Artur Piktel, chirurg Olsztyn
ChirurgOnkolog dr n. med.

Artur Piktel

Poproś o włączenie kalendarza
19

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • 1987-1993 Wydział Lekarski AM Gdańsk
  1993-1994 staż Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy Olsztyn
  1994 - 2001 Oddział Chirurgii Onkologicznej SPZ Chorób Płuc i Onkologii Olsztyn
  1996 - specjalizacja - chirurgia ogólna (wyróżnienie)
  1996 - nadal, współorganizator i członek Oddziału Warmińsko-Mazurskiego Polskiego Towarzystwa Onkologicznego
  1999 - specjalizacja-chirurgia onkologiczna
  1999 - Kierownik Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej w Olsztynie
  2001- inicjatywa powstania Grupowa Praktyka Onkologiczna sc( od 2007 - Olsztyński Ośrodek Onkologiczny "Kopernik" sp zoo) - Dyrektor 2001 - 2012
  2002 - założenie Pododdziału Chirurgii Onkologicznej Szpitala MSWiA w Olsztynie
  2002-2004 - praca w Pododdziale Chirurgii Onkologicznej( przekształconego w 2004 roku w Oddział Torakochirurgii) i Pracowni Endoskopowej Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala MSWiA w Olsztynie
  2003 - doktorat (AM Gdańsk) - Angiogeneza w raku jelita grubego
  2003 - nagroda roku czasopisma "Proktologia" za najlepszą publikację medyczną
  2004 - praca w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej WSzS w Olsztynie
  2005 - stworzenie w ramach NZOZ GPO Działu Badań Klinicznych ( badania kliniczne I-III fazy w zakresie onkologii)
  2006 - menedżer roku 2006 w kategorii NZOZ ogólnopolskiego konkursu "Termedia"
  2008 - nadal, inicjatywa i współzałożenie "Ars Medica" sp zoo - tomografia komputerowa i endoskopia, wykonywanie badań endoskopowych w ramach dzialalności Firmy
  2008-2010 - wiceprzewodniczący Rady Społecznej WSzS w Olsztynie
  2011 - inicjatywa i założenie Europejskie Centrum Chirurgii Plastycznej sp zoo,
  od 2012 -Profmedicus sp zoo, dyrektor
  2012 - nadal ,praca w Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej WSzS i Poradni Chirurgii Onkologicznej w Olsztynie
  Zainteresowania - nurkowanie ( Rescue Diver PADI), muzyka, sport

Usługi

Choroby

 • 1 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Już po pierwszej wizycie dr Piktel wzbudził moje zaufanie, więc "oddałam" się w Jego ręce na stole operacyjnym. Jest człowiekiem opanowanym, cierpliwym i z ogromnym poczuciem humoru. A uwierzcie potrafię zagadać lekarza. ;) Zabieg odbył się w miłej atmosferze, doktor wie co robi, co jest zasługą wieloletniej praktyki. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z lekarzem, który po wykonaniu badania czy zabiegu dba o dobro pacjenta. Zaskoczył mnie, gdy usłyszałam "....ma Pani mój numer tel, proszę dzwonić gdy coś Panią zaniepokoi" Większość lekarzy zrobi swoje i jakoś specjalnie nie przejmuje się pacjentem.

  zgłoś nadużycie
 • 1 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo cenie sobie profesjonalizm doktora Piktela. zna sie na rzeczy i tak naprawde nie wiem jak mam Mu za to dziekowac. zanim znalazlam sie na stole operacyjnym u dr. Piktela przeszlam szereg niepotrzebnych wizyt lekarskich ktore zwyczajnie namieszaly mi w glowie. Bardzo polecam , dziekuje , pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Od kilku lat byłem pacjentem Pana doktora w Ośrodku ,,Kopernik". Miałem kilka zabiegów chirurgicznych w tym jeden poważny na powiece lewego oka i stasznie bałem się oszpecenia, ale pielęgniarka powiedziała: jak On tego nie zrobi, to nie zrobi tego nikt. Miała rację. Doktor ma ZŁOTE RĘCE i jest profesjonalistą. Wycina co trzeba nie zostawiając po sobie śladów w postaci szpecących blizn. Dzięki tej stronie internetowej odnalazłem dr.Piktela bo w ,,Koperniku" już nie pracuje.Doktor Piktel jest tak dobrym chirurgiem, że na pewno będę miał teraz problemy z dostaniem się na wizytę.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Panie Krzysztofie Poradnia Chirurgii Onkologicznej WSzS ul.Żołnierska 16A gab nr 9 - śr 14 -16 00 i pt 08 30 - 13 00 tel.:89 538 63 86, 538 64 86 pozdrawiam A.Piktel

 • 19 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki tej stronie internetowej znalazłam dr Artura. Jest to bez wątpienia świetny lekarz, sympatyczny i rzeczowy. Wyraża ciągłą troskę o pacjenta starając się mu pomóc! Polecam z całego serca.

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Jestem pacjentką od 2002 roku.Przestraszyłam się,że nie przyjmuje już na ul.Kopernika w Olsztynie. Znalazłam dzięki temu forum numer telefonu i już jestem zapisana na wizytę. Hura!!!.

  zgłoś nadużycie
 • 10 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy lekarz z jakim miałam do tej pory do czynienia.Jestem osobą niezwykle bojącą. Obawiałam się tak naprawdę wszystkiego,jednak z gabinetu wyszłam spokojna i uśmiechnięta .Oby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjenta.Dziękuję panie doktorze :)

  zgłoś nadużycie
 • 16 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Przynajmniej interesuje się ludźmi, jak coś wykryje jakieś badanie zaraz zaczyna działać i robi coś z tym, nie tak jak inni-proszę przyjść na wizytę za rok... Zabrali mi mojego lekarza z Kopernika, musze go znaleźć, czy ktoś ma kontakt i gdzie i kiedy przyjmuje. W tej chwili u nowego lekarza moje wizyty wyglądają w ten sposób, że nawet na krześle nie zdążę usiąść, bo juz muszę wychodzić-wszystko jest ok, proszę przyjść za rok, jak będzie pani miała raka!!!

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  witam, kontakt tel.:500 384 380, Poradnia Chirurgii Onkologicznej WSzS ul.Żołnierska 16 B tel.: 89 538 63 86 i 4 86, poradnie terenowe - Ostróda, Mrągowo, Działdowo - 89 527 59 79, dziękuję i pozdrawiam A.P.

 • 4 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Na każdą z wizyt czekałam maksymalnie 10-15 minut, Pan dr ma profesjonalne podejście do pacjenta, zdiagnozował u mnie 2 gruczolakowłókniaki, a po 2 miesiącach od 1 wizyty, wszystko było już za mną, wielka wiedza i profesjonalizm, polecam :):)- naprawdę jego klinika nie jest strasznym miejscem

  zgłoś nadużycie
 • 27 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista i fachowiec. Pan dr Piktel zna sie na rzeczy, odpowiada konkretnie i rzeczowo na wszystkie pytania. Bardzo dba o pacjenta. Dawno nie spotkalam lekarza o tak doskonalym podejsciu do pacjenta. :) Stara sie, aby badania czy zabiegi byly jak najmniej stresujace dla pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 7 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Mi bardzo odpowiada ten typ lekarza . Byłam u niego pierwszy raz i wzbudził moje zaufanie ...

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online