Anna Wakarow, audiolog, foniatra Warszawa

Anna Wakarow

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

14

Adresy

 • 15 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią dr Wakarow. Przed wizytą u Dr Wakarow byłam z zaawansowanym zapaleniem ucha u 3 innych specjalistów którzy się nie poznali co mi dolega (a ja prawie mogłam ogłuchnąć) dawali na ucho kropelki kazali ćwiczyć wdech-wydech zatykanie nosa i różne inne cuda (które nie pomagały) a ja dalej nie słyszałam na ucho.... Po tygodniowej wędrówce po lekarzach trafiłam do Otolaryngolodzy24 dr Wakarow od razu stwierdziła, że mam zapalenie przebadała ucho, oczyściła profesjonalnie przepisała leki odpowiednie i zamiast po 6miesiącach już po mesiącu czasu normalnie słyszałam. Poza tym Dr Anna jest bardzo miłą i pomocną osobą również z pracą z dziecmi. Dlatego jeszce raz bardzo polecam

  zgłoś nadużycie
 • 25 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam serdecznie dr Wakarow! Jako śpiewaczka, która intensywnie pracuje głosem odwiedziłam wielu foniatrów w Warszawie. Moje doświadczenia były bardzo różne. Przeszłam przez wizyty prywatne po szpital na Banacha. Byłam rozczarowana. Myślałam, ze nie znajdę dobrego lekarza, do którego będę miała zaufanie, aż trafiłam do dr Wakarow. Badania kamerką przeprowadza w niezwykle delikatny sposób, bada dokładnie i sumiennie. Można na nią liczyć.

  zgłoś nadużycie
 • 13 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor A.Wakarow jest profesjonalistką z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem dla osoby chorej. Pacjent może by pewny, że otrzyma fachową pomoc z ukierunkowaniem na dalsze leczenie lub wybór solidnego specjalisty gdy sytuacja tego wymaga. Wizyta nie kończy się z zamknięciem drzwi gabinetu, może się zdarzyć, że Pani doktor sprawdzi telefonicznie czy pacjent podjął zalecane dalsze leczenie. U takiego lekarza nawet tak chory i spanikowany pacjent jak ja wraca do równowagi wiedząc, że jest pod opieką wspaniałego człowieka i fachowego lekarza. O takim lekarzy marzy każdy chory człowiek. Z.CZ.

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo polecam, fachowiec który troszczy się o pacjenta. Słowna, kompetentna, uprzejma, dokładnie ogląda problem z każdej strony.

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Trafne diagnozy. Super podejście do pacjenta. Szczerze polecam Panią doktor. Marzena

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Nie polecam Pani dr Wakarow. Pani dr została nam polecona przez wiele osób wiec postanowiliśmy sie udać na wizyte. Wizyta była ok dostalismy odpowiedzi na nasze pytania i skierowanie na kilka dodatkowych badań. Poinformowano nas, ze jeśli jakieś badanie wyjdzie zle i poprosimy o kontakt z lekarzem taki kontakt otrzymamy. Badanie wyszło zle a kontaktu zero ze strony Pani dr od prawie tygodnia. Jak dla mnie nieprofesjonalne podejście ze strony lekarza!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 lipca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały specjalista, bardzo sympatyczna Pani doktor, potrafi doradzić, odpowiednio poprowadzić leczenie. Interesuje się zdrowiem i samopoczuciem pacjenta na każdej wizycie.

  zgłoś nadużycie
 • 25 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Żałuje, że nie ma 10 gwiazdek, Pani Doktor można rzec zapobiegła dramatowi, który mógł się pojawić w moim życiu. Wspaniały człowiek, lekarz. Dba o pacjenta i stawia celne diagnozy. Jest pierwszym lekarzem, do którego mam pełne zaufanie i wiem, że nie da mi zrobić krzywdy:) Zdecydowanie bardzo, bardzo polecam!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 11 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor jest dobrą profesjonalistką, potrafi wesprzeć nawet w najgorszych i nieuleczalnych przypadkach tj. mój - szumy uszne. Prowadzi pacjenta rzetelnie i z dokładnością sama sugeruje jakie inne badania i jakich innych specjalistów można by włączyć w proces leczenia. Zdecydowanie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 25 lipca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Ja również polecam Panią doktor. Leczę się u niej sama a także moja córka. Chodziłyśmy do wielu laryngologów ale dr Wakarow najbardzij na odpowiada, leczy najskuteczniej, próbuje różnych lekówn nie szpikuje sterydami ani antybiotykami kiedy nie trzeba. W pierwszym kontakcie wydała mi sie małomowna ale teraz uważam, że jest bardzo serdeczną osbą i po prostu skupia się głównie na diagnozowaniu i leczeniu. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami