Anna Zwoleńska, dietetyk Jasło

Anna Zwoleńska

Poproś o włączenie kalendarza
6

Adresy

 • 25 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam wszystkim Panią Zwoleńską. Bardzo miła osoba, zawsze dobrze przygotowana do mojej wizyty, profesjonalna i co najważniejsze posiadająca rozległą wiedzę i bardzo skuteczna. Ja akurat miałam problemy z niedowagą, i Pani Ania bardzo mi pomogła. Będę wszystkim polecać z czystym sumieniem!

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  niesamowicie sympatyczna i bardzo kompetentna osoba, szczerze polecam i zachęcam ! Pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Nietuzinkowość i oryginalność metod leczenia daje niesamowite efekty !

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalna i konkretna porada. Na początku była długa rozmowa i zdiagnozowanie problemu. Spodobało mi się podejście p. Anny, że nic na siłę. Jadłospis dostosowany do tego co lubię jeść, ale odpowiednio skomponowany i zmodyfikowany przez Panią Dietetyk. Od wizyty jeszcze dużo czasu nie minęło, ale już czuję pierwsze efekty. Jestem bardzo zadowolona.

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Od długiego czasu borykałam się z niestrawnością, dziwnym przelewaniem i kruczeniem w brzuchu, zapaleniami, biegunką lub zaparciem, pieczeniem w brzuchu. Byłam u wielu specjalistów ale Pani Ania jako jedyna zdiagnozowała u mnie candidę w układzie pokarmowym. Dzięki dobrze dobranej diecie z dnia na dzień czuję się coraz lepiej, Naturalne składniki zastosonawe przez Panią Anię dodatkow pomagają mi w utrzymaniu dobrej wagi oraz poprawiły mój wygląd. Bardzo gorąco polecam, Państwo Zwoleńscy to cudowni oraz przemili ludzie :-)

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  szczerze polecam Pania Anie! od kilku lat borykalam sie z powracajacymi bolami brzucha- badania nic nie wykazywaly, a leki przeciwbolowe nie byly skuteczne. Znajomy polecil mi wizyte u dietetyka, zdecydowalam sie na gabinet Pani Ani i to byl strzal w dziesiatke! Od momentu stosowania rad Pani Zwolenskiej bole brzucha juz mi nie dokuczaja a przy tym moje ogolne samopoczucie zdecydowanie sie poprawilo!

  zgłoś nadużycie
 • 8 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam ostatnio u Pani Ani, ponieważ zmagam się z nadwagą od bardzo dawna. Nic nie pomagało, albo pomagało na krótko, a potem oczywiście borykałam się z efektem joj-jo. Ponieważ słyszałam pozytywne opinie o Gabinecie zdrowia Państwa Zwoleńskich i szukałam pomocy już wszędzie zdecydowałam się na wizytę. Pani Ania ułożyła mi świetną dietę, która po bardzo krótkim czasie zaczęła przynosić efekty. Przy tym nie musiałam się głodzić i stosować innych wątpliwych dla zdrowia metod. Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm :-)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Anna Zwoleńska - dietetyk

Lokalizacja