dr n. med.

Arkadiusz Granek

Ortopeda

Poproś o kalendarz wizyt

Uprzejmie proszę o kontakt pod nr. + Dr n. med. Arkadiusz Granek wykonuje USG narządu ruchu, zarówno diagnostyczne jak i zabiegowe - nakłucia z podaniem leków pod kontrolą USG. Posiada stosowne cer... więcej

Adresy

Usługi

Endoproteza stawu 11 000 zł
Konsultacje ortopedyczne wraz z usg oraz iniekcjami 100 zł
Haluksy 3 500 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Uprzejmie proszę o kontakt pod nr. +
Dr n. med. Arkadiusz Granek wykonuje USG narządu ruchu, zarówno diagnostyczne jak i zabiegowe - nakłucia z podaniem leków pod kontrolą USG. Posiada stosowne certyfikaty i świadectwa.
Wykonuje artroskopie kolana oraz barku, w tym rekonstrukcje ACL, szycie stożka rotatorów barku, zabiegi naprawcze nawykowego zwichnięcia barku.
Endoprotezy kolana i biodra.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dziękuję Panie Doktorze za: -wysokiej klasy profesjonalizm -leczenie z "ludzką twarzą" -powrót mego kolana do sprawności Alfred Wolski Katowice kwiecień 2013r.

 • bardzo dobry

  Wspaniały, kompetentny Lekarz z powołaniem. Dr Granek podchodzi do pacjenta z sercem, przede wszystkim umie słuchać - co jest bardzo rzadko spotykane wsród lekarzy. Dysponuje ogromną i aktualną wiedzą medyczną. Najlepszy ortopeda - jedyny spośród wielu specjalistów w pełni zdiagnozował i wyleczył (operacyjnie) moje schorzenie. Polecam :)

 • bardzo dobry

  Dr A. Granek jest lekarzem godnym polecenia. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, rzeczowo i zrozumiale tłumaczy problem schorzenia oraz sposób leczenia. Trafnie postawił diagnozę - uszkodzenie więzadła mcl kolana. Dzięki panu dr Grankowi oraz współpracującemu z nim rehabilitantem szybko wracam do zdrowia. Pozdrawiam, Beata.

 • bardzo dobry

  Ortopeda dr. Arkadiusz Granek rekonstruował moje zerwane wiązadło krzyżowe przednie w styczniu 2015 , w trakcie zabiegu okazało się że poważnie uszkodzona jest także łąkotka, ( uszkodzenie typu rączka od wiadra ). Doktor podjął się zszycia łąkotki, a następnie operował ACL. Dziś mija 13 tygodni od operacji, kolano działa, łąkotka się trzyma, wiązadło całe, sprawnie chodzę, jeszcze nie biegam bo rehabilituję kolano ale sukcesywnie wracam do sprawności. Trzeba przyznać że ortopeda ma świetny kontakt z pacjentem co w połączeniu z fachową wiedzą wpływa na bardzo dobrą ocenę Ortopedy. Polecam

 • bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec i Dobry Człowiek. Doktor Granek był kolejnym i na szczęście ostatnim ortopedą do którego trafiłam. Poprzedni lekarze nie potrafili postawić celnej diagnozy, a ich leczenie ograniczało się do podawania zastrzyków z blokadami. Doktor Granek zlecił odpowiednie badania, postawił właściwą diagnozę i wykonał zabieg łękotki bocznej tarczowej kolana lewego Artroskopia z częściową meniscektomią boczną.Obecnie czekam jeszcze na jeden zabieg, który będzie wykonywać dr Granek i widząc efekty poprzedniego zabiegu w ogóle nie mam obaw o jej przebieg. Polecam dr. Granka każdemu, kto szuka PROFESJONALISTY o życzliwym podejściu do pacjenta. Pozdrawiam serdecznie, wdzięczna pacjentka z CHUDOWA

 • bardzo dobry

  Polecam doktora Arkadiusza Granka wszystkim, którzy potrzebują pomocy bardzo dobrego specjalisty ortopedy. Jest lekarzem, który dokładnie wysłucha pacjenta. Widać, że to lekarz z powołania. Jest cierpliwy, uprzejmy i wyrozumiały. Życzę Panu Doktorowi dużo zdrowia, żeby mógł pomagać i leczyć innych. B.S.

 • bardzo dobry

  Od dłuższego czasu jestem pacjentką dr A. Granka. Jest to cudowny lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Uprzejmy, wyrozumiały i opiekuńczy. Potrafi zaopiekować się pacjentem od początku do końca. Lekarz z powołania! Gorąco polecam wszystkim, którzy poszukują dobrego specjalisty. Serdecznie pozdrawiam Izabela Pawłowska

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz dobry kontakt z pacjentem posiada ogromną wiedzę i poczucie humoru polecam wspaniały ortopeda.

 • bardzo dobry

  Lekarz konkretny,sympatyczny - proponuje tryb leczenia, tłumaczy dlaczego ten a nie inny,słucha pacjenta,cierpliwy.

 • bardzo dobry

  Konkretny i porządny lekarz. Nie wymyśla chorób ani badań dla tych chorób. Dostałam namiary na dobrego rehabilitanta i będziemy ćwiczyć to czego tabletki nigdy nie wyćwiczą. Polecam!!!

Zobacz podobnych specjalistów: Artur Roman Krochmal - ortopeda