Andrzej Stanisławek

Onkolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Zdrowie jest najważniejszą wartością, warto powierzyć je w dobre ręce! Dlatego polecam prof. dr hab. Andrzeja Stanisławka. Doświadczony i dobry lekarz zapewni Ci specjalistyczną, kompleksową i profesjonalną opiekę medyczną, odpowie na wszystkie dręczące Cię pytania oraz pomoże szybko i skutecznie powrócić do zdrowia – takim lekarzem jest prof. Andrzej Stanisławek. Naprawdę cudowny lekarz i człowiek o wielkim sercu. Całe szczęście, że skończyło się tylko na strachu, ale fachowe podejście profesora pozwoliło przetrwać czas oczekiwania na wyniki. Sam zabieg wykonany precyzyjnie. Późniejsza kontrola również w atmosferze wielkiej troski o pacjenta. Naprawdę lekarz godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Naprawdę lekarz, chirurg i człowiek godny polecenia. Mam nowotwór złośliwy skóry, i tylko ten lekarz mimo takiej diagnozy umiał mnie utrzymać "w pionie". Bardzo konkretny, ale też bardzo sympatyczny człowiek, dlatego polecam prof. dr hab. Andrzeja Stanisławka. Jego osoba sprawiła, że przez tą chorobę można przejść z godnością i siłą walki. Bliznę pooperacyjną oglądają dotychczas znani mi lekarze i nie mogą wyjść z podziwu. Nie jestem w stanie znaleźć choćby jednej wady. Naprawdę serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Ciepły człowiek, doskonały chirurg onkolog, byłam operowana przez niego na staszica w 2003r rak piersi,mastektomia.Chemioterapię miałam w Warszawie w Centrum Onkologii. Moja pani doktor onkolog Lemańska - też cudowny lekarz - od chemioterapii powiedziała ,że operacja była przeprowadzona wzorcowo, blizna estetyczna. Polecam pana profesora z pełnym przekonaniem . Halina K.

 • bardzo dobry

  Jestem po operacji oszczedzającej, nowotwór piersi. Profesor na pierwszej wizycie rozpoznał to czego inni w innym mieście nie widzieli. Bardzo szybka pomoc i dużo życzliwości. Operacja tak,zrobiona,ze inni lekarze do ktorych trafiam, nie szczędzą słow pochwały na temat blizny i całego zabiegu. Naprawdę zrobione "atystycznie" nacięcie i zszycie. Wszystko miałam wytłumaczone i bardzo szybko byłam zakwalifikowana do zabiegu. Profesjonalista i wspaniały człowiek. Nigdy nie zapomnę jego reakcji na moje łzy, kiedy dowiedzialam się,ze to nowotwór. Bardzo Dziekuję Panie Profesorze. Maria

 • bardzo dobry

  Konkretny, godny polecenia, świetny fachowiec. Zabieg operacji wykonany przez docenta gwarantuje pewność, że poraz drugi nie wróci się na stół operacyjny. Zdecydowanie polecam !

 • bardzo dobry

  Pan Docent Stanislawek jest wspanialym lekarzem.Operacje usuniecia piersi mialam w 2006r,kiedy pracowal jeszcze w szpitalu na Staszica w Lublinie. Operowal mnie .Diagnoze postawil przy pierwszym spotkaniu.Operowal rowniez inne znane mi osoby. Jest to wspanialy czlowiek.Pozdrawiam i zycze szczescia

 • dobry

  Świetny fachowiec! A do tego niesamowicie sympatyczny człowiek. Polecam!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  ZNAKOMITY SPECJALISTA, KOMPETENTNY I TAKTOWNY.NIE MA KONKURENCJI W SWOJEJ DZIEDZINIE / NA DZIEŃ DZISIEJSZY W LUBLINIE/

 • bardzo dobry

  Byłam dziś u dr Stanisławka na Hempla, oczywiście po przeczytaniu Waszych opinii i zgadzam się ze wszystkimi co wystawiają mu wielki pozytyw. Jestem w LU od pół roku więc nie znam tu lekarzy i mogę polegać tylko na stronkach w necie z opiniami. Więc rok temu wykryto u mnie zgrubienie w piersi byłam w tej sprawie u kilku lekarzy (moja babcia zmarła na raka piersi więc zależało mi na dobrej diagnostyce). Pan doktor jako jedyny z odwiedzonych lekarzy poświęcił badaniu tyle czasu i uwagi. Jego diagnozy jestem pewna, bo postawiona była z precyzją fachowca. Pan dr jest również bardzo uprzejmym człowiekiem z cierpliwością odpowiadał na wszystkie moje pytania i niepokoje. Naprawdę jest godnym zaufania specjalistą pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Przede wszystkim wybitny fachowiec w tej dziedzinie-miałam operację oszczędzającą piersi.Dba o zdrowie pacjenta,a także o estetykę operowanej piersi,co rzadko się zdarza.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją