Anna Śliwińska, ginekolog Kraków

Anna Śliwińska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

10

Adresy

 • 2 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  jest bardzo dobra i kompetentna, ja polecam poświęca dużo czasu i "nie zdziera " pieniedzy polecam i dziekuje Pani Doktor:)

  zgłoś nadużycie
 • 14 października 2010

  Ocena: bardzo słaby

  Trafiłam do Pani doktor ponieważ lekarka do której zawsze chodziłam ma bardzo długie terminy a ja nie chciałam czekać na wizytę a wydawało mi się że coś z moim organizmem dzieje się nie tak. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to skromne wyposażenie gabinetu. Pani doktor wysłuchała co mam jej do powiedzenia zbadała mnie i na tym zakończyła się pierwsza wizyta za która musiałam zapłacić. Podczas badania odczułam nieprzyjemne uczucie bólu ale pani doktor w ogóle się tym nie przejęła. Przy następnej wizycie sytuacja się powtórzyła a po wyjściu z gabinetu spędziłam w samochodzie minut zwijając się z bólu po badaniu pani doktor. Na następną wizytę udałam się już do Lekarza do którego chodziłam wcześniej i okazało się że ma cystę wielkości 4 cm na jajniku. ale Pani doktor Śliwińska nie zauważyła żadnych nieprawidłowości. Dlatego stanowczo odradzam Panią Doktor!!!!!!!!!!!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 15 stycznia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Śliwińska jest bardzo fajnym człowiekiem, jestem młodą osobą, która leczy onkologicznie, na Kopernika trzeba trochę poczekać, ale warto aby usłyszeć słowa otuchy

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2009

  Ocena: bardzo słaby

  Pani doktor owszem miła i grzeczna, ale co z tego jak nie zleca zadnych badan a powinna, tylko od razu przepisuje tabletki anty dodając od siebie dobitnie: że to zabezpieczenie przed posiadaniem potomstwa w młodym wieku. A powinna zrobić jakieś badania w celu wyjasnienia powodów nieregularnych okresów. Jak jesteście zdrowe i oczekujecie miłej wizyty to możecie sie tam wybrać, w innym przypadku odradzam

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 września 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Znakomity specjalista i wspaniały człowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 15 stycznia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  pani Doktór jest bardzo sympatyczna, rzeczowa, nie zbywa pacjentów, chętnie służy radą i pomocą jak również wspiera w trudniejszych sytuacjach

  zgłoś nadużycie
 • 8 stycznia 2009

  Ocena: neutralny

  Nie wiem kto napisał te pozytywne opinie, chyba znajomi pani doktor, bo napewno nie schorowane osoby, dla których pani doktor nie ma nigdy czasu. Aby dowiedzieć się cokolwiek na temat toku leczenia, trzeba czekać godzinami aż pani doktor sie zjawi i powie w przelocie, że nie ma czasu.

  zgłoś nadużycie
 • 17 grudnia 2008

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny fachowiec - konkretna, z ogromną wiedzą, po prostu mądra. Jednocześnie dobry człowiek, otwarty, dostępny dla pacjenta. Trudno lepiej trafić - bardzo polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 10 grudnia 2008

  Ocena: dobry

  Ma bardzo dobre i optymistyczne podejście do pacjentki. Potrafi tak poprowadzic rozmowę, że podczas badania nawet nie ma czasu pomysleć o jakimkolwiek bólu. Jest po prostu super dobrym i przede wszystkim bardzo sympantycznym lekarzem.

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2008

  Ocena: dobry

  Jeszcze nigdy nie spotkałam tak dobrej duszy wśród lekarzy, potrafi psychicznie doprowadzić chorego do dobrego stanu mimo jego ciężkiej choroby.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online