lek.

Andrzej Skórka

Neurolog, Anestezjolog

Poproś o włączenie kalendarza

Rejestracja chorych na konsultacje odbywa się w środy od godziny 9.30 do 11.30 pod numerem telefonu 81 525 37 93. UWAGA - nie odbieram telefonów z numerów zastrzeżonych! A.Skórka więcej

Adresy

Usługi

Choroby kręgosłupa

Informacje o lekarzu

O mnie

Rejestracja chorych na konsultacje odbywa się w środy od godziny 9.30 do 11.30 pod numerem telefonu 81 525 37 93. UWAGA - nie odbieram telefonów z numerów zastrzeżonych! A.Skórka

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Bardzo wiele dobrego słyszałam i "dojrzałam" do wizyty u pana dr Skórki, ale niestety telefon w rejestracji czynny tylko przez 2 godziny we środę a potrzebuję wcześniej zorganizować sobie wszystko ( badania, zwolnienie, nocleg, ewentualnie transport i zasoby finansowe). Gdyby chociaż jakiś mail był podany pod który można byłoby skierować podobne pytania, byłoby to duża pomoc dla pacjentów. Powiem szczerze, że dla osoby pracującej i mającej obowiązki rodzinne do logistycznie duże przedsięwzięcie, a przyjdzie mi załatwiać to przez 2 tygodnie, bo w jedną środę czegoś się może dowiem, a dopiero w drugim tygodniu ewentualnie będę mogła się zapisać, jak uda mi się zorganizować wymienione okoliczności, od których zależę.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Andrzej Skórka ( 4 kwietnia 2014)

  corteza2@o2.pl , skype: andrzej.skorka , GG 5190524

 • bardzo dobry

  To bardzo dobry lekarz ale także człowiek, dla którego nie jest najważniejsza "kasa" lecz stan zdrowia pacjenta i jego samopoczucie..... Pomaga człowiekowi w bólu, cierpieniu, jak nakazuje etyka lekarska. Działa przemyślanie i profesjonalnie, każde słowo jest cenne i prawdziwe, nie ma słów zbędnych.... leczę się u Pana Doktora Skórki od 2006 roku, systematycznie a czasami dość intensywnie. Bardzo cierpiałam z bólu (jestem po złamaniu kręgosłupa) i aż boję się myśleć co do dziś byłoby ze mną gdybym nie trafiła do Pana Doktora. To wspaniały lekarz, zacny pełen uroku człowiek. Jestem wdzięczna, że jest Pan Doktorze właśnie w Lublinie. Pozdrawiam serdecznie, życząc Panu Najlepszego w 2014 roku. Pacjentka Krystyna S.

 • bardzo dobry

  Witam-jestem po 3 operacjach na kręgosłup lędźwiowy,pierwsza w 2008 r ,następne to lipiec 2013 i sierpień 2013r .Mam usunięte dwa dyski ,przepukliny,odbarczane korzenie nerwowe,oraz usuniętą stabilizację,wstawiono mi jakieś "rozpórki". Po tych operacjach konałam z bólu,trafiłam ponownie do szpitala bo nie dawałam rady,wykonano mi rezonans magnetyczny z którym pojechałam do swojego "operatora" i usłyszałam że jest wszystko w porządku,a ja nie mogłam wykonywać podstawowych czynności,każdy ruch mojego ciała to ból nie do wytrzymania.Usłyszałam że można wstawić mi stymulator bólu co wiązało się z następną operacją za którą serdecznie podziękowałam.Trafiłam w październiku na konsultacje do doktora Skórki i za tydzień byłam już na zabiegach.Jestem po pierwszej serii zabiegów i mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością że gdyby nie ręce doktora Skórki i jego metoda leczenia to nie wiem co by ze mną było.Do głowy przychodził mi najczarniejszy scenariusz.Stosuję się do zaleceń doktora a metoda jego leczenia przynosi efekty.Cieszę się że mamy w Lublinie takiego lekarza,polecam go wszystkim znajomym którzy mają problemy z kręgosłupem.Żałuję że przed lipcem 2013r. nie posłuchałam mojej przyjaciółki i zamiast dać się zoperować nie poszłam po pomoc właśnie do doktora Skórki.Czekam teraz na następną serię zabiegów .Dziękuję Panie Doktorze,dzięki Panu świat nabrał kolorów,chce mi się żyć i wiem że z dna na dzień będzie już tylko lepiej .

 • bardzo dobry

  Ludzie cieszmy sie ze taki dr. Skórka jest - cała moja rodzina leczy sie u niego i kazdemu pomógł . Tata moj chgodzi juz ponad 15 lat io nie co to ból krzyza od tego czasu , a dysk mu wypadał . Ja rowniez chodze ok 7 lat i jestem wdzieczny ze dr. mnie wyleczył - dziekuje mu za to bo to bardzo dobry lekarz. A ze ludzi mowia ze ostry , bo ma racje jak ktos olewa co on zaleca a pozniej ma pretensje ze boli. Ocena moja jest wzorowa

 • bardzo słaby

  Leczyłem się u doktora Skórki przez cztery lata, miałem uszkodzone dyski szyjne, jest to część kręgosłupa która się nie regeneruje, jedynie poprzez operację co w końcu mnie spotkało. Byłem u doktora Skórki pacjentem przez cztery lata, początkowo ból ustąpił, było wszystko wpożądku, ale gdzieś po około 2,5 roku od pierwszej wizyty kręgosłup zaczął mi dokuczać coraz mocniej, występowały większe nerwobóle, a doktor mówił standardowo 'tak ma być'. Niedość że miałem zmiażdżone dyski w szyi, to jeszcze teraz mam uszkodzony kręgosłup piersiowy, co jest efektem uciskania , tzw. metody Palucha. Na szyję miałem operację, a na tułów czeka mnie rechabilitacja. Jeśli ktoś ma uszkodzone dyski to niech pamięta że one się nie regenerują. Pan doktor nie informuje dokładnie czy jest w stanie pomóc czy zaszkodzić.Pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Andrzej Skórka ( 3 stycznia 2013)

  Mówi się w leczeniu chorób przewlekłych, że lekarz sam "to może co najwyżej światło w gabinecie zgasić". Bez współpracy chorego wyniku nie będzie. Jak to jest, że przez 2,5 roku było lepiej, a potem gorzej? Bo chory uznał, że jak już nie boli, to jest zdrowy - i był to koniec wykonywania zaleceń, a o Pana pracy, rujnującej kręgosłup rozmawialiśmy. Nacisk 3,5 - 5 kG w metodzie dr Palucha nie jest w stanie uszkodzić żadnego odcinka kręgosłupa, zwłaszcza piersiowego. Na koniec - każdy lekarz może zaszkodzić choremu, nie ma metod na świecie w 100% bezpiecznych - i jednocześnie skutecznych; chodzi o to, żeby negatywne skutki minimalizować. I jeszcze polecam sztukę polskiej ortografii - z szacunku dla czytających, jeżeli nie dla samego siebie. Mimo wszystko też pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Leczę się u Pana doktora już od 2007 roku i muszę to stwierdzić z całą stanowczością iż nie wiem co to ból kręgosłupa lędźwiowego (czasami rypnie) ale tak ma być - lekarz bardzo dobry godny zaufania i wszystkim "kręgosłupiarzom" jak tylko spotkam to polecam.

 • bardzo dobry

  Otrzymałam najlepszą poradę, pomoc i super efekt w leczeniu od Doktora Skórki. Jestem po dwóch turach zabiegów i wiem, że dobrze trafiłam. Wiem też, że mogę zaufać Doktorowi. Warunkiem jest bezwzględne przestrzeganie Jego zaleceń, a wówczas osiągnie się sukces w leczeniu. Nic nie dzieje się natychmiast, trzeba czasu, cierpliwości i wewnętrznej dyscypliny. Bardzo jestem wdzięczna Doktorowi Skórce, że jest:)

 • dobry

  Polecam! Sprawnie, fachowo, pełen profesjonalizm. Wie, co robi. Pewna ręka. Bez ściemniania. przeszłam chyba wszystko zanim trafiłam do dr Skórki: blokady, zastrzyki, fizykoterapeutów, masaże, bioprądy, borowiny, cuda i jeszcze raz cuda. Trzeba było od razu iść do niego. Stanęłam na nogi!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Dzięki dr Skórce mogę spać, spacerować, pracować i wykonywać prawie wszystkie czynności domowe bez bólu. Oczywiście przestrzegając odpowiednich, dostosowanych indywidualnie do pacjenta zasad. Można wykonywać te same czynności ale trochę w inny, zdrowszy sposób. Dzięki temu nie tylko ustrzegamy się bólu ale i chronimy swój kręgosłup przed dalszymi wadami.

 • bardzo dobry

  Choruję na kręgosłup na skutek urazu. Dzięki temu lekarzowi choroba sukcesywnie wycofuje się i po kilku latach czuję tylko delikatny ból w okolicy jednego kręgu, co zupełnie nie przeszkadza mi ćwiczyć wszystkie ćwiczenia i wykonywywać codzienne czynnosci bez trudu. Poza tym lekarz jest sympatyczny. Panu Doktorowi dziękuję, a chorym polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją