Adresy i cenniki

 • Gabinet Ginekologiczny - Pracownia USG 3D/4D - Ginekologia Estetyczna

  Dobkiewicza 22
  27-600 Sandomierz, świętokrzyskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Usg ciąży 3d/4d
  Zwykła wizyta
  Laserowe leczenie blizn , rozstępów poporodowych
  Laserowe zabiegi rewitalizacji i liftingu pochwy
  Systemy wewnątrzmaciczne mirena
  Leczenie nadżerki
  Wkładki wewnątrzmaciczne
  Laserowe leczenie brodawek, kłykcin sromu i krocza
  Laserowe leczenie zespołu lużnej pochwy
  Laser monalisa touch
  Implanty antykoncepcyjne implanon nxt
  Laserowa rewitalizacja pochwy po porodzie
  Laserowe leczenie nietrzymania moczu
  Czystość pochwy, wymazy bakteriologiczne
  Badania hpv , chlamydia
  Pessary
  Labioplastyka-laserowa plastyka warg sromowych mniejszych
  Ginekologia estetyczna

  więcej

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i lekarz. Pełen profesjonalizm, wiedza, empatia. Dziękujemy panie doktorze za wspaniałego synka. Serdecznie pozdrawiamy i gorąco polecamy pana doktora wszystkim kobietom.

 • bardzo dobry

  Pan doktor podczas wizyty był bardzo przyjemny i miły ,doradzi i wytłumaczy jak są jakieś pytania.Polecam wszystkim paniom

 • bardzo dobry

  Pan doktor jak zawsze podczas wizyty był bardzo miły, rzeczowy. Ma świetne podejście do pacjenta i do każdego podchodzi indywidualnie starając się by pacjentka dobrze się czuła podczas wizyty. Kilka lat temu byłam pierwszy raz u dr Rożka na NFZ i byłam bardzo mile zaskoczona gdy pan doktor sam zaproponował mi badania,które mi się należą podczas wizyty.Rzadko się to zdarza bo zazwyczaj trzeba się prosić by ktoś nam je zrobił.Polecam tego lekarza !!!!!! :)

 • dobry

  Gabinet bardzo nowocześnie urządzony. Lekarz miły i odpowiada na wszystkie zadane pytania. Generalnie na plus

 • bardzo dobry

  Polecam tego lekarza z wielu powodów, m.in. jest profesjonalny, ma profesjonalny gabinet, ale przede wszystkim dba o sferę psychiczną pacjentek. Kilka lat temu kiedy trafiłam do szpitala z zagrożoną ciążą, a był to początek ciąży- podczas gdy wszyscy lekarze podchodzili do tematu, że to pierwsze tygodnie, "to jeszcze wszystko może być", to dr Rożek był to jedyny lekarz, który podszedł do mnie i do mojego wówczas jeszcze nienarodzonego synka, jak do ludzi...Mimo, że był tylko jednym z wielu lekarzy na dyżurze, który nie był moim lekarzem prowadzącym....Polecam wszystkim!

 • dobry

  u Pana doktora byłam pierwszy raz. chciałam rozwiac pewne wątpliwości które pojawiły się na wizycie u innego lekarza i dr. Rożek nie potwierdził poprzedniej diagnozy, więc ufam że ma rację. bardzo miły, rzeczowy człowiek, gabinet nowocześnie urządzony. pozytyw.

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia.Profesjonalnie, sprawnie i konkretnie.Nowocześnie urządzony gabinet z profesjonalnym sprzętem i szerokim zakresem usług(laser MonaLisa Touch ) POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i uprzejmy. Wszystko wytłumaczy i świetne podejście :) bardzo polecam, jak do tej pory najlepszy ginekolog w Sandomierzu.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor- pełen profesjonalizm i mega sympatia. Moja wizyta trwała niemalże 40 minut nie żeby coś szczególnego się działo ale po badaniu i usg miałam mnóstwo dręczących mnie pytać i Pan Doktor odpowiedział mi na wszystkie i nawet ponadto, za co jestem mu bardzo wdzięczna bo rozwiał wiele moich wątpliwości. Polecam w 100 procentach.

 • dobry

  Lekarz jak najbardziej w porządku, jestem po pierwszej wizycie i na razie moje odczucia są bardzo pozytywne.