Adresy

Usługi

Zwykła wizyta
Polipektomia
Diagnostyka pod kątem Celiakii
Kwalifikacja do zabiegów wykonywanych w szpitalu MED-GASTR
Rektosigmoidoskopia
Diagnostyka pod kątem Helicobacter Pylori, w tym posiew i antybiogram (jedyna w Łodzi placówka wykonująca tego typu diagnostykę)
Badania laboratoryjne

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Wizyta przebiegła sprawnie, lekarz wysłuchał moich pytań i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Bardzo konkretny i dokładny. Diagnoza i zapisne leczenie przyniosło poprawę. Polecam.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, cierpliwy, spokojnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Lekarz pomógł mi z moim schorzeniem, leczenie przyniosło efekty. Gorąco polecam!

 • neutralny

  Krótko mówiąc, dr zlekceważył moją podpowiedź, która później okazała się prawidłowa. A dokładniej: O doktorze Mamosie słyszałem pochlebne opinie. Byłem u niego tylko na 1 wizycie. Objawy: notoryczne wzdęcia, skłonności do zaparć. Dr uznał, że to prawdopodobnie zespół jelita drażliwego, dał mi typową gadkę o tym jak się odżywiać i robić kupkę i przepisał leki na zaparcie. Nie był to mój pierwszy gastrolog, podobną diagnozę usłyszałem już od poprzedniego. Zapytałem wprost, czy może to być przerost flory bakteryjnej jelita cienkiego. Odpowiedział, że raczej nie. Niedługo potem zrobiłem sobie wodorowy test oddechowy, który jednak dał wynik pozytywny. Dr się zatem pomylił. Daję ocenę neutralną, bo to była tylko jedna wizyta i nie dałem mu szansy poprawić swojego błędu.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do doktora z powtarzającym się problemem, ból brzucha, wzdęcia. Pan doktor skierował mnie na badanie, na każde moje pytanie szczegółowo udzielił odpowiedzi. Jestem w pełni zadowolona z wizyty u doktora Mamosa polecam serdecznie, po wizycie mogę stwierdzić, ze lekarz zanim przepisał mi jakiekolwiek lekarstwa najpierw znalazł przyczynę mojej choroby.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją