lek.

Andrzej Skórka

Neurolog, Anestezjolog

Poproś o włączenie kalendarza

Rejestracja chorych na konsultacje odbywa się w środy od godziny 9.30 do 11.30 pod numerem telefonu 81 525 37 93. UWAGA - nie odbieram telefonów z numerów zastrzeżonych! A.Skórka więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

 • Choroby kręgosłupa

Informacje o lekarzu

O mnie

Rejestracja chorych na konsultacje odbywa się w środy od godziny 9.30 do 11.30 pod numerem telefonu 81 525 37 93. UWAGA - nie odbieram telefonów z numerów zastrzeżonych! A.Skórka

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Bardzo wiele dobrego słyszałam i "dojrzałam" do wizyty u pana dr Skórki, ale niestety telefon w rejestracji czynny tylko przez 2 godziny we środę a potrzebuję wcześniej zorganizować sobie wszystko ( badania, zwolnienie, nocleg, ewentualnie transport i zasoby finansowe). Gdyby chociaż jakiś mail był podany pod który można byłoby skierować podobne pytania, byłoby to duża pomoc dla pacjentów. Powiem szczerze, że dla osoby pracującej i mającej obowiązki rodzinne do logistycznie duże przedsięwzięcie, a przyjdzie mi załatwiać to przez 2 tygodnie, bo w jedną środę czegoś się może dowiem, a dopiero w drugim tygodniu ewentualnie będę mogła się zapisać, jak uda mi się zorganizować wymienione okoliczności, od których zależę.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Andrzej Skórka ( 4 kwietnia 2014)

  corteza2@o2.pl , skype: andrzej.skorka , GG 5190524

 • bardzo dobry

  To bardzo dobry lekarz ale także człowiek, dla którego nie jest najważniejsza "kasa" lecz stan zdrowia pacjenta i jego samopoczucie..... Pomaga człowiekowi w bólu, cierpieniu, jak nakazuje etyka lekarska. Działa przemyślanie i profesjonalnie, każde słowo jest cenne i prawdziwe, nie ma słów zbędnych.... leczę się u Pana Doktora Skórki od 2006 roku, systematycznie a czasami dość intensywnie. Bardzo cierpiałam z bólu (jestem po złamaniu kręgosłupa) i aż boję się myśleć co do dziś byłoby ze mną gdybym nie trafiła do Pana Doktora. To wspaniały lekarz, zacny pełen uroku człowiek. Jestem wdzięczna, że jest Pan Doktorze właśnie w Lublinie. Pozdrawiam serdecznie, życząc Panu Najlepszego w 2014 roku. Pacjentka Krystyna S.

 • bardzo dobry

  Witam-jestem po 3 operacjach na kręgosłup lędźwiowy,pierwsza w 2008 r ,następne to lipiec 2013 i sierpień 2013r .Mam usunięte dwa dyski ,przepukliny,odbarczane korzenie nerwowe,oraz usuniętą stabilizację,wstawiono mi jakieś "rozpórki". Po tych operacjach konałam z bólu,trafiłam ponownie do szpitala bo nie dawałam rady,wykonano mi rezonans magnetyczny z którym pojechałam do swojego "operatora" i usłyszałam że jest wszystko w porządku,a ja nie mogłam wykonywać podstawowych czynności,każdy ruch mojego ciała to ból nie do wytrzymania.Usłyszałam że można wstawić mi stymulator bólu co wiązało się z następną operacją za którą serdecznie podziękowałam.Trafiłam w październiku na konsultacje do doktora Skórki i za tydzień byłam już na zabiegach.Jestem po pierwszej serii zabiegów i mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością że gdyby nie ręce doktora Skórki i jego metoda leczenia to nie wiem co by ze mną było.Do głowy przychodził mi najczarniejszy scenariusz.Stosuję się do zaleceń doktora a metoda jego leczenia przynosi efekty.Cieszę się że mamy w Lublinie takiego lekarza,polecam go wszystkim znajomym którzy mają problemy z kręgosłupem.Żałuję że przed lipcem 2013r. nie posłuchałam mojej przyjaciółki i zamiast dać się zoperować nie poszłam po pomoc właśnie do doktora Skórki.Czekam teraz na następną serię zabiegów .Dziękuję Panie Doktorze,dzięki Panu świat nabrał kolorów,chce mi się żyć i wiem że z dna na dzień będzie już tylko lepiej .

 • bardzo dobry

  Ludzie cieszmy sie ze taki dr. Skórka jest - cała moja rodzina leczy sie u niego i kazdemu pomógł . Tata moj chgodzi juz ponad 15 lat io nie co to ból krzyza od tego czasu , a dysk mu wypadał . Ja rowniez chodze ok 7 lat i jestem wdzieczny ze dr. mnie wyleczył - dziekuje mu za to bo to bardzo dobry lekarz. A ze ludzi mowia ze ostry , bo ma racje jak ktos olewa co on zaleca a pozniej ma pretensje ze boli. Ocena moja jest wzorowa

 • bardzo słaby

  Leczyłem się u doktora Skórki przez cztery lata, miałem uszkodzone dyski szyjne, jest to część kręgosłupa która się nie regeneruje, jedynie poprzez operację co w końcu mnie spotkało. Byłem u doktora Skórki pacjentem przez cztery lata, początkowo ból ustąpił, było wszystko wpożądku, ale gdzieś po około 2,5 roku od pierwszej wizyty kręgosłup zaczął mi dokuczać coraz mocniej, występowały większe nerwobóle, a doktor mówił standardowo 'tak ma być'. Niedość że miałem zmiażdżone dyski w szyi, to jeszcze teraz mam uszkodzony kręgosłup piersiowy, co jest efektem uciskania , tzw. metody Palucha. Na szyję miałem operację, a na tułów czeka mnie rechabilitacja. Jeśli ktoś ma uszkodzone dyski to niech pamięta że one się nie regenerują. Pan doktor nie informuje dokładnie czy jest w stanie pomóc czy zaszkodzić.Pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Andrzej Skórka ( 3 stycznia 2013)

  Mówi się w leczeniu chorób przewlekłych, że lekarz sam "to może co najwyżej światło w gabinecie zgasić". Bez współpracy chorego wyniku nie będzie. Jak to jest, że przez 2,5 roku było lepiej, a potem gorzej? Bo chory uznał, że jak już nie boli, to jest zdrowy - i był to koniec wykonywania zaleceń, a o Pana pracy, rujnującej kręgosłup rozmawialiśmy. Nacisk 3,5 - 5 kG w metodzie dr Palucha nie jest w stanie uszkodzić żadnego odcinka kręgosłupa, zwłaszcza piersiowego. Na koniec - każdy lekarz może zaszkodzić choremu, nie ma metod na świecie w 100% bezpiecznych - i jednocześnie skutecznych; chodzi o to, żeby negatywne skutki minimalizować. I jeszcze polecam sztukę polskiej ortografii - z szacunku dla czytających, jeżeli nie dla samego siebie. Mimo wszystko też pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Leczę się u Pana doktora już od 2007 roku i muszę to stwierdzić z całą stanowczością iż nie wiem co to ból kręgosłupa lędźwiowego (czasami rypnie) ale tak ma być - lekarz bardzo dobry godny zaufania i wszystkim "kręgosłupiarzom" jak tylko spotkam to polecam.

 • bardzo dobry

  Otrzymałam najlepszą poradę, pomoc i super efekt w leczeniu od Doktora Skórki. Jestem po dwóch turach zabiegów i wiem, że dobrze trafiłam. Wiem też, że mogę zaufać Doktorowi. Warunkiem jest bezwzględne przestrzeganie Jego zaleceń, a wówczas osiągnie się sukces w leczeniu. Nic nie dzieje się natychmiast, trzeba czasu, cierpliwości i wewnętrznej dyscypliny. Bardzo jestem wdzięczna Doktorowi Skórce, że jest:)

 • dobry

  Polecam! Sprawnie, fachowo, pełen profesjonalizm. Wie, co robi. Pewna ręka. Bez ściemniania. przeszłam chyba wszystko zanim trafiłam do dr Skórki: blokady, zastrzyki, fizykoterapeutów, masaże, bioprądy, borowiny, cuda i jeszcze raz cuda. Trzeba było od razu iść do niego. Stanęłam na nogi!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Dzięki dr Skórce mogę spać, spacerować, pracować i wykonywać prawie wszystkie czynności domowe bez bólu. Oczywiście przestrzegając odpowiednich, dostosowanych indywidualnie do pacjenta zasad. Można wykonywać te same czynności ale trochę w inny, zdrowszy sposób. Dzięki temu nie tylko ustrzegamy się bólu ale i chronimy swój kręgosłup przed dalszymi wadami.

 • bardzo dobry

  Choruję na kręgosłup na skutek urazu. Dzięki temu lekarzowi choroba sukcesywnie wycofuje się i po kilku latach czuję tylko delikatny ból w okolicy jednego kręgu, co zupełnie nie przeszkadza mi ćwiczyć wszystkie ćwiczenia i wykonywywać codzienne czynnosci bez trudu. Poza tym lekarz jest sympatyczny. Panu Doktorowi dziękuję, a chorym polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Adrianna Łukasik-Spust - neurolog, Halina Stefaniuk- Rogowska - neurolog, Beata Pastwa - neurolog, Małgorzata Stanisława Buksińska - neurolog, Danuta Teresa Dylewska-Pawłowska - neurolog, Beata Bordzoł-Zalewska - neurolog, Jacek Jaworski - neurolog, Maria Pilarczyk - neurolog, Zbigniew Stelmasiak - neurolog, Tomasz Tomczyk - neurolog, Janina Kalenik - neurolog, Stanisław Janusz Żelazny - neurolog, Beata Nowicka-Tarach - neurolog, Marcin Nastaj - neurolog, Teresa Gustyn - neurolog, Teresa Marczak-Dzwonnik - neurolog, Tomasz Hasiec - neurolog, Kamila Furmanek-Karwowska - neurolog, Irena Jadwiga Rakowska-Oleksy - neurolog, Ewa Błoszczyńska - neurolog