Artur Wróbel, stomatolog Kielce

Artur Wróbel

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

8

Adresy

 • 22 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Już 16 lat temu naprawił mi zęby i uzupełnił to czego brakowało. Od tego czasu nie zarobił na mnie zbyt wiele, wpadam tam okazjonalnie z prośbą o kontrolę. I wszystko jak zwykle - OK. Problem tylko taki, że zatrzaski jakie założył mi na protezie szkieletowej nie są już produkowane (nawet w Niemczech), ale nie ma problemu , są teraz kleje. Naturalnym jest, że leczą zęby u niego moje dorosłe już dzieci oraz żona, której odradził zakładanie mostka na ubytek 5-ki, aby nie niszczyć zdrowych zębów. Polecam, to prawdziwy "fachowiec" realizujący swój zawód dla satysfakcji pacjenta a także, jak podejrzewam, że i dla samospełnienia - bo wg moich doświadczeń finanse są na dalszym miejscu w jego działalności.

  zgłoś nadużycie
 • 30 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Od wielu wielu lat jestem pacjentką. Posiada profesjonalny sprzęt, jest delikatny i co najważniejsze po wizycie zęby są zdrowe przez dłuuuugi dłuuugi czas. Bardzo się boje dentystów ale Pan doktor zawsze zapewnia mi znieczulenie. Wizyta nie trwa długo i nie obciąża zbytnio portfela :) Dzięki Niemu mam zdrowe zęby!

  zgłoś nadużycie
 • 7 lipca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  od lat korzystam z opieki stomatologicznej dr Artura Wróbla, Poza tym, że leczy zęby to świetnie radzi sobie ze strachem pacjentów, a to ogromna umiejętność. Założone przez W/w mostki trzymały sie bez zarzutu 15 lat, teraz czas na zmiany.... Polecam gorąco - profesjonalizm, życzliwość, wiedza i super umiejętności. KM

  zgłoś nadużycie
 • 12 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry stomatolog i protetyk. Z perspektywy lat stwierdzam,że jest jednym z najlepszych kieleckich lekarzy. Po wyleczeniu zęba nigdy nic się nie działo (a leczonych było sporo i u całej rodziny), co zdarzało mi się po leczeniu u innych lekarzy. Założony ok.10 lat temu mostek, obok niego nadbudowa trzymają się rewelacyjnie. Szybki, konkretny, zorganizowany- wizyty bez przesunięć w czasie. Jedyna niedogodność to brak popołudniowych godzin przyjęć.

  zgłoś nadużycie
 • 11 czerwca 2012

  Ocena: dobry

  rewelacja konkretny specjalista bardzo polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 12 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  od lat dba o mój uśmiech, doskonały fachowiec

  zgłoś nadużycie
 • 12 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Konkretnie, fachowo, szybko i za przystępną cenę :)

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2010

  Ocena: dobry

  Super lekarz!! Polecam! ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Lokalizacja