dr n. med.

Arkadiusz Granek

Ortopeda

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Uprzejmie proszę o kontakt pod nr. + Dr n. med. Arkadiusz Granek wykonuje USG narządu ruchu, zarówno diagnostyczne jak i zabiegowe - nakłucia z podaniem leków pod kontrolą USG. ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Uprzejmie proszę o kontakt pod nr. +
Dr n. med. Arkadiusz Granek wykonuje USG narządu ruchu, zarówno diagnostyczne jak i zabiegowe - nakłucia z podaniem leków pod kontrolą USG. Posiada stosowne certyfikaty i świadectwa.
Wykonuje artroskopie kolana oraz barku, w tym rekonstrukcje ACL, szycie stożka rotatorów barku, zabiegi naprawcze nawykowego zwichnięcia barku.
Endoprotezy kolana i biodra.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dziękuję Panie Doktorze za: -wysokiej klasy profesjonalizm -leczenie z "ludzką twarzą" -powrót mego kolana do sprawności Alfred Wolski Katowice kwiecień 2013r.

 • bardzo dobry

  W lutym 2015 roku na skutek nieszczęśliwego upadku złamałem nogę. W szpitalu złamanie zostało zespolone śrubami . Śruby wyciągnięto i miało być Ok.Niestety . Pomimo niemal rocznej rekonwalescencji z włączoną rehabilitacją nie byłem w pełni sprawny - ból przy każdym kroku i po prostu kulałem . Lekarzy , u których się leczyłem twierdzili , że tak po prostu ma być . Inni , że pełnej sprawności już nie odzyskam i nie potrafili mi w sposób sensowny wytłumaczyć tego faktu .Nie mogłem w to uwierzyć . Szukałem, kluczyłem i w końcu we wrześniu 2015 roku trafiłem na świetnego lekarza Dr.Granka - i to tak blisko mojego miejsca zamieszkania, bo niecałe 6 km. Dr.Granek jest lekarzem godnym polecenia , wspaniałym fachowcem, miły i budzący zaufanie . Szczegółowo objaśnia przebieg leczenia. Cieszę się , że spotkałem takiego lekarza . W trakcie wizyty w gabinecie panuje wspaniała , luźna wręcz fantastyczna atmosfera takich lekarzy jak Dr. Granek brakuje w naszej polskiej służbie zdrowia, Już na pierwszej wizycie był w stanie powiedzieć co jest przyczyną mojego bólu , mojego utykania . Wytłumaczył mi w prostym , zrozumiałym języku bez trudnych lekarskich sloganów . W sposób obrazowy pokazał o co w tym wszystkim chodzi. Dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny . Przy czym wspomnę , bo to ważne , wskazał , gdzie jest najtaniej . Wyniki rezonansu magnetycznego potwierdziły przypuszczenia Dr. Granka . Śruba , która przechodziła przez staw skokowy wyrządziła tam sporo " bałaganu " . Pod koniec listopada miałem już wykonany zabieg artroskopii stawu skokowego. Obecnie jetem niemal 2 miesiące po zabiegu i już mogę powiedzieć , że moja sprawność wraca 100 % do normy . Mówię prawie , bo ciągle się rehabilituje , przynajmniej raz w tygodniu. Różnica jest ogromna . :) Już mogę się pochwalić , że w Sylwestra byłem w moich ukochanych Tatrach - a bez bez pasji jaką są góry nie był bym tym samym człowiekiem. Polecam wszystkim i każdemu z osobna Doktora Granka .

 • bardzo dobry

  Wspaniały, kompetentny Lekarz z powołaniem. Dr Granek podchodzi do pacjenta z sercem, przede wszystkim umie słuchać - co jest bardzo rzadko spotykane wsród lekarzy. Dysponuje ogromną i aktualną wiedzą medyczną. Najlepszy ortopeda - jedyny spośród wielu specjalistów w pełni zdiagnozował i wyleczył (operacyjnie) moje schorzenie. Polecam :)

 • bardzo dobry

  Dr A. Granek jest lekarzem godnym polecenia. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, rzeczowo i zrozumiale tłumaczy problem schorzenia oraz sposób leczenia. Trafnie postawił diagnozę - uszkodzenie więzadła mcl kolana. Dzięki panu dr Grankowi oraz współpracującemu z nim rehabilitantem szybko wracam do zdrowia. Pozdrawiam, Beata.

 • bardzo dobry

  Ortopeda dr. Arkadiusz Granek rekonstruował moje zerwane wiązadło krzyżowe przednie w styczniu 2015 , w trakcie zabiegu okazało się że poważnie uszkodzona jest także łąkotka, ( uszkodzenie typu rączka od wiadra ). Doktor podjął się zszycia łąkotki, a następnie operował ACL. Dziś mija 13 tygodni od operacji, kolano działa, łąkotka się trzyma, wiązadło całe, sprawnie chodzę, jeszcze nie biegam bo rehabilituję kolano ale sukcesywnie wracam do sprawności. Trzeba przyznać że ortopeda ma świetny kontakt z pacjentem co w połączeniu z fachową wiedzą wpływa na bardzo dobrą ocenę Ortopedy. Polecam

 • bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec i Dobry Człowiek. Doktor Granek był kolejnym i na szczęście ostatnim ortopedą do którego trafiłam. Poprzedni lekarze nie potrafili postawić celnej diagnozy, a ich leczenie ograniczało się do podawania zastrzyków z blokadami. Doktor Granek zlecił odpowiednie badania, postawił właściwą diagnozę i wykonał zabieg łękotki bocznej tarczowej kolana lewego Artroskopia z częściową meniscektomią boczną.Obecnie czekam jeszcze na jeden zabieg, który będzie wykonywać dr Granek i widząc efekty poprzedniego zabiegu w ogóle nie mam obaw o jej przebieg. Polecam dr. Granka każdemu, kto szuka PROFESJONALISTY o życzliwym podejściu do pacjenta. Pozdrawiam serdecznie, wdzięczna pacjentka z CHUDOWA

 • bardzo dobry

  Polecam doktora Arkadiusza Granka wszystkim, którzy potrzebują pomocy bardzo dobrego specjalisty ortopedy. Jest lekarzem, który dokładnie wysłucha pacjenta. Widać, że to lekarz z powołania. Jest cierpliwy, uprzejmy i wyrozumiały. Życzę Panu Doktorowi dużo zdrowia, żeby mógł pomagać i leczyć innych. B.S.

 • bardzo dobry

  Od dłuższego czasu jestem pacjentką dr A. Granka. Jest to cudowny lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Uprzejmy, wyrozumiały i opiekuńczy. Potrafi zaopiekować się pacjentem od początku do końca. Lekarz z powołania! Gorąco polecam wszystkim, którzy poszukują dobrego specjalisty. Serdecznie pozdrawiam Izabela Pawłowska

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz dobry kontakt z pacjentem posiada ogromną wiedzę i poczucie humoru polecam wspaniały ortopeda.

 • bardzo dobry

  Lekarz konkretny,sympatyczny - proponuje tryb leczenia, tłumaczy dlaczego ten a nie inny,słucha pacjenta,cierpliwy.

Zobacz podobnych specjalistów: Artur Roman Krochmal - ortopeda