Andrzej Wołoszyn

Ortopeda

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  No niestety nie potwierdzam dobre opinie. Zgłosiłem się na kolano, dostałem bardzo drogie zastrzyki no i za każdą wizytę wiadomo ile się płaciło, i nic. Wywalone duże pieniądze a kolano jak boli tak boli, a lekarz nie wiedział co dalej robić. Nie polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dokładnie tłumaczy, jasno odpowiada na pytania, bardzo uprzejmy. Nie bałam sie o nic pytać tak jak to u niektórych lekarzy. Mam stopę po złamaniu, doktor zrobił mi USG, sprawdził wiązadła, wytłumaczył dalsze leczenie. Na prawdę polecam!

 • bardzo dobry

  Byłem dzisiaj u doktora Andrzeja Wołoszyna, przyłączam się do pacjentów którzy go chwalą. Wizyta prywatna, w cenie usg kolana oraz zastrzyk przeciwbólowy, wszystko wyjaśnia, miły, czego chcieć więcej. Polecam fachowiec w dobrym tego słowa znaczeniu.

 • dobry

  Lekarz godny polecenia!!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • dobry

  Długo leżałem w szpitalu w ZG, poznałem wszystkich lekarzy ortopedów pracujących w szpitalu, Andrzej Wołoszyn jest wyróżniającym się lekarzem, słucha pacjenta, rozmawia i przedstawia całe spektrum leczenia, widać że ma dobre chęci i próbuje pomóc (i należy do frakcji gołębi ;-)....) jestem przed wyborem lekarza prowadzącego, jeszcze długi proces leczenia mnie czeka i trudny wybór, raczej spróbuję odzyskać zdrowie pod kontrolą p.Wołoszyna.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  jeszcze nie byłem na wizycie ale po przeczytaniu opinii nie ma się nad czym zastanawiać :)

 • bardzo dobry

  Zgadzam się z poprzednikami. Wyleczył dawną, zaniedbaną kontuzję łokcia. Szczerze polecam. Fachowy, miły i dowcipny ;) . Słucha co się do niego mówi, dociekliwy - pozdrawiam !

 • bardzo dobry

  Jest super, bardzo miły i kontaktowy.Profesjonalista w każdym calu. Poradził sobie z chorobą w której inni lekarze byli bezradni. Takich więcej.

 • neutralny

  Od stycznia w nowej przychodni "elfik" w Zielonej Górze na ul Anieli Krzywoń 16(www.elfik.zgora.pl) tel. 0683268700

 • neutralny

  Mam pytanie o to gdzie przyjmuje dr. Wołoszyn w Zielonej Górze? Czy tylko w szpitalu czy moze prywatnie? Gdzie sie udac na taką wizytę? Z góry dziękuje za pomoc

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Grzegorz Wilk - ortopeda, Maciej Mądry - ortopeda, Lesław Mądry - ortopeda, Jacek Kaczmarczyk - ortopeda, Krystyna Tarkowska-Brożyna - ortopeda, Antoni Ciach - ortopeda, Jerzy Hakało - ortopeda, Erwin Pogoda - ortopeda, Roman Uberman - ortopeda, Roman Spiller - ortopeda, Michał Tomiak - ortopeda, Radosław Stanek - ortopeda, Mariusz Borowiecki - ortopeda, Tomasz Bojanowski - ortopeda, Andrzej Filar - ortopeda, Piotr Pruszynski - ortopeda, Przemysław Sieczka - ortopeda, Marek Poźniak - ortopeda, Tadeusz Wojtasik - ortopeda, Michał Straburzyński - ortopeda
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online