Anna Śliwińska

Ginekolog, Onkolog, Położna, położnik

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  jest bardzo dobra i kompetentna, ja polecam poświęca dużo czasu i "nie zdziera " pieniedzy polecam i dziekuje Pani Doktor:)

 • bardzo słaby

  Trafiłam do Pani doktor ponieważ lekarka do której zawsze chodziłam ma bardzo długie terminy a ja nie chciałam czekać na wizytę a wydawało mi się że coś z moim organizmem dzieje się nie tak. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to skromne wyposażenie gabinetu. Pani doktor wysłuchała co mam jej do powiedzenia zbadała mnie i na tym zakończyła się pierwsza wizyta za która musiałam zapłacić. Podczas badania odczułam nieprzyjemne uczucie bólu ale pani doktor w ogóle się tym nie przejęła. Przy następnej wizycie sytuacja się powtórzyła a po wyjściu z gabinetu spędziłam w samochodzie minut zwijając się z bólu po badaniu pani doktor. Na następną wizytę udałam się już do Lekarza do którego chodziłam wcześniej i okazało się że ma cystę wielkości 4 cm na jajniku. ale Pani doktor Śliwińska nie zauważyła żadnych nieprawidłowości. Dlatego stanowczo odradzam Panią Doktor!!!!!!!!!!!!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Doktor Śliwińska jest bardzo fajnym człowiekiem, jestem młodą osobą, która leczy onkologicznie, na Kopernika trzeba trochę poczekać, ale warto aby usłyszeć słowa otuchy

 • bardzo słaby

  Pani doktor owszem miła i grzeczna, ale co z tego jak nie zleca zadnych badan a powinna, tylko od razu przepisuje tabletki anty dodając od siebie dobitnie: że to zabezpieczenie przed posiadaniem potomstwa w młodym wieku. A powinna zrobić jakieś badania w celu wyjasnienia powodów nieregularnych okresów. Jak jesteście zdrowe i oczekujecie miłej wizyty to możecie sie tam wybrać, w innym przypadku odradzam


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Znakomity specjalista i wspaniały człowiek.

 • bardzo dobry

  pani Doktór jest bardzo sympatyczna, rzeczowa, nie zbywa pacjentów, chętnie służy radą i pomocą jak również wspiera w trudniejszych sytuacjach

 • neutralny

  Nie wiem kto napisał te pozytywne opinie, chyba znajomi pani doktor, bo napewno nie schorowane osoby, dla których pani doktor nie ma nigdy czasu. Aby dowiedzieć się cokolwiek na temat toku leczenia, trzeba czekać godzinami aż pani doktor sie zjawi i powie w przelocie, że nie ma czasu.

 • bardzo dobry

  Świetny fachowiec - konkretna, z ogromną wiedzą, po prostu mądra. Jednocześnie dobry człowiek, otwarty, dostępny dla pacjenta. Trudno lepiej trafić - bardzo polecam.

 • dobry

  Ma bardzo dobre i optymistyczne podejście do pacjentki. Potrafi tak poprowadzic rozmowę, że podczas badania nawet nie ma czasu pomysleć o jakimkolwiek bólu. Jest po prostu super dobrym i przede wszystkim bardzo sympantycznym lekarzem.

 • dobry

  Jeszcze nigdy nie spotkałam tak dobrej duszy wśród lekarzy, potrafi psychicznie doprowadzić chorego do dobrego stanu mimo jego ciężkiej choroby.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Anna Wierzbińska-Spaczyńska - ginekolog, Józef Banyś - ginekolog, Mieczysław Hetnał - ginekolog, Ewa Kwiatkowska-Panek - ginekolog, Małgorzata Kruszewska – Kowalik - ginekolog, Rita Tomczyk - ginekolog, Dorota Skrobacka - ginekolog, Lidia Dobrzańska-Tatarczuch - ginekolog, Teresa Krukowicz-Wójcik - ginekolog, Jolanta Wieczorek-Karasińska - ginekolog, Jan Wawszczyk - ginekolog, Maria Góra - ginekolog, Andrzej Chrzanowski - ginekolog, Marta Szaganiec - ginekolog, Katarzyna Moskała - ginekolog, Grzegorz Hille - ginekolog, Urszula Jesień-Sokołowska - ginekolog, Miłosława Iwaniec-Pliżga - ginekolog, Józefa Waligóra-Masny - ginekolog, Adam Jędrzejowski - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online