lek.

Artur Zaczyński

Neurochirurg

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Specjalista z zakresu neurochirurgii. W 2002 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Od początku kariery związany Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim w Warszawie ( wcześniej Wojewódzki Szpital Bród... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista z zakresu neurochirurgii. W 2002 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Od początku kariery związany Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim w Warszawie ( wcześniej Wojewódzki Szpital Bródnowski ).

Zakres zainteresowań: choroby naczyniowe mózgu, chirurgia kręgosłupa, urazy układu nerwowego.

W 2008 roku ukończył 4 letni cykl europejskich szkoleń neurochirurgicznych EANS, a w 2009 roku krajowy cykl szkoleń z zakresu neurochirurgii i złożył egzamin specjalizacyjny z zakresu Neurochirurgii w 2010 roku.W 2007 roku dodatkowo ukończył podyplomowe studia menadżerskie z zakresu zarządzania zakładami opieki zdrowotnej i administracji zdrowiem publicznym.W 2008 roku ukończył podyplomowe studia Koordynatorów przeszczepiania narządów i pełni funkcję koordynatora szpitalnego z ramienia Poltransplantu w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.W 2010 roku ukończył 4 letnie studia doktoranckie otwierając w 2009 roku przewód doktorski na podstawie pracy pt. „Wpływ krwawienia podpajęczynówkowego na rozwój zmian otępiennych u chorych po krwotoku wewnątrzczaszkowym”.

Już od wczesnych lat studenckich czyli od 1997 roku aktywnie uczestniczył w pracach Kliniki Neurochirurgii CMKP kierowanej przez Profesora M. Ząbka. Pod okiem Profesora kształcił się w Klinice Neurochirurgii CMKP zarówno teoretycznie jak i w zakresie podstaw neurochirurgii. Jako jeden z najmłodszych asystentów Kliniki jest autorem doniesień zjazdowych z zakresu wczesnej opieki szpitalnej. Jest współautorem pracy analizującej Złotą Godzinę w polskim ratownictwie medycznym. Jest także współautorem doniesień zjazdowych na temat leczenia Choroby Parkinsona i leczenia operacyjnego schorzeń kręgosłupa.

Prowadzi od wielu lat wykłady z Neurochirurgii w ramach szkolenia specjalizacyjnego lekarzy w CMKP. W początkowym okresie pracy równolegle z zainteresowaniami neurochirurgicznymi zajmował się problemami traumatologii. Od 2009 roku dyżurował w zespołach reanimacyjnych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie, a od 2011 roku pełnił funkcję Koordynatora Ratownictwa Medycznego w Warszawie. Dodatkowo pełnił dyżury koordynatora ochrony zdrowia w Urzędzie Miasta St. Warszawy.

W 2009 roku został powołany przez Prezydent miasta Warszawy na Koordynatora Medycznego Stadionu Narodowego w Warszawie do przygotowania zabezpieczenia medycznego stadionu w trakcie Finałowego Turnieju UEFA Euro 2012. Jako student i lekarz rozszerzał swoją wiedzę uczestnicząc w licznych zjazdach i szkoleniach. Odbył miesięczne staże zagraniczne w 1998, 1999, 2005 i 2013 roku w Klinice Neurochirurgii Profesora F. Umansky`ego w Haddasah Hospital Ein Karem w Jerozolimie, w Izraelu. W 2004 roku w szpitalu wojskowym „Na Homolce” w Pradze uczestniczył w wysoko specjalistycznym kursie doskonalącym z zakresu operacji kręgosłupa i mózgu z użyciem Neuronawigacji.

W 2006 roku odbył staż w szpitalu w Czeskich Budziejowicach wraz ze szkoleniem mikrochirurgii naczyniowej pod okiem prof. V.Pribana. W 2008 roku odbył staż w Szwajcarii w Insel Hospital w Brnie pod okiem prof. L. Regli i uczestniczył w ramach Akademii Aeskulapa w szkoleniu rewaskularyzacji mózgu metodami chirurgicznymi i endowaskularnymi w udarach mózgu. W tym samym roku odbył również szkolenie z zakresu chirurgii naczyniowej mózgu w szpitalu uniwersyteckim Charité w Berlinie w Niemczech pod kierownictwem prof. P.Vajkoczy. W 2010 roku odbył staż w szpitalu uniwersyteckim w Utrechcie dodatkowo zakończony indywidualnym szkoleniem z zakresu mikrochirurgii naczyniowej z użyciem laserowej techniki ELANA pod kierownictwem prof. C.A.F Tullekena. W 2013 roku odbył szkolenie z zakresu chirurgii kręgosłupa w szpitalu uniwersyteckim w Phoenix AZ (USA), a w 2014 roku w Metodist Hospital w Houston TX ( USA) odbył indywidualne szkolenie pod okiem L.Lenke i C. I. Shaffrey`a doskonaląc techniki implantologii w chirurgii kręgosłupa. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego jak i po zakończeniu specjalizacji uczestniczył w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych z zakresu chorób naczyniowych mózgu chirurgii podstawy czaszki czy chirurgii kręgosłupa w Sydney i w Marakeshu (jako autor i współautor prac na 12 i 13 Światowym Zjeździe Neurochirurgów), w Rotterdamie, w Pradze Czeskiej, Mediolanie, Alicante, Audubon PA (USA), Amsterdamie, Brukseli, Leiden, Lisbonie, Florencji, Tel Avivie.

Specjalizacje

  • Neurochirurgia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Piotr Radomyśl Kasprzak - neurochirurg, Marek Marciniak - neurochirurg, Paweł Lis - neurochirurg, Elżbieta Chojnacka - neurochirurg, Monika Góra - neurochirurg, Bartosz Rykaczewski - neurochirurg, Krzysztof Bartosz Kądziołka - neurochirurg, Grażyna Janulis Dobrowolska - neurochirurg, Joanna Pęska - neurochirurg, Jarosław Andrychowski - neurochirurg, Artur Oziębło - neurochirurg, Adam Wejroch - neurochirurg, Ziemowit Potakiewicz - neurochirurg, Maciej Bujko - neurochirurg, Andrzej Marchel - neurochirurg, Wiesław Bonicki - neurochirurg, Kazimierz Abramiuk - neurochirurg, Janusz Bolewski - neurochirurg, Rafał Górski - neurochirurg, Maciej Marsik - neurochirurg

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Wiesz już więcej o tym lekarzu?

Umów wizytę