Anna Toboła-Mura, dermatolog Żory

Anna Toboła-Mura

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

7

Adresy

 • 20 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Kompetentna miła, poświęciła mnóstwo czasu na wywiad i trafną diagnozę. Naprawdę polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 12 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Uważam, że Pani doktor jest dobrym lekarzem. Leczyłam u niej kilka lat temu trądzik i brodawki płaskie na twarzy i nogach. Po terapii moja buzia była dużo lepsza, trądzik wyleczyłam (od czasu do czasu tylko coś wyskoczy ale to już jest urok tłustej skóry) pozbyłam się też brodawek. Podejście do pacjęta również uważam za dobre. Ze mną przeprowadziła wywiad, nigdy nie odczułam, że nie ma dla mnie czasu. Jeżeli chodzi o pieniądze to każda wizyta kosztowała mnie inaczej. Pierwsza oczywiście była najdroższa, a potem to już różnie. Czasem tylko symbolicznie - przy kontroli i wypisaniu recepty. Ostatecznie skierowała mnie do przychodni w której pracowała i potem leczenie nie kosztowało mnie już ani grosza (poza wykupieniem recept i leków).

  zgłoś nadużycie
 • 14 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Mam bardzo złe doświadczenia związanie z kontaktami z różnymi lekarzami, Pani doktor wróciła mi wiarę w lekarzy. Nigdy nie miałam do czynienia z tak miłą i pomocną osobą. Poświęciła mi bardzo dużo uwagi, po czym sama wykonała parę telefonów żebym ja już nie musiała nic załatwiac i jedzic do tego trafna diagnoza. Prawdziwy lekarz z powołania, jak najbardziej polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2011

  Ocena: słaby

  Jest to niekompetentna kobieta. Proszę zwrócić uwagę na to, jak redagowane są językowo pozytywne opinie na tej stronie. Na podstawie analizy językowej można przypuszczać, że są one pisane przez samych zainteresowanych - czyli lekarzy. Obiektywnie rzecz ujmując, wizyta u tej kobiety trwa śrenio 5 minut. Kobieta ta nie przeprowadza żadnego wywiadu z pacjentem, wypisuje zazwyczaj drogie leki, natomiast trafność diagnozy jest zależna od skomplikowania przypadku. Osobowiść: sprawia wrażenie nieobecnej, niezainteresowanej pacjentem. Podczas jednej z wizyt przyjęła między pacjentami przedstawiciela medycznego, który gościł u niej 20 minut. Opinię swą redakuje na podstawie kilku wizyt u tej kobiety oraz relacji kilku znajomych.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 3 września 2009

  Ocena: słaby

  Do tej pani trafiłam z wymazem skórnym i antybiogramem na gronkowca, na co usłyszałam, ze po co wydawałam pieniądze!!! Przecież to zwykły łojotok, a gronkowca na skórze to i tak każdy ma!!! Nie mam już kilkunastu lat i naprawdę jestem załamana swoją buzią, na co usłyszałam, ze płakać i załamywać się to można jak jest się chorym na nieuleczalną chorobę. Dla mnie była to bardzo stresująca wizyta. Uważam, że podejście do mnie jako do pacjenta było wręcz ordynarne - wyśmiewając moje poprzednie leczenia i kosmetyczkę. Poza tym spóźniła się pół godziny - ale to żadna nowość u lekarzy, tylko ciekawe dlaczego wszyscy inni muszą być punktualnie w pracy. Całą wizytą jestem zniesmaczona i na pewno już tam nie wrócę.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 13 kwietnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Jest bardzo dobrym dermatologiem. Skutecznie wyleczyła mnie kilka lat temu z gronkowca złocistego. Straszne wrzody i torbiele szpeciły moją twarz. Na podstawie badania wymazu z chorej tkanki zastosowała odpowiednią antybiotykoterapię. W dodatku to bardzo miła i ciepła lekarka. Widząc ile kosztuje mnie leczenie ( leki, wizyty kontrolne, kilka koniecznych wizyt u chirurga, który musiał mi igłą wyciągać ropę z torbieli na twarzy ) nie zawsze brała ode mnie pieniądze za wizyty, czasem tylko symbolicznie, a przecież leczyłam się u niej prywatnie.

  zgłoś nadużycie
 • 5 marca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy lekarz dermatolog spośród tych, z którymi miałam do czynienia. Dopiero Pani Doktor trafnie zdiagnozowała i skuteczne wyleczyła zmiany jakie miałam na skórze. Polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami