśnie sprzed 10 lat,sprawdzają się pod każdym względem.Bardzo dobrze prowadzi dzieci,które przecież wymagają dużej cierpliwości.Jest kompetentna,rzeczowa,wszystko cierpliwie wyjaśnia.Świetny specjalista! Natomiast pani pielegnierka,Pani Krysia...no cóż,mogłaby być milsza.Sprawia wrazenie wiecznie niezadowolonej.Rekompensuje to jednak cudowna Pani Doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 15 lipca 2009

  Ocena: dobry

  Zacznę od Pani pielęgniarki, że Jej "uprzejmość" sięga granic !!!! siedząc na poczekalni siedzi się jak na szpilkach bo nie wiadomo jaki ma humor, a jeżdżąc tam Pani ma zawsze zły !!!- no ale cóż aby się dostać do Pani Doktor wytrzyma się te chwilę niemiłej wizyty zakrapiania i wstępnego badania. Pani B.Korendowicz jest dobrym lekarzem, ale również zależy od humorku który przeważnie jest na "NIE" Jest trochę to stresujące, choć wiadomo,że nie chodzi o to aby Pani Doktor tryskała uśmiechem, ale troszkę oddania ciepła od siebie by zmieniło całą wizytę, bo wiedza Pani Doktor rzeczywiście jest obszerna co się naprawdę ceni. Pozdrawiam serdecznie

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Moje dziecko (28tygodniowy wcześniak) jest pacjentem pani doktor od 14 lat. Rzeczowo, konkretnie, bez ściemy i owijania w bawełnę. Świetna specjalistka, którą z ręką na sercu mogę wszystkim gorąco polecic.

  zgłoś nadużycie
 • 20 maja 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Chodzę do tej Pani Doktor już trzeci rok z moim trudnym dzieckiem, po laseroterapii siatkówek. To prawda, że na początku nie lubiłam jej, nigdy nie wiem z czym wypali. Ja z mężem jesteśmy bezpośredni z humorem, ale ciężko ją było rozruszać. Dopiero po trzech latach widzę, że zmieniła do nas nastawienie i już potrafi się uśmiechać. Marzeniem jest żeby lekarz był miły, uśmiechnięty, ale i fahowiec w każdym calu. Znośmy więc jej humory, bo zbada dokładnie. Mimo, że mój syn nie mówi, jest w stanie zbadać wadę wzroku i dobrać okulary. Polecam wszystkim.

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2009

  Ocena: dobry

  Bardzo sympatyczna p. doktor, z dużą wiedzą

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2009

  Ocena: neutralny

  Polecam jako dobrego specjalistę natomiast w kontaktach wyjątkowo trudna osoba, humorzasta przenosząca swoje problemy na życie zawodowe. wespół w zespół z pożal się boże "asystentką" - Panią Krysią potrafią tak umilić każdą wizytę, że ma się ochotę nigdy tam nie wracać. Jednak ze względu na nie kwestionowany autorytet w zakresie okulistyki dzięcięcej wracam tam co trzy miesiace.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online