Arkadiusz Podkowiński

Neurochirurg

31 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie Przyjmuje na NFZ

  Jaczewskiego 8
  20-362 Lublin, lubelskie

  553
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr Arkadiusz Podkowiński operował naszego niespełna 3-letniego synka u którego wykryto olbrzymią torbiel pajęczynówki. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi za uratowanie naszego dziecka i danie mu szansy na normalne życie. Pan doktor jest świetnym fachowcem, wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym psychologiem, rzeczowo i konkretnie omawia zagadnienia związane z leczeniem, jednakże przekazuje je w bardzo subtelny sposób. Doktor Podkowiński jest bardzo ludzki, cierpliwy i wyrozumiały. Pacjent, który jest pod jego opieką może bardzo łatwo się z nim skontaktować telefonicznie, doktor oddzwania , gdy nie może odebrać telefonu albo sam dzwoni gdy są jakieś nowe wiadomości albo ustalenia. Jako rodzice nie jesteśmy w stanie wyrazić wdzięczności jaką czujemy w stosunku do Pana Doktora, wiemy że nasz syn trafił w najlepsze ręce w jakie mógł trafić. Jeżeli naszą opinie czyta jakiś zrozpaczony rodzic, który szuka pomocy dla swojego dziecka i jest pełen obaw komu powierzyć życie i zdrowie swojej pociechy, z czystym sumieniem polecamy Pana Doktora. W imieniu Michałka i naszym własnym jeszcze raz chcemy Panu Doktorowi z całego serca podziękować.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam dr. Podkowińskiego. Mam 20 lat. Trafiłam do niego z guzem mózgu, co było szokiem dla mnie jak i moich bliskich. Operacja przebiegła bez komplikacji. Doktor to świetny fachowiec, profesjonalista, bardzo miły i życzliwy, z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Rozumie swoich pacjentów. Bardzo dobry specjalista! Jestem, wraz z rodzicami ogromnie wdzięczna za udaną operację. Panie Doktorze bardzo dziękuję!

 • bardzo dobry

  Witam.Doktor Arkadiusz Podkowiński to wspaniały człowiek!życzliwy bardzo pomocny mogę to z czystym sumieniem stwierdzić, gdyż dwukrotnie operował moją.Mamę podczas pierwszej operacji tętniaka giganta szansę na przeżycie były bardzo słabe,a mimo wszystko dzięki Doktorowi mama przeżyła jest sprawna,normalna jak,i po pierwszej operacji,jak również po drugiej którą wykonał.Wspaniały Lekarz i fachowiec. do końca życia będę wdzięczna Panu Doktorowi!Paulina

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam pana dr Podkowińskiego.Trafiłam do niego z mnogimi guzami mózgu,na szczęście łagodnymi.Pan doktor operował mnie już trzykrotnie,a na tym jeszcze nie koniec.Wszystkie operacje bardzo dobrze się skończyły.Podczas wizyt panuje przyjemna atmosfera,pan doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania.Uważam,że jest to bardzo dobry specjalista,który zna się na tym, co robi.Bardzo się cieszę,że spotkałam na swojej drodze dr Podkowińskiego.

 • słaby

  Udaliśmy się prywatnie do doktora z 3 - letnim dzieckiem z podejrzeniem tłuszczaka w kręgosłupie. Doktor przekonywał nas (pomimo naszych próśb), że nie ma potrzeby wykonania żadnych dalszych badań, że operacja nie jest potrzeba.Prosząc o rezonans, że jednak chcemy wiedzieć, jaka jest sytuacja z rdzeniem kręgowym, usłyszeliśmy, że "po co nam taka wiedza", że dopiero jak dziecko będzie kuleć, będzie miało problemy z moczem lub inne dolegliwości, należy się zająć problemem. Pan doktor zbagatelizował bardzo poważny problem neurochirurgiczny. Właśnie jesteśmy po operacji odkotwiczenia rdzenia kręgowego z usunięciem tłuszczaka, przez który przechodziło mnóstwo nerwów. Z tym, że operację wykonano nie w Lublinie, a w Krakowie Prokocimiu na neurochirurgii dziecięcej.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz , operował moją mamę( miała dużego tętniaka) operacja przeprowadzona bez powikłań i komplikacji. Pan doktor jest szczery, konkretny, nie owija w bawełnę. Na każde zadane pytanie dostawałyśmy z mamą konkretną odpowiedź. po operacji Pan doktor wyszedł z bloku operacyjnego poświęcił mi chwilkę czasu abym mogła sie dowiedzieć o stan mamy. tak że złego słowa powiedzieć nie można .

 • dobry

  Wyśmienity fachowiec


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, konkretny, kontaktowy, sympatyczny, z poczuciem humoru, jak najbardziej polecam :)

 • bardzo dobry

  świetny fachowiec, kontaktowy, sympatyczny, z poczuciem humoru, polecam

 • bardzo dobry

  Dr Arkadiusz Podkowiński operował mnie, miałem dwa tętniaki w mózgu. Operacja sie udała, bez żadnych komplikacji i powikłań. Mogę polecić tego lekarza to bardzo dobry specjalista, zna się na rzeczy. Przed operacją wytłumaczył mi wszystko dotyczące operacji i powikłań które mogłyby wystapić po operacji. Ten człowiek jest godny polecenia. Po operacji opiekuje się swoimi pacjentami.