Artur Płachta, położna, położnik Wrocław

Artur Płachta

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

17
 • 27 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  nie jestem zadowolona z doktora jestem 10 tyg kazał mi przyjść 24 czerwca akurat wtedy było 10 tyg nie zrobił mi usg i nie dał zaświadczenia do pracy a o zwolnieniu nawet nie wspomnę stwierdził ze nie jestem chora tylko nie zapytał czy mogę pracować jako pomocnik stolarza gdzie dźwigam i jestem przy rozpuszczalniku i dzięki doktorowi jestem na zwolnieniu od lekarza ogólnego i mam płacone 75% z góry mu dziękuje NIE POLECAM może miły ale nie potrafi zrozumiec pacjentki!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Ja nie byłam zadowolona z wizyty tylko się wymądrzał nie dopuszczał pacjentkę do głosu co ma do powiedzenia ,a jak dopuścił to przerywał rozmowę i dalej się wymądrzał,a tak na prawdę nie ma pojęcia o leczeniu.Ma bardzo mały zakres wiedzy medycznej.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor jest bardzo sympatyczny i co dla mnie najważniejsze rzeczowy. Nie ma tu zbędnej gadaniny przedłużającej, powiedzmy sobie szczerze, dość krępującą sytuację jaką jest wizyta u ginekologa. Badanie przeprowadzone sprawnie i bezboleśnie, próbka do cytologii pobrana od razu(nie musiałam o to prosić). Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 9 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Mam 23 lata i pomimo kilkuletniej stycznosci z różnymi ginekologami, także z kobietami, bałam się każdej wizyty bo wszelkie badania są dla mnie kierujące, nieprzyjemne a czasem nawet bolesne. Pan doktor sprawił ,że nie panikuję przed wizytami a nawet jestem całkiem odprężona. Polecam kobietom które zawsze źle znoszą już samo oczekiwanie na wizytę.

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam u Pana Doktora wczoraj. Przypadkowo i z paniką w oczach. Zostałam wysłuchana, uspokojona i dokładnie przebadana. Polecam w 100%. Lekarz konkretny, profesjonalny i delikatny. Podczas badania mówi co robi i natychmiast udziela informacji. I na dokładkę bardzo sympatyczny.

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam tego lekarza.Dzięki niemu zaszłam w drugą ciążę,mając po drodze problemy,nigdy niczego nie zlekceważył,zawsze wytłumaczy co i jak,delikatny,konkretny,miły,uśmiechnięty,za każdym razem wychodzi z gabinetu zapisać mnie na następną wizytę,słowa otuchy można zawsze usłyszeć.Lekarz z powołania.Oby więcej takich było w naszym małym mieście.

  zgłoś nadużycie
 • 14 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Po każdej wizycie u doktora wychodzę z bananem na ustach ;)

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Kilkanaście lat nie byłam u ginekologa, gdyż bałam się i wstydziłam badania, i trudno było mi się przełamać. Gdy przyszłam do gabinetu pana doktora, ten rozładował mój lęk i wstyd życzliwym podejściem i poczuciem humoru, cierpliwością i delikatnością. Ponadto pan doktor wykazał się profesjonalizmem i troskliwością, dzięki czemu badanie nie było bardzo bolesne. Dziękuję!

  zgłoś nadużycie
 • 23 grudnia 2010

  Ocena: Dobry

  jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora, zawsze rzeczowy i miły, z poczuciem humoru i przyjacielskim podejściem, co dla młodej dziewczyny jest bardzo ważne, poza tym kompetentny i pomocny - polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 12 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  świetny lekarz godny polecena prowadził całą moją ciąże która nie była łatwa bo wieczne komplikacje.... teraz jestem mamą. bardzo szczęśliwą.dzięki doktorowi

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami