Arkadiusz Kucharek, ginekolog Bytom
Ginekolog lek.

Arkadiusz Kucharek

Poproś o włączenie kalendarza
75

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinice Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. Zainteresowanie zawansowanymi operacjami laparoskopowymi rozwijałem podczas staży w Niemczech i we Francji. Obecnie prowadzę Oddział Położniczo-Ginekologiczny w Świętochłowicach. Od kilkunastu lat zajmuję się leczeniem niepłodnością - od 2012 współpracuję z Kliniką Niepłodności PARENS z Krakowa.

Usługi

Choroby

 • 20 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Kucharek prowadził moją pierwszą ciąże,zawsze byl miły, uśmiechnięty i konkretny,pilnował wszystkich badań, fachowo wykonywał usg.W 23 tyg okazało sie że moge przwdwcześnie urodzić, skracała mi sie szyjka macicy, widząc w jakim jestem stanie, spokojnie wszystko wytłumaczył i nawet zaparzył mi melisę, następnego dnia założył pessarium i po mimo teg że zrobił to w dniu kiedy normalnie nie przyjmje pacjentek, nie poprosił o żadną zapłatę. Urodziłam tydzień przed terminem w Świętochłowicach gdzie jest ordynatotrem,przychodził,pytał i interesował sie mną do końca.

  zgłoś nadużycie
 • 2 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Profesjonalny, miły oraz konkretny. Obecny podczas porodu. Jestem 100% zadowolona polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie wiem kto daje słabe opinie na temat Pana doktora jednak ja jako ojciec dziecka nowonarodzonego bardzo jestem dumny z Pana doktora wraz z moją dziewczyną matką dziecka. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 6 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor i jego personel, dzięki szybkiej reakcji uratowali mnie i moje dziecko, zawdzięczam im zdrowie i życie swoje i mojej córeczki. Pan doktor interesuje się każdą Pacjentką nieważne czy jest to jego pacjentka z prywatnego gabinetu, wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy. Polecam też oddział w Świętochłowicach, personel wzorowo pełni swoje obowiązki. Mimo ciężkiej pracy jaką wykonują każda położna jest uprzejma i uśmiechnięta. Dziękujemy Edyta i Maja.

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Dzięki szybkiej reąkcji pana doktora mam zdrowego syna. Bardzo uprzejmy i cierpliwy. Polecam ana doktora i szpital w Świętochłowicach.

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Szczerze polecam. Jego skrupulatności i doświadczeniu zawdzięczam zdrowie mojego dziecka - chyba nie ma lepszej rekomendacji. Do tego jest bardzo uprzejmy i serdeczny, wyczerpująco i przystępnie tłumaczy. Polecam też oddział w świętochłowickim szpitalu, który nadzoruje. Wspaniały personel!

  zgłoś nadużycie
 • 22 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam doktora i pozdrawiam. Dzięki niemu mam dwóch zdrowych synów. Nie planuje więcej ciąż, ale gdybym miała rodzic to tylko w Swietochlowicach i przy asyście siostry Izy. Tam człowiek jest traktowany po ludzku a uwierzcie mi, ze to wiele.

  zgłoś nadużycie
 • 26 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Z opieki Pana Doktora jestem bardzo zadowolona. Ciążę moją prowadził bardzo skrupulatnie, zawsze ma czas i odpowiada na każde pytanie. Zapewnił mi nawet opiekę położnej, która w nocy przyjechała do porodu bezpłatnie. W czasie pobytu w szpitalu zainteresowany, zawsze uśmiechnięty. Z całym przekonaniem -bardzo dobry! Magda

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2013

  Ocena: Neutralny

  Powiem tak. każdy lekarz jest dobry jak wszystko dobrze się kończy. Ja chodziłam do pana dr prywatnie, wizyty bardzo miłe, poświęcał dużo uwagi i czasu. Na oddziale bardzo miła atmosfera i profesjonalna opieka. Po 24 godzinach męki moja ciąża i tak skończyła się cc i konfliktem grupy ABO i przeniesieniem mojego dziecka na patologie noworodka. Wiec mimo pięknego uśmiechu pana dr. w takich przypadkach zawsze zostaje jakiś niesmak.

  zgłoś nadużycie
 • 6 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dwa razy rodziłam w Świętochłowicach pod okiem doktora Kucharka. Pan doktor z ogromnym poczuciem humoru zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył. Jeśli znów zajdę w ciążę to rodzić będę tylko z doktorem Kucharkiem. Dziękuję panie doktorze za opiekę i pomoc przy porodzie!!! pozdrawiam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online