lek. dent.

Andrzej Woźny

Stomatolog

15 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

 • Gabinet Stomatologiczny Andrzej Woźny

  Kolberga 8
  12-100 Szczytno, warmińsko-mazurskie

  Dane kontaktowe

  148
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rewelacyjny i bezkonkurencyjny! Polecam każdemu. Każde leczenie przebiega prawie bezboleśnie i sprawnie, w dodatku dokładnie, bezpretensjonalnie.

 • dobry

  Lekarz dobry ale bardzo drogi. Mimo to jest jednym z najlepszych stomatologów w szczytnie... Polecam z czystym sumieniem..

 • bardzo dobry

  Pełna profeska, anielska cierpliwość, gabinet b. sterylny i choć lekarz stomatolog i ginekolog są egzekwo na pierwszym miejscu najmniej chętnie odwiedzanych przeze mnie specjalistów to z pewnością tu wrócę.... ;-)

 • dobry

  zgadzam się że pan Andrzej jest strasznie oschły, ale nie bolą mnie zęby więc, mi to nie przeszkadza ;)

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora, odwiedzałam Pana z prawie 3- letnią córką. Na początku córka bała się i płakała, ale po kolejnych wizytach sama usiadła na fotelu i grzecznie otwierała buźkę. Byłam z nią u kilku dentystów ale tylko Pan doktor Woźny zabrał się konkretnie za ząbki mojej córki. Pan doktor jest sympatyczny, miły, konkretny i na pewno do Pana wrócimy jeśli będzie taka potrzeba. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie w gabinecie. Pozdrawiam serdecznie z córeczką Amelką ;-)

 • bardzo dobry

  Doktor wyleczył zęby całej mojej rodzinie profesjonalnie, bez bólu, stresu i w komfortowych warunkach. Oprócz zębów wyleczył też nasz strach przed fotelem dentystycznym. Na pewno następnym razem w razie potrzeby swoje kroki skierujemy do jego gabinetu. Klasa Panie Doktorze!

 • bardzo dobry

  Znamy się od lat. Pan doktor udowodnił wielokrotnie, że w swoim zawodzie jest bardzo zaangażowany. Polecam

 • bardzo dobry

  Strasznie bałam się wszystkich stomatologów którzy próbowali cokolwiek mi zrobić. Przy Panu Woźnym czuję się bezpieczna i przestałam się bać! Chodzę do doktora zawsze gdy potrzebuję od ok 4-5 lat !! Jest najlepszym specjalista w Szczytnie ! Zna się na rzeczy, jako jedyny mówił mi co będzie po kolei robił i kiedy może boleć, a kiedy nie powinno. Uważam, że jest godny polecenia mimo wysokiej ceny pracy!

 • bardzo dobry

  Pełny profesjonalizm. Solidny, rzeczowy, konkretny.Bardzo sprawnie robi co do niego należy. Zapytaj, jeśli masz jakieś wątpliwości. Wszystko ci wyjaśni.Po ostatniej wizycie jestem zachwycona. Stoję przed lustrem i z zadowoleniem szczerzę zęby. I trzeba dodać, że z panią asystent tworzą naprawdę zgrany zespół.Dzięki, Doktorze. Świetny fachowiec, fajny gość.

 • bardzo dobry

  Polecam tego gościa. zna sie na rzeczy ...