lek.

Andrzej Tomczewski

Ginekolog

Umów wizytę 2443 odwiedziny w ciągu 30 dni

Od urodzenia związany z Białą Podlaską. Żonaty- żona lekarz weterynarii. Syn -lekarz medycyny. więcej

Umów wizytę

 • Andrzej Tomczewski - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Janowska 66 / 5
  21-500 Biała Podlaska, lubelskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Prowadzenie ciąży,badania prenatalne, szkoła rodzenia, 150 - 200 zł
  Kolposkopia . 100 zł
  Antykoncepcja / mirena , jaydess/ 1 200 zł
  Cytologia 20 zł
  Zwykła wizyta 100 - 200 zł
  Płatność także kartą
  Cytologia płynna (lbc) 100 zł
  Chirurgia laserowa /laser co2/ 350 - 400 zł
  Menopauza /hormonalna terapia zastępcza/ 150 - 200 zł
  Badanie ginekologiczne,usg 150 - 200 zł
  Usg 3d/4d nowość

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Od urodzenia związany z Białą Podlaską.
Żonaty- żona lekarz weterynarii.
Syn -lekarz medycyny.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Choroby

Zdjęcia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  ;) Chodzę do doktora Tomczewskiego od... 11lat, może dłużej. Dzięki niemu przyszedł na świat mój drugi syn i od tamtej pory przynajmniej raz w roku spotykamy się w gabinecie. Nie wiem jak On to robi ale pamięta chyba wszystkie swoje pacjentki i biada tej, która zaniedba raz roczne badanie się ;) Uwielbiam tego Faceta, za profesjonalizm, podejście do pacjenta i atmosferę jaka towarzyszy wizytom. Wszystkie moje koleżanki i kobiety w mojej rodzinie uczęszczają do Niego regularnie. Mam nadzieje, że mój komentarz przekona kolejne Panie. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny Lekarz! Traktuje pacjentki z ogromnym szacunkiem, liczy się z ich zdaniem, zleca potrzebne badania i je tlumaczy nawet po godzinach pracy( na telefon), zawsze profesjonalny i miły, pomocny i wspierający w trudach porodu. Oby takich lekarzy bylo jak najwiecej!

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie lekarz REWELACYJNY. Człowiek empatyczny i profesjonalny. Na każde zadane przeze mnie pytanie, dostawałam konkretną odpowiedź, poświęcał mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Nigdy nie odczułam,że powinnam już wyjść, "bo czas mój minął". Kiedy okazało się,że nie wszystkie wyniki na USG są prawidłowe, załatwił mi szybko konsultację u jednego z najlepszych lekarzy w Warszawie ( zaznaczam, iż była to wizyta za free). Leżąc teraz w szpitalu zauważyłam, że tylko on i jeszcze jedna lekarka ciągle przychodzą na oddział, podchodzą do pacjentek i rozmawiają. To świadczy o tym,jakim jest lekarzem.. Jak dla mnie w skali 1-10, to pełna dyszka. Oby więcej takich ludzi.

 • bardzo dobry

  Polecam pana dr w 100% :) trafiłam do niego poprzez szwagierkę, która prowadziła u dr dwie ciąże i jestem w pełni zadowolona z wyboru :) To moja druga ciąża jednak pierwsza prowadzona w Białej i między dr a panią dr do której chodziłam w pierwszej ciąży jest ogromna przepaść na plus dla dr Tomczewskiego oczywiście :) Na każdej wizycie bada zarówno mnie jak i dziecko dzięki czemu mam pewność, że maleństwo rozwija się prawidłowo.

 • słaby

  Miły, profesjonalny ale tylko w swoim prywatnym gabinecie-JAK ZAPŁACISZ TO MASZ. Poza gabinetem nie ma nic do powiedzenia, w szpitalu jest zwykłym pionkiem. Najgorsze jest w tym to, że unika odpowiedzialności- kłamiąc i wypierając się chwilę wcześniej wypowiedzianych przez siebie słów. Prowadził moją ciążę- uważałam go za dobrego specjalistę. Jednak gdy przy kolejnej pojawiły się problemy, bardzo się zawiodłam. W sytuacji, gdy powinien wykazać się doświadczeniem i profesjonalizmem, schował głowę w piasek. Nie zważając na tragizm wynikłej sytuacji, cierpienie i wielkie emocje-chciał osiągnąć własne korzyści. Na koniec, dzień po wyjściu ze szpitala, wypierał się wszystkiego tego co mówił w szpitalu i w momencie kiedy mnie tam kierował. Może i jest dobrym lekarzem ale tylko wtedy gdy wszystko jest dobrze, a przecież nie o to chodzi. Zupełnie stracił moje zaufanie. Na pewno nie polecę go nikomu.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Andrzej Tomczewski ( 15 grudnia 2015)

  Tak to prawda . Oddziałem kieruje p.Ordynator.To nie kwestia tchórzostwa ,ale szacunku dla wiedzy i doświadczenia przełożonego. W szpitalu wszystkie pacjentki traktuję jednakowo .Jeżeli liczą panie na jakieś specjalne traktowanie to proszę do mnie nie przychodzić. Pani A........, wyraziła Pani świadomie zgodę na określoną procedurę ,a teraz Pani żałuje.Kto tu kłamie ? Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Byłam u dr.po raz drugi bardzo dokładnie mnie zbadał,wszystko wytłumaczył bardzo spokojnie ,polecam wszystkim

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Jest on bardzo miły, badanie przeszło bezstresowo i szybko.

 • bardzo dobry

  Polecam, lekarz jest delikatny, profesjonalny, robi wszystko aby pacjentka czuła się u niego dobrze i komfortowo. Polecam wszystkim Paniom które maja dylemat.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, kompetentny specjalista, prowadził moją pierwszą ciążę bez zarzutów. Dbał o zdrowie moje i dziecka. Poza tym bardzo miły, uprzejmy, rzeczowy. Polecam z czystym sumieniem!

 • bardzo dobry

  Pan doktor aktualnie prowadzi moją ciążę (mam za sobą na razie dwie wizyty) i bardzo jestem zadowolona z dokonanego wyboru lekarza prowadzącego :) Został mi On polecony przez kilka osób w rodzinie i już po pierwszym spotkaniu z doktorem wiedziałam, że wszystkie pozytywne opinie, które słyszałam to prawda w 100% :) Pierwszą ciążę prowadziła mi kobieta lekarz z Warszawy i między Nią a Panem doktorem jest bardzo ogromna przepaść jeśli chodzi o podejście do pacjenta...na plus dla doktora Tomczewskiego. Pan doktor jest bardzo delikatny oraz wprowadza taką miłą atmosferę, że jako pacjentka nie czuję wstydu czy zażenowania. Polecam zdecydowanie Pana doktora! :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni