Andrzej Sieroń

Lekarz rodzinny

6 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Lekarz Rodzinny Andrzej Sieroń

  Komorowicka 314
  43-346 Bielsko-Biała, śląskie

  28
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Zgadzam się w 100 % z powyższymi komentarzami. Lekarz dobry,do tego miły człowiek ale organizacja to jest coś strasznego. Jak można być chorym i czekać pod drzwiami żeby zostać przyjętym...za 2-3 dni wizyta raczej w sytuacji choroby nikogo nie zadowala...

 • bardzo dobry

  jest super

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Stawia trafne diagnozy posiada bardzo duży zasób wiedzy.Zawsze uśmiechnięty.Ma wspaniałe podejście do pacjenta,Wysłucha cierpliwie.Stara się każdemu jak najlepiej pomagać.Nie traktuje pacjenta jak "zło konieczne" jak intruza co w dzisiejszych czasach niestety ale często się zdarza.Takich lekarzy ze świecą dzisiaj szukać. Polecałabym go każdemu.Ale dostać się do niego na wizytę nie łatwo.Rejestrując się telefoniczne czeka się ponad tydzień .A będąc lżej chorym można się ustawić w kolejkę rano odstać przed zamkniętymi drzwiami około godziny i zarejestrować się osobiście na dany dzień.Mam nadzieję że lekarz jako kierownik przychodni popracuje nad organizacją pracy w swojej przychodni która w chwili obecnej pozostawia wiele do życzenia.

 • bardzo dobry

  najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam ! Właściwie uratował mi życie i jestem mu za to bardzo wdzięczna ! serdecznie polecam przepisuje zawsze fachowe i tanie leki nie naciąga na kase w porządku człowiek !

 • dobry

  specjalista?moze i dobry ale nie jako kierownik przychodni fatalny kierownik zla organizacja pracy Zeby na wizyte u lekarza rodzinnego trzeba bylo czekac 4 dni?

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista i w ogóle sympatyczny człowiek. Zawsze ma czas dla pacjenta, jak się Go o coś zapytam to wytłumaczy (nie z łaską jak niektórzy) a to wszystko z uśmiechem. Widać, że lubi ludzi i kocha swoją pracę (albo na odwrót :-) Diagnozy rzeczywiście stawia bardzo dobre, widać, że ma nie tylko wiedzę, ale też swego rodzaju intuicje :-) Pozdrawiam Pana doktora :-) p.s. ale nie zapisujcie się do tej przychodni, bo już i tak kolejki są duże :P