dr n. med.

Anna Gryboś

Ginekolog

Umów wizytę 59 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Uprzejmie proszę o umawianie się na usg diagnostyczne, badanie prenatalne po uprzednim kontakcie telefonicznym ), jak również w sprawach pilnych. ginekologwroclaw.blogspot.com więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Uprzejmie proszę o umawianie się na usg diagnostyczne, badanie prenatalne po uprzednim kontakcie telefonicznym ), jak również w sprawach pilnych.

ginekologwroclaw.blogspot.com

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

4

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor prowadziła całą moją ciąże aż do rozwiązania. Dzięki Pani doktor czujności donosiłam ciąże i mamy zdrową córeczkę. Bardzo dokładna, cierpliwa, miła, delikatna. Byłam trudną, skomplikowaną pacjentką. Polecam

 • bardzo dobry

  pani doktor jest wspanialym czlowiekiem ,z doswiadczeniem i ogromna wiedza ,jest godna polecenia ,dokladna i z wielka empatia ,POLECAM

 • bardzo dobry

  Pani Anna przesympatyczna. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, jakie badania wykona po kolei, przeprowadziła wnikliwy wywiad, ponieważ byłam u niej pierwszy raz. Delikatna, dokładna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Profesjonalistka. Wizyta przebiegła bez jakiegokolwiek stresu. Polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor z całego serca. Byłam już w wielu gabinetach i leczyłam się u wielu ginekologów, ale nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty. Pani Doktor to nie tylko świetny specjalista, ale też przesympatyczna i delikatna osoba. Jestem pewna,że znalazłam już swojego ginekologa.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo miłą osobą. Mimo długiej kolejki jest cierpliwa, odpowiada na każde pytanie, rozwiewa każde wątpliwości i przede wszystkim ma wiedzę; traktuje pacjentkę w szerokim spektrum - nie tylko pod kontem ginekologicznym. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne i konkretne podejście u Pacjenta. Został mi przedstawiony jasny plan działania w dążeniu do diagnozy i leczenia. Po pierwszej wizycie jestem zadowolona, a to nie zdarza mi się często ;-)

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm, takt i delikatność. Atmosfera w gabinecie zupełnie nie stresująca, a Pani doktor jest bardzo miłą, taktowną osobą z ciepłym usposobieniem i chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo dobry

  Przemiła, cierpliwa, bardzo delikatna i dokładna. Badanie w komfortowej, niestresującej atmosferze, spokojnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania, niepozostawiając wątpliwości i rozwiewając napięcie. Gorąco polecam, doskonały specjalista

 • bardzo dobry

  Jestem pod wrażeniem pierwszej wizyty u pani doktor. Delikatna, profesjonalna, bardzo życzliwa, swoją postawa sprawia, że wizyta staje się mniej stresująca. Pani doktor sama zaproponowała mi badanie piersi , co jest ewenementem wśród polskich lekarzy. Cieszę się, że poznałam tak wspaniałego lekarza.

 • bardzo dobry

  W życiu nie byłam w tak dobrze wyposażonym gabinecie. Pani doktor przemiła, delikatna, dokładnie bada (miałam bez proszenia cytologię i usg ginekologiczne oraz zlecone badania hormonalne). Wszystko dokładnie wytłumaczone :) Na pewno będę wracać, chociaż mam daleko :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni