Andrzej Woźny, stomatolog Szczytno
Stomatolog lek. dent.

Andrzej Woźny

Poproś o włączenie kalendarza
14

Adresy

 • 25 sierpnia 2014

  Ocena: Dobry

  Lekarz dobry ale bardzo drogi. Mimo to jest jednym z najlepszych stomatologów w szczytnie... Polecam z czystym sumieniem..

  zgłoś nadużycie
 • 9 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pełna profeska, anielska cierpliwość, gabinet b. sterylny i choć lekarz stomatolog i ginekolog są egzekwo na pierwszym miejscu najmniej chętnie odwiedzanych przeze mnie specjalistów to z pewnością tu wrócę.... ;-)

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2012

  Ocena: Dobry

  zgadzam się że pan Andrzej jest strasznie oschły, ale nie bolą mnie zęby więc, mi to nie przeszkadza ;)

  zgłoś nadużycie
 • 26 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora, odwiedzałam Pana z prawie 3- letnią córką. Na początku córka bała się i płakała, ale po kolejnych wizytach sama usiadła na fotelu i grzecznie otwierała buźkę. Byłam z nią u kilku dentystów ale tylko Pan doktor Woźny zabrał się konkretnie za ząbki mojej córki. Pan doktor jest sympatyczny, miły, konkretny i na pewno do Pana wrócimy jeśli będzie taka potrzeba. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie w gabinecie. Pozdrawiam serdecznie z córeczką Amelką ;-)

  zgłoś nadużycie
 • 30 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor wyleczył zęby całej mojej rodzinie profesjonalnie, bez bólu, stresu i w komfortowych warunkach. Oprócz zębów wyleczył też nasz strach przed fotelem dentystycznym. Na pewno następnym razem w razie potrzeby swoje kroki skierujemy do jego gabinetu. Klasa Panie Doktorze!

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Znamy się od lat. Pan doktor udowodnił wielokrotnie, że w swoim zawodzie jest bardzo zaangażowany. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Strasznie bałam się wszystkich stomatologów którzy próbowali cokolwiek mi zrobić. Przy Panu Woźnym czuję się bezpieczna i przestałam się bać! Chodzę do doktora zawsze gdy potrzebuję od ok 4-5 lat !! Jest najlepszym specjalista w Szczytnie ! Zna się na rzeczy, jako jedyny mówił mi co będzie po kolei robił i kiedy może boleć, a kiedy nie powinno. Uważam, że jest godny polecenia mimo wysokiej ceny pracy!

  zgłoś nadużycie
 • 18 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pełny profesjonalizm. Solidny, rzeczowy, konkretny.Bardzo sprawnie robi co do niego należy. Zapytaj, jeśli masz jakieś wątpliwości. Wszystko ci wyjaśni.Po ostatniej wizycie jestem zachwycona. Stoję przed lustrem i z zadowoleniem szczerzę zęby. I trzeba dodać, że z panią asystent tworzą naprawdę zgrany zespół.Dzięki, Doktorze. Świetny fachowiec, fajny gość.

  zgłoś nadużycie
 • 25 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam tego gościa. zna sie na rzeczy ...

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Strasznie bałam się stomatologów, a Pan Woźny jako jedyny nie okłamywał w którym momencie może zaboleć i jako jedyny mówił prawdę ! Uważam Go za najlepszego stomatologa w Szczytnie! Zna się na rzeczy, ma dobry sprzęt i sadzę, że kontakt z Nim wcale nie jest złe a wręcz przeciwnie ! POLECAM W 100%!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja