lek.

Anna Ginter

Okulista

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

Usługi

Zwykła wizyta
Badanie okulistyczne dzieci i dorosłych
Diagnostyka nużeńca
Zwykła wizyta
Pole widzenia, diagnostyka jaskry,bezkontaktowy pomiar ciśnienia śródgałkowego
Dobór soczewek kontaktowych

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo miła wizyta i fachowa porada, lekarz bardzo konkretny i znajacy się na rzeczy

 • dobry

  Wizyta przebiegła miło, profesjonalnie i z wyczuciem nawet do małego szkraba. Polecam pełna kompetencja i rzetelność

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra i mila Pani doktor. Swietnie dobrala corce okulary oraz rozpoznala chorobe spoza swojej specjalnosci. Corka jest juz po operacji. Dziekuje.

 • dobry

  Nie mogę się zgodzić z opinią pani Pauliny. Jestem już ponad rok pacjentem pani doktor. Z podziwem patrzę na zaangażowanie w leczenie chorych. Siedząc w poczekalni zaobserwowałem, że do tej pani doktor przychodzą matki z niemowlakami i małymi dziećmi niepełnosprawnymi. Z rozmów matek tych dzieci płynęły same dobre i ciepłe słowa o jej umiejętnościach, jak i o podejściu do chorych. Nigdy nie słyszałem,aby ktoś mówił coś złego. Zaobserwowałem,że praca tam nie jest łatwa.Pani Ginter to bardzo dobry i mądry lekarz.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Jestem pod wrażeniem Pani doktor Ginter. Przemiła, kompetentna,ciepła. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Cudowny, cierpliwy lekarz. Z całego serca polecam.

 • bardzo słaby

  niestety, z przykrością stwierdzam ze ta pani nie nadaje sie do pracy z ludzmi w ogole, moze i jest dobrym specjalista ale coz z tego skoro wydziera sie na pacjentow i nie panuje nad nerwami. bylam dzisiaj po raz pierwszy ( i zreszta ostatni) dobrac soczewki ktorych w zyciu nie nosilam. Nie dość że ta cała "nauka" odbywala sie na korytarzu gdzie mnostwo ludzi przechodzilo i patrzylo jak mecze sie przy zakladaniu to jeszcze ta pani, ton jakby mowila do 10 letniego dziecka karcąc przy każdym złym ruchu... no nie, tak to sie juz dawno nie czulam. SŁABO! oj słabo, nie warto bo jest duzo specjalistow i lepiej wychowanych. NIE polecam!

 • bardzo dobry

  Polecam z całego serca, Pani doktor jest wysokiej klasy fachowcem a do tego serdeczna i miła, umiejąca poświęcić czas dla swoich pacjentów nawet po godzinach pracy.

 • bardzo dobry

  Pani Ginter jest świetnym fachowcem nie tylko w zakresie badania oczu, ale również soczewek. Świetnie dobrała mi okulary progresywne. Nazywają się Anateo i czuję się w nich bardzo dobrze. Polecam lekarza i okulary.

 • bardzo dobry

  Dobry i kompetentny specjalista. Posiada ogromną wiedzę z zakresu medycyny, której nie ogranicza wyłącznie do swojej specjalizacji. Słucha pacjenta,stawia trafne diagnozy i dokładnie przeprowadza badania. Pani Doktor jest sympatyczną lekarką, ma świetne podejście do dzieci i jest cierpliwa. Polecam

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo dobrym specjalistą Jest bardzo kompetentna i ma bardzo dobre podejście do pacjentów

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją