Anna Noczynska, endokrynolog Wrocław
EndokrynologDiabetologPediatra prof. dr hab. n. med.

Anna Noczynska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

28
 • 23 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  najlepszy lekarz jakiego poznałam przez 31 lat !!! Wspaniale się pani doktor zajęła moim dzieckiem i zapisała na NFZ bym nie musiała wydawać prywatnie na wizyty u Niej !!! Pozytywny szok !!!

  zgłoś nadużycie
 • 11 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny lekarz z powołania, dużo sama robi dla pacjenta. Wizyta nie kończy się na opłaconej wizycie, pomaga również poza wizytą (jeśli oczywiście trzeba). Nie sądziłam, że jeszcze tacy lekarze istnieją. Kobieta Anioł. Dziękujemy Pani Profesor za pomoc. Agata z Adasiem

  zgłoś nadużycie
 • 5 czerwca 2012

  Ocena: Dobry

  Najlepszy lekarz jakiego znam.Wciąż ratuje moje dziecko

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz z sercem do pacjenta. Nie myślałam nawet, że jeszcze tacy istnieją. Jestem pod wrażeniem cierpliwości i wyrozumiałości dla osób starszych. Dziękuję pani Profesor.

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dory lekarz!!!! Podchodzi z sercem do dzieci :) Potrafi rozmawiac z rodzicami :) A przede wszystkim uratowala zycie mojemu dziecku!!!

  zgłoś nadużycie
 • 3 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny kontakt, odpowiednie podejście do chorego,pierwsza wizyta trwała 45 minut, bardzo sympatyczna osoba i kompetentna...polecam

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentem prof Noczyńskiej od 23 lat. Z czystym sumieniem każdemu polecam.Jest bardzo dobrym specjalistą i osobą wrażliwą na ludzkie problemy. Negatywne komentarze to jakaś kpina.

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Lekarka mi nie podeszła poniewaz nie ma podejscia do ludzi oraz stwierdzila ze moje dziecko nie ma cukrzycy majac wysokie cukry i cukier w moczu :(

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 20 października 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobre wrazenie!!! Superkompetentny specjalista,zazdroszcze mojej corce takiej lekarki!! do tej pory krecilismy z mezem nosem, ze tu w PL nie ma takich lekarzy, jak za oceanem przywyklismy, ale teraz widze, ze sa i Pani Profesor jest rewelacyjna. Nie tylko specjalista ale tes osoba rzeczowa, madra. Poza tym nie brakuje jej poczucia humoru ani cierpliowsci dla malych pacjentow ani dla ich zestresowanych rodzicow bardzo dziekujemy i polecamy!

  zgłoś nadużycie
 • 17 lipca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Profesor to najlepszy lekarz jakiego znam! dzięki niej moja córka ma szanse na normalne życie za co jestem jej wdzięczna z całego serca. Jest wybitnym specjalista i cudownym człowiekiem. Czytając te negatywne opinie jestem zniesmaczona, że ktoś obraża taki autorytet. Nigdy nie odmówiła pomocy, nawet gdy dzwoniłam po 21h. Jest kierownikiem kliniki i to, że ogarnia "kocioł" jaki tam panuje jednocześnie dbając o swoich podopiecznych, świadczy jedynie o jej wszechstronności. Profesor jest ANIOŁEM w ludzkiej postaci i dziękuję opatrzności, że spotkałam ją na mojej drodze:)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online