dr n. med.

Arkadiusz Granek

Ortopeda

Poproś o włączenie kalendarza

Uprzejmie proszę o kontakt pod nr. + Dr n. med. Arkadiusz Granek wykonuje USG narządu ruchu, zarówno diagnostyczne jak i zabiegowe - nakłucia z podaniem leków pod kontrolą USG. Posiada stosowne cer... więcej

Adresy

Usługi

Endoproteza stawu 11 000 zł
Konsultacje ortopedyczne wraz z usg oraz iniekcjami 100 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Uprzejmie proszę o kontakt pod nr. +
Dr n. med. Arkadiusz Granek wykonuje USG narządu ruchu, zarówno diagnostyczne jak i zabiegowe - nakłucia z podaniem leków pod kontrolą USG. Posiada stosowne certyfikaty i świadectwa.
Wykonuje artroskopie kolana oraz barku, w tym rekonstrukcje ACL, szycie stożka rotatorów barku, zabiegi naprawcze nawykowego zwichnięcia barku.
Endoprotezy kolana i biodra.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dziękuję Panie Doktorze za: -wysokiej klasy profesjonalizm -leczenie z "ludzką twarzą" -powrót mego kolana do sprawności Alfred Wolski Katowice kwiecień 2013r.

 • bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec i Dobry Człowiek. Doktor Granek był kolejnym i na szczęście ostatnim ortopedą do którego trafiłam. Poprzedni lekarze nie potrafili postawić celnej diagnozy, a ich leczenie ograniczało się do podawania zastrzyków z blokadami. Doktor Granek zlecił odpowiednie badania, postawił właściwą diagnozę i wykonał zabieg łękotki bocznej tarczowej kolana lewego Artroskopia z częściową meniscektomią boczną.Obecnie czekam jeszcze na jeden zabieg, który będzie wykonywać dr Granek i widząc efekty poprzedniego zabiegu w ogóle nie mam obaw o jej przebieg. Polecam dr. Granka każdemu, kto szuka PROFESJONALISTY o życzliwym podejściu do pacjenta. Pozdrawiam serdecznie, wdzięczna pacjentka z CHUDOWA

 • bardzo dobry

  Polecam doktora Arkadiusza Granka wszystkim, którzy potrzebują pomocy bardzo dobrego specjalisty ortopedy. Jest lekarzem, który dokładnie wysłucha pacjenta. Widać, że to lekarz z powołania. Jest cierpliwy, uprzejmy i wyrozumiały. Życzę Panu Doktorowi dużo zdrowia, żeby mógł pomagać i leczyć innych. B.S.

 • bardzo dobry

  Od dłuższego czasu jestem pacjentką dr A. Granka. Jest to cudowny lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Uprzejmy, wyrozumiały i opiekuńczy. Potrafi zaopiekować się pacjentem od początku do końca. Lekarz z powołania! Gorąco polecam wszystkim, którzy poszukują dobrego specjalisty. Serdecznie pozdrawiam Izabela Pawłowska

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz dobry kontakt z pacjentem posiada ogromną wiedzę i poczucie humoru polecam wspaniały ortopeda.

 • bardzo dobry

  Lekarz konkretny,sympatyczny - proponuje tryb leczenia, tłumaczy dlaczego ten a nie inny,słucha pacjenta,cierpliwy.

 • bardzo dobry

  Konkretny i porządny lekarz. Nie wymyśla chorób ani badań dla tych chorób. Dostałam namiary na dobrego rehabilitanta i będziemy ćwiczyć to czego tabletki nigdy nie wyćwiczą. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Dr. Granek to świetny lekarz , bardzo dobrze wykonujący swój zawód , jest lekarzem jakich dotąd brak . Ma bardzo dobre podejście do pajeta z wielkim zaangażowaniem i starannością który stara się pomóc pacjentowi i wykonać zabieg jak najlepiej . Jestem zaskoczony tak szybkimi rezultatami . Już na drugi dzień po zabiegu mogłem poruszać palcami u dłoni. Serdecznie polecam takich lekarzy ze świecą szukać Józef Polok Lędziny

 • bardzo dobry

  Jestem polonistą i na co dzień nie mam problemów ze znajdowaniem odpowiednich słów, jednak tym razem nie wiem, co trzeba byłoby napisać, by oddać to, jakim lekarzem jest dr Granek. Pełen profesjonalizm, olbrzymia wiedza i umiejętności, a dodatkowo - co dla pacjentów bardzo ważne - cudowne, znakomite podejście do drugiego człowieka. Czuję się u dr-a Granka bezpiecznie, pewnie. Jestem "zaopiekowana". Ufam mu w stu procentach. Mam dość skomplikowany problem z kolanem, ale wiem, że skoro dr Granek jest moim ortopedą, to wszystko skończy się dobrze:) Jestem mu wdzięczna także za to, że jest konkrenty, nie owija w bawełnę, ma poczucie humoru. Jest skłonny do poświęceń, kiedy trzeba przyjmować mnie po 22-ej albo kiedy trzeba jechać daleko, daleko, by przeprowadzić operację. Doceniam uścisk dłoni kończący każde nasze spotkanie. Nie wiem, czy Pan, Doktorze, tu zagląda, jakkolwiek - dziękuję! Jest Pan moją medyczną gwiazdką z nieba ;)

 • bardzo dobry

  To nie była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Jak zwykle lekarz uprzejmy, zainteresowany problemami pacjenta. Wytłumaczył mi na czym polega problem mojego schorzenia. Podał alternatywne metody leczenia opisując skutki i czas leczenia. Jestem z wizyty zadowolona i chętnie poleciłabym każdemu tego lekarza z bardzo ciepłym podejściem do pacjenta.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją