lek.

Andrzej Pajdowski

Endokrynolog, Ginekolog, Diagnostyk

103 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Drodzy Państwo. Chciałbym poinformować że od dnia 01.01.2016 roku po 17-latach bardzo dobrej współpracy z Kasą Chorych a później Narodowym Funduszem Zdrowia będę przyjmował pacj... więcej

Adresy i cenniki

 • ENDOKRYNOLOG - GINEKOLOG - POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA 3D ! - BIOPSJE pod kontrolą głowicy liniowej 18MHz. Na życzenie WIZYT KOMPLEKSOWYCH złożone z wielu badań diagnostycznych.

  Adres

  ul.Magnoliowa 1 ( Centrum Medyczne Pajdowscy pomiędzy Lidlem a MacDonaldem przy głównej drodze z Poznania do Kalisza ) przyjmuje we wtorki, czwartki, (pilne również w niedzielę od godz.15.00 - rejestracja tel.).
  63-200 Jarocin, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

 • ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - Biopsje tarczycy i piersi.

  Adres

  ul. Szylinga 6 ( przy skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką na wysokości Szpitala Wojskowego ) Wtorek I i III-ci w m-c.
  60-787 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka
 • ENDOKRYNOLOG - USG - Biopsje tarczycy i piersi .Przychodnia ( gabinet na parterze ) przy Szpitalu Powiatowym . Przyjęcia II-gi wtorek m-c.

  Adres

  ul. Słowackiego 2
  63-300 Września, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

 • ENDOKRYNOLOG

  Adres

  ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) I-wsza sobota m-c
  63-700 Krotoszyn, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

 • ENDOKRYNOLOG

  Adres

  ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c
  63-100 Śrem, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

 • ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG

  Adres

  ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego przy Gabinecie Stomatologicznym dr Alicji Dylewskiej ) I-wsza i III-cia sobota m-c
  63-500 Ostrzeszów, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

 • ENDOKRYNOLOG

  Adres

  ul. Harcerska 17 ( budynek BOR-POL na parterze, parking w podwórzu ) przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c
  63-000 Środa Wielkopolska, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

 • ENDOKRYNOLOG

  Adres

  ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
  63-600 Kępno, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

 • ENDOKRYNOLOG - GINEKOLOG - OSTEOPOROZA - USG - BIOPSJE

  Adres

  ul. Górnośląska 37a na wysokości skrzyżowania z ul. Polną Poniedziałki Wtorki Środy.
  62-800 Kalisz, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

 • ENDOKRYNOLOG - GINEKOLOG - POŁOŻNIK - USG - BIOPSJE

  Adres

  Sienkiewicza 4 ,,MEDYK,, wejście od ul. Towarowej
  63-400 Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

Informacje o lekarzu

O mnie

Drodzy Państwo. Chciałbym poinformować że od dnia 01.01.2016 roku po 17-latach bardzo dobrej współpracy z Kasą Chorych a później Narodowym Funduszem Zdrowia będę przyjmował pacjentów wyłącznie w ramach moich prywatnych praktyk. Wszystkim moim pacjentom leczącym się przez te lata w ramach KCh i NFZ chciałbym podziękować za wieloletnie zaufanie którym mnie Państwo obdarzyliście i bardzo przeprosić za obecne zmiany. Chciałbym podziękować pracownikom kaliskiego oddziału naszego wielkopolskiego NFZ za te lata doskonałej współpracy. Szczególne podziękowania chciałbym złożyć na ręce naszego personelu; najdłużej pracującym świetnym pielęgniarkom Magdalenie Antczak i Jolancie Kassner, sympatycznej położnej mgr. Natalii Tkacz, rejestratorce Angelice Taczała bez której rejestracja by się najpewniej zawaliła, pracowitym paniom z obsługi technicznej Danucie i Krystynie oraz doskonałej techniczce rtg Małgorzacie Stasierowskiej. Moje Panie gdyby nie Wasza ciężka i pełna poświęcenia praca nie udałoby się nam wykonać przez te wszystkie lata współpracy z funduszem blisko 150 tysięcy konsultacji specjalistycznych często połączonych z badaniami osteoporozy, mammografią lub punkcjami piersi czy też tarczycy. To było piękne 17 lat. Dziękuje. W nowej sytuacji pozyskany wolny czas którego tak bardzo w ostatnich latach mi brakowało zamierzam przeznaczyć na pogłębienie kwalifikacji zawodowych w zakresie endokrynologii ( choroby nowotworowe tarczycy- m.in biopsja małych guzków pod kontrolą głowicy wysokiej rozdzielczości 18 MHz ) i endokrynologii-ginekologicznej ( niepłodność, inseminacje i prowadzenie ciąży ). Ponadto informuje że nie będę już prowadził przyjęć w niedzielę aczkolwiek w sytuacjach tego wymagających proszę o kontakt telefoniczny .

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Po 4 latach starań i powierzchowności ze strony lekarzy straciłam wiare, ze się uda. Czytając opinie o doktorze Pajdowskim, postanowiłam udac sie do niego. Mieszkam w Szwecji i trudno powiedzieć że sie tu się leczę bo drogą na sktóty zostałam skierowana na IVF gdzie pierwsze podejscie nie powiodło sie. Dopiero doktor Pajdowski podczas pierwszej wizyty w sierpniu zlecił mi wykonanie rozszerzonych badań krwi i laparoskopie. Laparoskopie miałam 20 pażdziernika w Poznaniu w Szpitalu na Polnej. Wyrazy wielkiego szacunku dla doktora Pajdowskiego jak równiez dla doktora Sajdaka że zostałam przyjeta do szpitala. Lekarze z ogromną wiedzą i urokiem osobistym. Gdy straciłam wiare w lekarzy spotkałam na swojej drodze Aniołów. Nie pozostaje mi nic innego jak IVF ale czuję komfort i niesamowite szczęście że mogę byc leczona i konsultować sie u doktora Pajdowskiego. Zawsze miał dla mnie czas gdy dzwoniłam do niego z zagranicy, lekarz który leczy sercem. Doktor Pajdowski to Anioł z wielkim poczuciem humoru. Dziękuje doktorze, wyrazy wdzięczności wyrażają łzy w moich oczach. Nie ma odłegłości których warto nie pokonać do Pana. Joanna Popiel.

 • bardzo dobry

  W 100% polecam Pana dr.Pajdowskiego, ponieważ mimo wcześniejszych niepowodzeń teraz mam zdrową córeczkę za co jestem bardzo wdzięczna. Jako jedyny lekarz od samego początku doktor powtarzał mi ,że będzie dobrze , nie zniechęcał mnie mówiąc ,że powinnam zaczekać ,że mogę liczyć się z kolejnym niepowodzeniem dzięki temu ja różnież w to uwierzyłam ,a to bardzo ważne w takiej sytuacji ,aby się nie bać. Od samego początku doktor otoczył nas fachową opieką miedyczną . Na każdej wizycie doktor poświęcał wystarczająco dużo czasu ,aby wszystko wytłumaczyć , pokazać jak rozwija się maluszek , odpowiedzieć na nurtujące pytania. Panie pielęgniarki i położna zawsze miłe i pomocne co tworzy przyjazną atmosferę :) Serdecznie polecam takiego specjalistę i dziękuję !

 • bardzo dobry

  Witam, Dr. Andrzej Pajdowski prowadził moją ciąże i dzięki niemu moja córeczka jest cała i zdrowa, i za to będę Doktorowi wdzięczna do końca życia. Chciałam w skrócie opowiedzieć moją historię, tak by przyszłe mamy nie ignorowały takich problemów. Ufały swojemu lekarzowi jeśli jest tak oddany i ma tak duże doświadczenie jak Dr. Andrzej Pajdowski. Tylko on twierdził , że dziecko jest owinięta dwukrotnie pępowiną i wypisał mi skierowanie na cesarskie cięcie, ponieważ mała miała bardzo rozbieżne KTG tzn. tętno "skakało" . W Pleszewie w szpitalu Ordynator kazał rodzić mi naturalnie i stwierdził, że dopiero przy porodzie naturalnym, gdy dziecko zacznie się dusić zrobią mi cesarkę... Inni lekarze tak samo twierdzili tylko Dr. Pajdowski starał się coś zrobić pn. gdyby mała przy porodzie naturalnym zaczęła by się dusić była by niedotleniona co za tym idzie mogłaby zostać upośledzona bądź się udusić. Dlatego Dr. Pajdowski kazał mi się przenieść do Jarocina mając nadzieję, że tam wezmą pod uwagę skierowanie. W Jarocinie w szpitalu Ordynator również brał pod uwagę tylko poród naturalny pomimo, że Dr. Andrzej interweniował i nie raz prosił aby dla dobra dziecka zrobili cesarskie cięcie. Gdy tętno dziecka utrzymywało się na 200 spadało ewentualnie do 180 na obchodzie Pani dr. w Jarocinie stwierdziła ze to naturalne! A przecież tętno powinno być od 110-170! Dopiero po telefonie do Dr. Andrzeja Pajdowskiego, gdy ten zadzwonił do Ordynatora po raz kolejny zrobili mi szybko cesarkę i jak się okazało mała była owinięta trzykrotnie pępowiną co było wskazaniem do Cesarskiego Cięcia! Dlatego bardzo dziękuje Doktorze za pomoc, zainteresowanie i nie bagatelizowanie mojego przypadku tak jak zrobili to inni lekarze. Z moich obserwacji wynika, że lekarze sobie nie ufają, to bardzo przykre bo cierpi na tym pacjent i zdrowie dzieci. Magdalena Maląg

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Pajdowski lekarz na wagę złota. W czerwcu tego roku po badaniu usg stwierdził u mnie ciążę pozamaciczną i natychmiast skierował mnie do szpitala opisując stan zdrowia. Jeszcze tego samego wieczoru pojechałam do kaliskiego szpitala czego dzisiaj mogę stwierdzić żałuję. Po przyjęciu na oddział lekarz dyżurny stwierdził że ''nie ma żadnej ciąży''. Wróciłam do Doktora Pajdowskiego opowiadając cała zaistniałą sytuacje w kaliskim szpitalu. Ponownie skierował mnie do szpitala tym razem pleszewskiego gdzie zajęto się mną kompleksowo. Jest lekarzem dla ludzi i poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Pan Doktor Pajdowski jest lekarzem z powołania i polecę Go każdemu kto będzie potrzebował Jego pomocy. Dziękuję Panie Doktorze.

 • bardzo dobry

  To najlepszy lekarz i cudowny człowiek! Z Doktorem pierwszy raz spotkałam się w listopadzie 2014 roku. Leczę się praktycznie od dziecka, od dziecka zmagam się również z otyłością. Na wizytę szłam już zupełnie poddana, ponieważ przed Panem Doktorem było milion innych lekarzy którzy zawsze wysyłali mnie z kwitkiem, "jak Pani schudnie to zapraszam do mnie" czyt. Pani przypadek przekracza moje kompetencje. Z czasem pojawiło się nadmierne owłosienie, półroczne krwawienie i cała reszta obrzydliwości. Wiele razy prosiłam o badania hormonalne ale nikt mnie "nie słyszał", zawsze była odpowiedź, że nie warto mnie leczyć hormonalnie bo jestem gruba więc to będzie błędne koło i na tym koniec... na moje szczęście trafiłam z polecenia koleżanki do Dr. Pajdowskiego, który wprost powiedział, że będzie mnie leczył bo chce mi pomóc. Od razu zostałam wysłana na mase badań, hormonalnych, ogólnych, tarczycowych, glukoza, insulina itd. Z badań oczywiscie wyszła mi insulinooporność, problemy z tarczycą, zaburzenia hormonalne itd. Po 3 miesiącach leczenia u doktora przestałam krwawić, zbędne owłosienie zmniejszyło się o większą połowę, w końcu mogę wyjść z domu bez chustki pod szyją do tego wszystkiego waga ciągle spada! Od listopada po dzień dzisiejszy zgubiłam 31 kg. Jestem strasznie wściekła, że dopiero w wieku 27 lat znalazł się ktoś, kto nie bał się podjąć leczenia a przede wszystkim postawić diagnozę. Dodam jeszcze, że za jednym razem mam wizytę endokrynologiczną i ginekologiczną, w gabinecie za każdym razem siedzę godzinę. Nie ma słów które mogły by opisać moją wdzięczność Panie Doktorze! Jest Pan nie tylko znakomitym lekarzem, ale co najważniejsze cudownym, miłym i zabawnym człowiekiem! DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA.

 • bardzo dobry

  Dobry lekarz.Panowie badania i widok naszych pociech na monitorze sa u niego zabawne i dokladne.Wszystko co chcielismy wiedziec szczegolowo opowiadal.Mieszkamy 1000 km od niego ale gdy mielismy pytania i watpliwosci dzwonilismy do niego i zawsze mial czas i porade.Lekarz godny zaufania

 • bardzo dobry

  Doktor Andrzej Pajdowski jest pierwszym lekarzem, który zainteresował się moim stanem zdrowia. Również miałam dwa poronienia. Chodziłam do "wieluńskich" ginekologów, którzy nie zrobili mi żadnych badań w kierunku poronień (żadnych konkretnych badań ! najchętniej wysłaliby mnie do szpitala !). Obiecywali tylko gruszki na wierzbie ! Sama z siebie zrobiłam sobie badanie TSH, które wyszło dwa razy podwyższone. Wtedy to właśnie udałam się z moim problemem do doktora Pajdowskiego. On jako pierwszy zlecił mi wszystkie badania w kierunku hormonów, zrobił usg tarczycy (okazało się, że jest powiększona) jak i przepisał hormony na wyregulowanie w organizmie. Czuję się po nich o niebo lepiej. Za miesiąc mam wizytę kontrolną i wtedy zaczną się plany z planowaniem upragnionego dziecka ...

 • bardzo dobry

  Od 5 lat choruję na niedoczynność tarczycy przez ten czas odwiedziłam wielu specjalistów w nadziei że ktoś pomoże nam posiadać tak bardzo upragnione potomstwo. Byłam już po dwóch poronieniach. Dopiero dr Pajdowski potraktował mój przypadek poważnie, od razu wprowadził odpowiednie leczenie. po 5 miesiącach od pierwszej wizyty zaszłam w ciążę. Gdy tylko pojawiły się problemy wystarczył telefon do doktora a on od razu kazał przyjechać na wizytę. Dostałam leki na podtrzymanie, od tego czasu więcej plamień nie było. W 24 tygodniu ciąży okazało się, że mam rozwarcie (wszystko zostało w porę zauważone dzięki badaniu oraz usg). Dostałam skierowanie do kliniki na Polną, gdzie założony miałam szew okrężny. Dzięki szybkiej interwencji nasza ciąża została szczęśliwie donoszona. Lekarz o każdej porze dnia odbierał telefon, dzięki temu czuliśmy się bezpiecznie. 10 marca 2015 roku zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, na świat przyszła nasza córeczka. Nie jesteśmy w stanie wyrazić naszej wdzięczności. Mamy nadzieję, że następną ciążę też poprowadzi ten lekarz. Dziękujemy.

 • bardzo dobry

  Nadczynność tarczycy zdiagnozowano u mnie ponad rok temu.Byłam wówczas na urlopie w Polsce, gdyż mieszkam za granicą.Doktor u którego wtedy się leczyłam przepisał mi leki, za kilka tygodni kazał zrobić badanie krwi i skontaktować się z nim.Niestety po pół roku mój stan zdrowia bardzo się pogorszył a doktor już coraz nie chętniej udzielał konsultacji przez telefon.Musiałam wówczas, na jakiś czas, wrócić do Polski. Wtedy postanowiłam skonsultować się z innym lekarzem i trafiłam do doktora Andrzeja Pajdowskiego.Wizytę miałam umówioną w ciągu kilku dni.Przebiegła ona w bardzo sympatycznej atmosferze.Pan doktor zrobił mi USG tarczycy i zaproponował jonizację jako metodę leczenia. Uzyskałam konkretne i rzeczowe odpowiedzi na wszystkie pytania. Niestety jonizację musiałam przełożyć na kolejny urlop w Polsce. Od tamtej pory minęło ponad pół roku.Co najmniej raz w miesiącu dzwonię do doktora Andrzeja Pajdowskiego z wynikami krwi,aby udzielił mi wskazówek co do dalszego postępowania.Nigdy nie zostałam przez niego zignorowana czy też potraktowana obojętnie.Pan doktor zawsze z cierpliwością i dużą dawką humoru odpowiada na wszystkie pytania.Zawsze powtarza żebym dzwoniła kiedy tylko mam jakieś wątpliwości.Chciałabym również podkreślić że doktor za konsultacje a w zasadzie leczenie mnie ,,przez telefon" nie bierze żadnych pieniędzy.Dzisiaj odebrałam wyniki krwi, nie pamiętam kiedy były tak dobre. DZIĘKUJE DOKTORZE. Magdalena Góralska

 • bardzo dobry

  To najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Moja historia miała początek około 4 lat temu z powodu, mogłoby się zadawać błahego, bo trądziku. Ten problem konsultowałam z dermatologami (z Ostrowa) i były chwilowe poprawy. Większe poprawy były, kiedy brałam antybiotyki ale źle to znosiłam. Byłam zrozpaczona ponieważ byłam przekonana że już nic, ani nikt mi nie pomoże. W ciągu całych tych 4 lat nikt z dermatologów nie zasugerował mi nawet zrobienia badań hormonów, ani wogóle jakichkolwiek badań, po prostu przepisywali leki na ślepo. Od kiedy lecze się u doktora Pajdowskiego (ponad rok) moja twarz jest prawie bez skazy ;) Doktor przeprowadza regularnie wszelkie badania i dokładnie tłumaczy w czym rzecz oraz przebieg leczenia. Pan doktor okazał się być również inspiracją ponieważ kiedy kończyłam liceum, nie wiedziałam jaki profil studiów wybrać a wiedziałam że coś z medycyną. Polecił mi elektroradiologię, i na te studia się dostałam ;) Jestem zadowolona i wdzięczna :)