lek.

Barbara Blitek

Okulista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

  • 255
    pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

    Jesteś tym lekarzem?
    Skontaktuj się z nami

    Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

    Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
  • bardzo dobry

    Pani doktor jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą ale również wspaniałym człowiekiem. Potrafi pomóc człowiekowi w trudnych chwilach. To nie tylko okulista ale również psycholog, takie jak ona podejście powinien mieć każdy lekarz obojętnie jakiej specjalizacji. Dziękuję jej z całego serca, że jest i losowi, że udało mi się ją poznać. POLECAM z całą odpowiedzialnością. Poza tym to bardzo ładna, miła, elegancka i kulturalna osoba.

  • bardzo dobry

    fantastyczna organizacja pracy podczas zabiegów zaćmy,pełna informacja dla pacjenta,cierpliwość pielęgniarek dla pacjentow, oraz kojący głos p.doktor.

  • bardzo dobry

    Chciałem bardzo podziekować Pani Blitek która w dniu 27sierpnia 2010 przyjeła mnie z uszkodzonym przez gałąź okiem po godzinach urzędowania otoczyła bardzo troskliwą opieką z bardzo pozytywnym skutkiem nie chcąc zapłaty za usługe.Bardzo polecam Firme BLIT VISION. Tomek z Krakowa

  • dobry

    Serdeczna i ciepła kobieta-nic dodać nic ująć! najlepszy lekarz w mieście! ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  • bardzo dobry

    Bardzo dobra opieka, wspaniale operują zaćmy. Gorąco polecam.

  • bardzo dobry

    Bardzo godna polecenia..profesjonalne i żetelne podejście do pacjenta.

  • bardzo dobry

    To jest najwspanialsza PANI DOKTOR jaka może być.Choć mam bardzo słaby wzrok to pani doktor zawsze daje iskierkę nadziei i tylko się nie poddawać.Pani super doktor!!!

  • bardzo dobry

    Polecam leczę,sie od 2000r.Super obsługa całego personelu.

  • bardzo dobry

    bylam z synem u Pani doktor po godzinach przyjec.Pani doktor mimo uroczystosci domowej otworzyla dla nas klinike,wyciagnela synowi obce cialo z oka.Ku mojemu zaskoczeniu Pani Doktor nie wziela od nas ani grosza.Nie chce mi sie wierzyc,ze istnieja jeszcze lekarze .Pani Doktor Bardzo Bardzo PANI DZIEKUJE.Z WYRAZAMI SZACUNKU IRENA M.

  • bardzo dobry

    Miałam już kilku okulistów, na szczęście znalazłam swojego okulistę, a raczej okulistkę :) Polecam Panią doktor jak mało którego lekarza. Ma niesamowite podejście do pacjenta. Jest uśmiechnięta, miła i przesympatyczna. Po pierwszej wizycie miałam wrażenie jakbyśmy znały się lata. Jako lekarz dokładnie mnie zbadała. Odpowiedziała mi wyczerpująco na pytania, które mnie dręczyły. Doradziła mi co do wyboru okularów. Mogłabym jeszcze długo ją chwalić i chwalić. Trafiłam do niej, dlatego, że do okulisty do którego chodziłam nie było terminu (i całe szczęście). Panią doktor polecił mi mój kuzyn, który ma córeczkę z bardzo słabym wzrokiem. Ostatnia rzecz jaką jeszcze powiem, to to, że kuzynowi lekarze w klinice okulistycznej, powiedzieli, że ma bardzo dobrego okulistę i żeby z niego nie rezygnował. Gorąco polecam,bo naprawdę warto :)