dr n. med.

Anna Rosner-Tenerowicz

Ginekolog

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Opinia z perspektywy przyszłego ojca: Pani Anna jest bardzo kompetentną osobą, posiadającą ogromną wiedzę ginekologiczną, nawet mężczyzna, wraz ze swoją kobietą czuje się na wizycie bardzo komfortowo. Podejście do pacjenta niesamowite. I najważniejsza cecha u Pani Doktor, to zapał do zawodu. Mało który lekarz z takim zapałem i zaangażowaniem podchodzi do wykonywanej pracy. Pani Anna cieszy się razem ze swoimi pacjentkami i mimo, iż pewnie widziała już tysiące usg i tak za każdym razem podchodzi do tego z entuzjazmem. Wizyty minimum 40 minut, co w porównaniu do innych jest wynikiem wspaniałym.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest cudownym specjalistą, kompetentna, życzliwa, pomocna, chętnie odpowiada na pytania. Fachowo potrafi postawić diagnozę. Godna polecenia.

 • bardzo dobry

  pani doktor jest rewelacyjnym lekarzem ma zawodowe przeczucie, uratowała mojemu dziecku życie, nie ma takich slow które wyraziły by moja wdzięczność!! jeszcze raz dziękuje!!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest młodą i bardzo kompetentną osobą. Wizyta u Niej nie trwa kilka minut. Szczegółowo bada i przeprowadza wywiad. Poza tym jest sympatyczna i chętnie odpowiada na pytania pacjentów.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Fawaz Sleiman - ginekolog, Urszula Studzińska-Kalota - ginekolog, Andrzej Kowalczykowski - ginekolog, Sławomira Malinowska - ginekolog, Agnieszka Pajtasz - ginekolog, Waldemar Milewski - ginekolog, Anna Kowalska - ginekolog, Jacek Żmijewski - ginekolog, Artur Polak - ginekolog, Ewa Różańska-Zalewska - ginekolog, Kazimiera Wietchy - ginekolog, Mirosław Siembiga - ginekolog, Irena Rybczyńska-Suszczyk - ginekolog, Jarosław Bal - ginekolog, Magdalena Tłaczała - ginekolog, Krzysztof Filipiuk - ginekolog, Marek Józef Krawczyk - ginekolog, Marek Murawski - ginekolog, Piotr Barcikowski - ginekolog, Ewa Dobryszycka - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online