dr n. med.

Anna Golińska-Zbucka

Pediatra, Diabetolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  To nasza kochana Pani doktor ,która uratowała starszego syna z duszności. Leczy moją 3 dzieci od 20 lat . Bardzo za to Jej dziękuję i pozdrawiam :)

 • bardzo dobry

  Szczerze i wszystkim polecam panią doktor, kiedyś jako dziecko leczyłam się u niej, a teraz leczy moje dziecko. Pani Zbucka jako jedyna poznała się na chorobie mojej miesięcznej córeczki, wcześniej odwiedziliśmy 2 innych lekarzy i ci słysząc, że dziecko płacze nie słuchali już dalej tylko rutynowo mówili że to kolka i przepisywali leki na kolkę i tak dziecko męczyło się od 1 tygodnia życia do ukończenia miesiąca, kiedy to poszliśmy do pani doktor, która rozpoznała skazę białkową, teraz z maleńką jest już lepiej i wiem, że każdemu mogę polecić dr Zbucką

 • bardzo dobry

  Pani doktor leczyla mnie gdy bylam dzieckiem - prawidlowo rozpoznala moja dosc rzadka, choc niegrozna chorobe, przez co ominela mnie punkcja, szpital i antybiotyki. Teraz z moim dzieckiem chodze tylko do niej. Miala odwage powiedziec wprost to, czemu sie teraz zaprzecza - nie kazda matka ma wystarczajaca ilosc pokarmu i nie ma co gadac o "niestresowaniu sie, to mleko samo przyjdzie", tylko suplementowac sztucznym pokarmem.

 • bardzo dobry

  Specjalista wysokiej klasy!!!!Lekarz z powołania. A przy tym bardzo miła,zawsze uśmiechnięta, serdeczna, wyrozumiała. Kocha to co robi. Uwielbiana przez swoich pacjentów. Wyjątkowy lekarz, ze świecą szukać takiego drugiego w całym woj. kujawsko-pomorskim. Mój syn leczony przed laty przez PANIĄ DOKTOR, wspomina Ją do dzisiaj(choć ma już 35lat).

 • bardzo dobry

  PANI DOKTOR LECZYŁA MOJEGO DOROSŁEGO JUŻ BRATA, MOJEGO SYNA, A TERAZ SPODZIEWAM SIĘ DRUGIEGO DZIECKA I W RAZIE CO TO WIEM KTO NAM POMOŻE. TAKIEGO ZAUFANIA NIE MAM DO ŻADNEGO INNEGO PEDIATRY.

 • bardzo dobry

  Prawdziwy lekarz z powołania. Wybitny specjalista w swojej dziedzinie, wyciągnęła naszego synka z choroby, choć wcześniej lekarze z przychodni nie mogli go wyleczyć z ciągłych infekcji. Poza tym niesamowite podejście do dziecka. Jeśli pediatra to tylko Pani Doktor Zbucka

 • dobry

  Przemiły człowiek, bardzo dokładny i rzetelny lekarz. Wspaniała osoba z ogromną wiedzą medyczną, bardzo ciepła i sympatyczna. P O L E C A M!!!

 • bardzo dobry

  prawdziwy lekarz z powołania. wybitny specjalista a w dodatku miła oraz bardzo sympatyczna. wiecej takich lekarzy!

 • dobry

  Wspaniały lekarz i człowiek. Mogłam na nią liczyć i w dzień i w nocy. Cierpliwa, podejmuje przemyślane decyzje, budzi duże zaufanie.Chociaż córka ma już 16 lat i mam już dawno za sobą etap "dziecięcych chorób" z wielkim szacunkiem wspominam panią doktor. Oby jak najdłużej służyła innym.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,pomogla mojej coreczce wyjsc z kolki,mala strasznie sie meczyla, a Pani doktor to zmienila,przemila,cierpliwa, w kazdej sytuacji mozna do niej dzownic i jechac(przyjmie kazdego dnia i o kazdej porze), posiada duuuuuza wiedze,POLECAM

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Maria Helena Stopińska - pediatra, Małgorzata Łuczak - pediatra, Ewa Wilkans - pediatra, Małgorzata Łysek - pediatra, Jolanta Pełka - pediatra, Aleksandra Jagodzińska-Gula - pediatra, Ewa Chodakowska - pediatra, Magdalena Nałęcz-Graboń - pediatra, Sylwia Cettler - pediatra, Maria Franczak - pediatra, Krzysztof Narębski - pediatra, Hanna Ordyniec - pediatra, Zinaida Dorocińska - pediatra, Grażyna Krystyna Kalmus - pediatra, Teresa Krystyna Łukasiewicz - pediatra, Anna Woźniak - pediatra, Helena Jankowska - pediatra, Zdzisław Piasecki - pediatra, Arletta Bach - pediatra, Barbara Buzalska - pediatra
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Anna Radziszewska

endokrynolog,  pediatra

Umów się