lek.

Andrzej Tomczewski

Ginekolog

Od urodzenia związany z Białą Podlaską. Żonaty- żona lekarz weterynarii. Syn -lekarz medycyny. więcej

Adresy

 • Andrzej Tomczewski - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Janowska 66 / 5
  21-500 Biała Podlaska, lubelskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

Usługi

Konsultacje ginekologiczne + USG ginekologiczne lub położnicze 150 zł
Cytologia płynna (LBC) 100 zł
Chirurgia laserowa /Laser CO2/ 350 zł
Menopauza /Hormonalna terapia zastępcza/ 150 zł
Zwykła wizyta
Prowadzenie ciąży,badania prenatalne, szkoła rodzenia, 150 zł
Kolposkopia . 100 zł
Antykoncepcja / Mirena , Jaydess/ 1 200 zł
Cytologia 20 zł
Od 01-10 płatność także kartą

Informacje o lekarzu

O mnie

Od urodzenia związany z Białą Podlaską.
Żonaty- żona lekarz weterynarii.
Syn -lekarz medycyny.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  ;) Chodzę do doktora Tomczewskiego od... 11lat, może dłużej. Dzięki niemu przyszedł na świat mój drugi syn i od tamtej pory przynajmniej raz w roku spotykamy się w gabinecie. Nie wiem jak On to robi ale pamięta chyba wszystkie swoje pacjentki i biada tej, która zaniedba raz roczne badanie się ;) Uwielbiam tego Faceta, za profesjonalizm, podejście do pacjenta i atmosferę jaka towarzyszy wizytom. Wszystkie moje koleżanki i kobiety w mojej rodzinie uczęszczają do Niego regularnie. Mam nadzieje, że mój komentarz przekona kolejne Panie. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny Lekarz! Traktuje pacjentki z ogromnym szacunkiem, liczy się z ich zdaniem, zleca potrzebne badania i je tlumaczy nawet po godzinach pracy( na telefon), zawsze profesjonalny i miły, pomocny i wspierający w trudach porodu. Oby takich lekarzy bylo jak najwiecej!

 • bardzo dobry

  Byłam u dr.po raz drugi bardzo dokładnie mnie zbadał,wszystko wytłumaczył bardzo spokojnie ,polecam wszystkim

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Jest on bardzo miły, badanie przeszło bezstresowo i szybko.

 • bardzo dobry

  Polecam, lekarz jest delikatny, profesjonalny, robi wszystko aby pacjentka czuła się u niego dobrze i komfortowo. Polecam wszystkim Paniom które maja dylemat.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, kompetentny specjalista, prowadził moją pierwszą ciążę bez zarzutów. Dbał o zdrowie moje i dziecka. Poza tym bardzo miły, uprzejmy, rzeczowy. Polecam z czystym sumieniem!

 • bardzo dobry

  Pan doktor aktualnie prowadzi moją ciążę (mam za sobą na razie dwie wizyty) i bardzo jestem zadowolona z dokonanego wyboru lekarza prowadzącego :) Został mi On polecony przez kilka osób w rodzinie i już po pierwszym spotkaniu z doktorem wiedziałam, że wszystkie pozytywne opinie, które słyszałam to prawda w 100% :) Pierwszą ciążę prowadziła mi kobieta lekarz z Warszawy i między Nią a Panem doktorem jest bardzo ogromna przepaść jeśli chodzi o podejście do pacjenta...na plus dla doktora Tomczewskiego. Pan doktor jest bardzo delikatny oraz wprowadza taką miłą atmosferę, że jako pacjentka nie czuję wstydu czy zażenowania. Polecam zdecydowanie Pana doktora! :)

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z wizyt u Pana doktora. To moja pierwsza ciąża, którą postanowiłam prowadzić u niego. Miły, sympatyczny, konkretny. Polecam wszystkim na zwykłą wizytę lub na prowadzenie ciąży.

 • bardzo dobry

  Witam. Miałam przyjemność poznać Pana dr Tomczewskiego. Wizyta pomimo stresu (wiadomo) przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Pan doktor bardzo sympatyczny, rzeczowy, doradzi, wysłucha - ( jak to sam określił " Spokojnie mamy czas ile czasu będzie Pani potrzebowała, tyle będziemy rozmawiać". Naprawdę - polecam innym paniom. Monika K

 • bardzo dobry

  Fachowo rozwiewa moje wątpliwości co do przebiegu ciąży, monitoruje parametry. specjalistów z Białegostoku nie zastanowił podwyższony poziom cukru a jego tak.Po kolejnych badaniach okazało się, że to cukrzyca ciążowa :( Polecam tego lekarza- miły, fachowy, spokój zapewnia mi to, że zawsze z wątpliwościami mogę do niego zadzwonić.