Anna Kloc-Młodzińska, chirurg Końskie

Anna Kloc-Młodzińska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

22

Adresy

 • SPECJALISTYCZNY GABINET NEUROLOGII DZIECIĘCEJ

  Końskie, Kołłątaja 7/1

  5023263 ... (zobacz więcej)

 • 9 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  pani doktor to super lekarz zawsze doradzi pomoże zna się byłam u trzech neurologów w kielcach i żaden z nich nie trafił w diagnozę mojego dziecka naprawę polecam pai doktor jest dokładna przeprowadza badanie fachowo .

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo polecam panią doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą .Prowadzi moją trójkę dzieci od urodzenia i nie neurologicznie tylko pediatrycznie a najstarszy syn ma już 9 lat a wiem co pisze bo zaliczyłam wszystkie lekarki w przychodni na południowej i zawsze potem lądowałam u pani doktor Modzińskiej.Moje dzieci ją uwielbiają a do tego pani doktor daje leki tanie i mało leków przepisuje co nie obciąża tak kieszeni a poza tym to pani doktor zawsze przy wizytach kładzie nacisk na stare sposoby na różne schorzenia naszych mam i babc które są bardzo skuteczne.

  zgłoś nadużycie
 • 25 marca 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Bardzo się zawiodłam jako matka małej pacjentki ktora ma problem z rozwojem mowy. Pani lekarka (nie wiem dlaczego ktoś ją tytułuje panią doktor skoro jest zwykłym lekarzem medycyny) na pierwszej wizycie powiedziala ze dziecko neurologicznie jest ok i ze to po prostu cos z rozwojem mowy. Zapisala leki. Za 2 miesiące znów przyjechałyśmy i o dziwo moje dziecko ma zaburzony rozwój ogólnie wg tej pani a nie tylko mowę. Jak zapytałam o jakieś badanie głowy to pani stwierdziła ze cytuję'dziecko ma głowę zdrową'. Nic tylko pogratulować rezonansu w oczach, zobaczyła dziecko i juz wie. Dzisiaj już wiem nigdy już do tej lekarki nie pojade. Mam świetną panią neurolog w Opolu, która po długim wywiadzie bo ponad godzinnym już nas skierowała na EEG i rezonans i mam nadzieję że mojemu dziecku pomoże. Tak więc przyszli pacjenci to do Was jeśli możecie to nie róbcie tego błędu co ja, nie jedźcie do tego lekarza. BARDZO ZAWIEDZIONA MATKA.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 kwietnia 2013

  Ocena: słaby

  Dziwią mnie te wszystkie pozytywne komentarze. W przypadku mojego dziecka pani doktor się nie sprawdziła, co więcej przez nią trzeba zaczynać leczenie od nowa. Być może udało się jej kilku pacjentów dobrze poprowadzić (dobrać odpowiednie leki itd). Mam bardzo złe doświadczenia z p. Młodzińską.;( Z pewnością nigdy nikomu jej nie polecę. Karmienie człowieka miłymi słówkami to żadna pomoc.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 18 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Młodzińska jest świetna. Leczyła mnie na epilepsję przez całe moje dzieciństwo. Wspominam ja jako mila i ciepłą osobę. Jest swietnym fachowcem.

  zgłoś nadużycie
 • 24 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo kompetentna osoba, potrafi doradzic i uspokoic. Kazdego pacjenta traktuje indywidualnie, Kazda wizyta przebiega bez pospiechu, mozna sie o wszystko zapytac. Gdy jest jakis problem mozna do niej zadzwonic i porozmawiac.

  zgłoś nadużycie
 • 8 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo ciepła i mila osoba z super podejściem do dzieci.Wiem co piszę bo mój syn świetnie wytrwał na badaniu EEG co dla niego było dużym wyzwaniem:)Dziś była 1 wizyta i na pewno nie zmienimy lekarza.Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 18 grudnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Profesjonalna obsługa. Dobry kontakt z młodym pacjentem. Jestem zadowolony.

  zgłoś nadużycie
 • 20 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  witam.pani doktor to bardzo dobry specjalista neurolog.mamy córkę chorą na SMA 1 diagnoza była stanowcza bez żadnego zastanowienia.nie wiem może dlatego iż przykład Uli był książkowy:( konsultowaliśmu również diagnozę z prof.Czochańską w warszawie która dziwiła się że przyjechaliśmy po porade skoro mamy w miejscowości tak wybitnego specjalistę.Myślę że pomoże ta opinia ludziom którzy potrzebują rady jakiego neurologa wybrać.Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 5 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Nie dość, że Pani Doktor jest świetnym neurologiem dziecięcym, to jeszcze tak uczynną i ciepłą osobą! Polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami