Adresy

Usługi

USG ciąży 3D/4D
Laserowa rewitalizacja pochwy po porodzie
Laserowe leczenie nietrzymania moczu
Czystość pochwy, wymazy bakteriologiczne
Badania HPV , chlamydia
Pessary
Labioplastyka-laserowa plastyka warg sromowych mniejszych
Ginekologia estetyczna
Laser MonaLisa Touch
Implanty antykoncepcyjne Implanon NXT
Laserowe leczenie blizn , rozstępów poporodowych
Laserowe zabiegi rewitalizacji i liftingu pochwy
Systemy wewnątrzmaciczne Mirena
Leczenie nadżerki
Wkładki wewnątrzmaciczne
Laserowe leczenie brodawek, kłykcin sromu i krocza
Laserowe leczenie zespołu lużnej pochwy
więcej

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz. Profesjonalista pod każdym względem. Indywidualne podejście do pacjentki daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że wizyta jest przyjemna. Doktor ma rozwiązanie na każdy problem i na każdą sytuację.

 • bardzo dobry

  była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia.Co mi się podobało:nowocześnie urządzony gabinet,możliwość przebrania się w przystosowanym pomieszczeniu,jednorazowe ,,spódniczki'' ,buty. Sama wizyta :świetne podejście do pacjenta,mój poziom stresu związany z wizytą szybko został zneutralizowany :D jak na dzień dzisiejszy POLECAM !!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pana Doktora. Pełen profesjonalizm , zawsze wszystko spokojnie wytłumaczy , uspokoi w razie jakichkolwiek wątpliwości ma bardzo dobre podejście do swoich pacjentek oby każdy lekarz był taki jak Pan Doktor z powołania . Polecam z całego serca:)

 • bardzo dobry

  Pan doktor Antoni Rożek to świetny ginekolog! Bardzo sympatyczny, życzliwy, potrafi poświęcić pacjentce tyle czasu ile potrzeba, profesjonalista pod każdym względem. Pan doktor prowadził moją ciążę, a była trochę z problemami (świeża infekcja toxoplazmozą). W 37 tyg. ciąży podczas badania USG Pan doktor zauważył, że moja malutka nie przyrasta w brzuszku tak jak trzeba. Szybkie skierowanie do szpitala, kolejne badania i moja ciąża została zakończona wcześniej. Dzięki Panu doktorowi, teraz moja Ania ma się świetnie i ładnie przybiera na wadze poza moim brzuszkiem. Dziękujemy Panie doktorze:) Szczerze polecam wizyty u Pana doktora:)

 • bardzo dobry

  W dalszym ciągu sądzę że Pan Dr Antoni Rożek jest świetnym ginekologiem. Prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona tak jest też po urodzeniu. W dalszym ciągu w 200% polecam wszystkim kobietom, zastanawiającym się nad wyborem ginekologa, Pana Doktora. Napewno nie zmienię lekarza na innego. Pozdrawiam Pana Doktora

 • bardzo dobry

  Super podejście do pacjentek, zrozumienie i pełen profesjonalizm. Ale..... czes oczekiwania na wejście to problem. Umawiam się na godzinę, załatwiam sobie opiekę do dziecka w domu a i tak wchodzę dopiero jak wysiedzę swoje, ostatnio godzinę później niż miałam zapisaną wizytę. Może by tak Pan Doktor wyczytywał pacjentki skoro i tak zapisuje na godzinę. Niektóre pacjentki to lekceważą i poprostu przychodzą na początek przyjmowania i tworzą się kolejki zupełnie poza rejestracją. Fajnie że muzyka jest już.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Antoni Rożek ( 16 października 2014)

  Witam , i bardzo dziękuję za opinię . Czasami niestety jest przesunięcie w godzinach przyjęć i faktycznie Pacjentki potrafią przyjechać trochę wcześniej pomimo ustalonej godziny wizyty . Niestety nie mam na to większego wpływu . Myślę ,że można czekając zapytać się w poczekalni kto ma na którą godzinę i wszystko będzie OK. Czasem, po prostu potrzeba Pacjentce poświęcić więcej czasu bo problem jest większy ..... i godziny same się przesuną. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za cenną uwagę.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i dobry lekarz. Szkoda, że nie ma dyżurów w szpitalu w Sandomierzu. Jedyne co to opóźnienia przy oczekiwaniu na wizytę mógłby być krótsze.:)

 • bardzo dobry

  super wizyta, pełen profesjonalizm i podejście lekarza do pacjentki, który wszystko wytłumaczy a nie patrzy na czas wizyty

 • bardzo dobry

  Dr Rożek jest najlepszym lekarzem na świecie :) Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Doktora. Nie dość, że jest w pełni profesjonalny, to przemiły i bardzo życzliwy człowiek :) Ma bardzo dużo cierpliwości, a przede wszystkim potrafi słuchać i rzeczowo odpowiada na każde zadane pytanie. Nigdy niczego nie lekceważy, dba o pacjentkę na najwyższym poziomie. Łatwo się z nim skontaktować telefonicznie o każdej porze, jeżeli nie może odebrać, zawsze oddzwania. Prowadził moją drugą ciąże i jestem szczęśliwa, że trafiłam do Pana Doktora. Podczas badania USG odpowiadał na wszystkie pytania i pokazywał wszystko na ekranie mi i mojemu mężowi. Jestem bardzo wdzięczna, bo dzięki niemu spokojnie donosiłam ciążę i teraz jestem mamą cudownego zdrowego synka. Polecam z całego serca :)

 • bardzo dobry

  Dr. Rożek to najlepszy lekarz pod każdym względem. Prowadził moją ciąże. Byłam i jestem bardzo zadowolona. Szczerze zawsze polecam koleżankom i znajomym wizyty u Dr. Rożka. Jedyna mała prośba do Pana doktora to taka iż brakuje na poczekalni radia, aby wszyscy czekający na wizytę nie musieli słuchać z jakim problemem przyszła pacjentka znajdująca się akurat w gabinecie, bo niestety ale wszystko bardzo słychać. Dodam że wiele osób zwróciło już na to uwagę. Polecam wizyty u Pana doktora.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Antoni Rożek ( 8 sierpnia 2014)

  Dziękuję za podpowiedź . Muzyka już jest .Pozdrawiam i zapraszam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją