Arkadiusz Granek, ortopeda Mikołów
Ortopeda dr n. med.

Arkadiusz Granek

34

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dr n. med. Arkadiusz Granek wykonuje USG narządu ruchu, zarówno diagnostyczne jak i zabiegowe - nakłucia z podaniem leków pod kontrolą USG. Posiada stosowne certyfikaty i świadectwa.
  Wykonuje artroskopie kolana oraz barku, w tym rekonstrukcje ACL, szycie stożka rotatorów barku, zabiegi naprawcze nawykowego zwichnięcia barku.
  Endoprotezy kolana i biodra.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • 11 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dziękuję Panie Doktorze za: -wysokiej klasy profesjonalizm -leczenie z "ludzką twarzą" -powrót mego kolana do sprawności Alfred Wolski Katowice kwiecień 2013r.

  zgłoś nadużycie
 • 22 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz konkretny,sympatyczny - proponuje tryb leczenia, tłumaczy dlaczego ten a nie inny,słucha pacjenta,cierpliwy.

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Konkretny i porządny lekarz. Nie wymyśla chorób ani badań dla tych chorób. Dostałam namiary na dobrego rehabilitanta i będziemy ćwiczyć to czego tabletki nigdy nie wyćwiczą. Polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 17 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr. Granek to świetny lekarz , bardzo dobrze wykonujący swój zawód , jest lekarzem jakich dotąd brak . Ma bardzo dobre podejście do pajeta z wielkim zaangażowaniem i starannością który stara się pomóc pacjentowi i wykonać zabieg jak najlepiej . Jestem zaskoczony tak szybkimi rezultatami . Już na drugi dzień po zabiegu mogłem poruszać palcami u dłoni. Serdecznie polecam takich lekarzy ze świecą szukać Józef Polok Lędziny

  zgłoś nadużycie
 • 14 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem polonistą i na co dzień nie mam problemów ze znajdowaniem odpowiednich słów, jednak tym razem nie wiem, co trzeba byłoby napisać, by oddać to, jakim lekarzem jest dr Granek. Pełen profesjonalizm, olbrzymia wiedza i umiejętności, a dodatkowo - co dla pacjentów bardzo ważne - cudowne, znakomite podejście do drugiego człowieka. Czuję się u dr-a Granka bezpiecznie, pewnie. Jestem "zaopiekowana". Ufam mu w stu procentach. Mam dość skomplikowany problem z kolanem, ale wiem, że skoro dr Granek jest moim ortopedą, to wszystko skończy się dobrze:) Jestem mu wdzięczna także za to, że jest konkrenty, nie owija w bawełnę, ma poczucie humoru. Jest skłonny do poświęceń, kiedy trzeba przyjmować mnie po 22-ej albo kiedy trzeba jechać daleko, daleko, by przeprowadzić operację. Doceniam uścisk dłoni kończący każde nasze spotkanie. Nie wiem, czy Pan, Doktorze, tu zagląda, jakkolwiek - dziękuję! Jest Pan moją medyczną gwiazdką z nieba ;)

  zgłoś nadużycie
 • 20 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To nie była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Jak zwykle lekarz uprzejmy, zainteresowany problemami pacjenta. Wytłumaczył mi na czym polega problem mojego schorzenia. Podał alternatywne metody leczenia opisując skutki i czas leczenia. Jestem z wizyty zadowolona i chętnie poleciłabym każdemu tego lekarza z bardzo ciepłym podejściem do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 2 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Przyłączam się do opinii iż dr Granek jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Poza tym ma dobry kontakt z pacjentem, rzeczowo przedstawia problem oraz sposób jego leczenia. Pomimo mojego oporu - strachu (jestem osobą w średnim wieku) doktor przekonał mnie na wykonanie zabiegu artroskopii. Jestem mu za to wdzięczna, ponieważ bardzo szybko wróciłam do sprawności ruchowej. Polecam dr Granka wszystkim, którzy borykają się z problemami narządu ruchu - Maria z Mikołowa

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor był bardzo miły i uprzejmy. Posiada ogromną wiedzę merytoryczną i potrafi się nią dzielić z pacjentem. Szczegółowo informował mnie o moich dolegliwościach. Potwierdziła się informacja, którą posiadałam wcześniej na temat osobowości Pana Doktora i jego praktyki zawodowej. Pozdrawiam Izabela Pawłowska

  zgłoś nadużycie
 • 9 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne i fachowe podejście do pacjenta. Widać ogromną wiedzę i doświadczenie pana Doktora. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 16 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz znający się na swoim fachu. Bardzo dobry kontakt z pacjentem i miła atmosfera. Pełny profesjonalizm jeśli chodzi o diagnozę, zabieg, leczenie i kontrole po zabiegu. Po artroskopii kolana i wycięciu części łąkotki (uszkodzony tylny prawy róg) ból w kolanie i częste "wyskakiwanie" kolana zniknęło. Wystarczyły 3 tygodnie żeby w pełni stanąć na nogi i wrócić do pracy (kule odstawiłem po 1,5 tygodnia ale noga męczyła się dość szybko i poruszanie się nie było na tyle płynne). W tym momencie raz w tyg. chodzę na rehabilitację i staram się regularnie wykonywać odpowiednie ćwiczenia - wszystko to daje bardzo wyraźne efekty - zwiększony zakres ruchu, coraz większa stabilność kolana i coraz mniej dyskomfortu podczas rożnego rodzaju ćwiczeń. Podsumowując Dr. Granek to bardzo wysokiej klasy specjalista - polecam wszystkim borykającym się z tego typu problemami.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja