Andrzej Pajdowski

Poproś o włączenie kalendarza
75

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • W moich planach od 1 października bieżącego roku jest takie skoordynowanie pracy gabinetów i pracowni diagnostycznych w naszym Centrum Medycznym w Jarocinie, żeby w trakcie tylko jednej wizyty pacjentka mogła przejść kompleksowe badanie złożone z wielu procedur m.in. różnych badań usg, badania ginekologicznego, endokrynologicznego, badania osteoporozy, badania mammograficznego, biopsji oraz badań laboratoryjnych w tym hormonalnych tak, aby mogła otrzymać wyniki badań lab. pod koniec wizyty. Na koniec w Aptece, znajdującej się na terenie naszego Centrum będzie mogła wykupić wszystkie zaordynowane leki. Mamy nadzieję że takie kompleksowe wizyty będą olbrzymią oszczędnością czasu dla naszych pacjentów.

Usługi

 • Elektrokoagulacja
 • Biopsja tarczycy
 • Biopsja piersi
 • Usuwanie nadżerek
 • Mammografia
 • Cytologia
 • KTG - kardiotokografia
 • Badanie gęstości kości
 • USG tarczycy
 • USG piersi
 • USG jamy brzusznej
 • USG ginekologiczne
 • USG płodu
 • USG jąder
 • USG prostaty
 • Badanie kręgosłupa
 • więcej

Choroby

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Położnictwo i ginekologia
 • 12 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Moja historia miała początek około 4 lat temu z powodu, mogłoby się zadawać błahego, bo trądziku. Ten problem konsultowałam z dermatologami (z Ostrowa) i były chwilowe poprawy. Większe poprawy były, kiedy brałam antybiotyki ale źle to znosiłam. Byłam zrozpaczona ponieważ byłam przekonana że już nic, ani nikt mi nie pomoże. W ciągu całych tych 4 lat nikt z dermatologów nie zasugerował mi nawet zrobienia badań hormonów, ani wogóle jakichkolwiek badań, po prostu przepisywali leki na ślepo. Od kiedy lecze się u doktora Pajdowskiego (ponad rok) moja twarz jest prawie bez skazy ;) Doktor przeprowadza regularnie wszelkie badania i dokładnie tłumaczy w czym rzecz oraz przebieg leczenia. Pan doktor okazał się być również inspiracją ponieważ kiedy kończyłam liceum, nie wiedziałam jaki profil studiów wybrać a wiedziałam że coś z medycyną. Polecił mi elektroradiologię, i na te studia się dostałam ;) Jestem zadowolona i wdzięczna :)

  zgłoś nadużycie
 • 26 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczna dr Pajdowskiego za zdiagnozowanie u mnie choroby tarczycy. Dwa miesiące temu byłam jako osoba towarzysząca mojemy synowie na wizycie u doktora Pajdowskiego. Pan doktor zbadał syna i zaaplikował leczenie. Po czym popatrzył na mnie i stwierdził, że też mam problemy z tarczycą. Zaprzeczyłam, gdyż niedawno miałam wykonane badanie TSH, które było w normie. Pan doktor zlecil jednak pielęgniarce, by wypisała dla mnie skierowanie na szczegółowe badania. Zrobił to, mimo, iż to nie ja byłam u niego z wizytą. Zainteresował się moim wyglądem i zalecił badania. Zupełnie bezinteresownie, gdyż nie byłam jego pacjentką. Wychodząc z gabinetu, nie wiedziałam, czy zrobię te badania. Byłam wówczas pewna, że nic mi nie jest, gdyż TSH miałam w normie. Konsultowałam wynik badania z lekarzem rodzinnym, który wykluczył chorobę tarczycy. Ale gdy przyszła pora na wykonanie badań mojego syna, pomyślałam sobie, że w zasadzie nic nie szkodzi, jeśli i się zbadam. Wyniki miały być następnego dnia dostępne na stronie internetowej. I były, ale za wyjątkiem mojego badania na przeciwciała, które miało być zrobione nieco później. Tak jak się spodziewałam, moje TSH, FT3 i FT4 mieściły się w normach określonych przez system komputerowy laboratorium, z którego skorzystałam. Nawet ich nie drukowałam i poszłam z wynikami syna i z synem na kolejną wizytę u dr Pajdowskiego. Podczas badania syna, powiedziałam doktorowi, ze mam dobre wyniki. Kazał mi je pokazać. Nie miałam ich przy sobie. Doktor stwierdził, że normy określone przez laboratorium nie są prawidłowe. Przepisał mojemu synowi oprócz leków na jego schorzenie, wit D dla niego i dla mnie. Zaznaczam, iż nadal nie byłam jego pacjentką. Towarzyszyłam tylko synowi. Płaciłam tylko za wizytę syna, pan doktor konsultował mnie zupełnie bezinteresownie. Coś mu nie pasowała w moim wyglądzie. Te kropelki z wit D zupełnie zbiły mnie ztropu. Zapytałam, czy mogę w takim razie jeszcze dzisiaj podjechać do domu po wyniki i umówić się na wizytę. Pan doktor stwierdził, że nie ma problemu. Pojechałam do domu, usiadłam przy komputerze, zalogowałam się na stronę z wynikkami i.... okazało się, że przeciwciała mam znacznie powyżej normy. Norma była około 5 jednostek, ja ich mam ok 800 jednostek. Byłam w szoku. Nie wiem, jak mam dziękować dr Pajdowskiego. Teraz zaczyna się mi wszystko w głowie układać: to wieczne zmęczenie, senność, tycie, mimo, że ciągle ograniczam jedzenie. Dzięki temu, że dr Pajdowski zaineresował się moim wyglądem, dowiedziałam się, że choruję, pewnie od kilku lat na Hashimoto. Miał podejrzenie, że mogę być chora i zlecił badania. Jestem mu bardzo wdzięczna. Dzięki tej diagnozie, od jutra zaczynam brać leki. Pan doktor powiedział, że w krótkim czasie poczuję się dużo lepiej niż teraz. Aż mi się wierzyć nie chce, ze być może obejdę się bez spania w dzień :). Panie doktorze - serdecznie dziękuję :)))))

  zgłoś nadużycie
 • 23 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecamy dr.Pajdowskiego. Bardzo sympatyczny konkretny rzeczowy lekarz.Swój zawód wykonuje profesjonalnie,potrafi wysłuchać doradzić, a za razem pomóc jak tylko potrafi.Można mu zaufać i mieć nadzieje że będzie dobrze.Jesteśmy bardzo zadowoleni jako pacjenci z leczenia dr.Pajdowskiego,to świetny specjalista.Naszym zdaniem to jeden z najlepszych lekarzy na którego można zawsze polegać.Leczymy się kilka miesięcy a już widać efekt nasze maleństwo za co BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJEMY i POZDRAWIAMY.

  zgłoś nadużycie
 • 10 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie ma słów które mogły by opisać jak bardzo wdzięczna jestem Panu doktorowi i całemu personelowi za opiekę nad moją osobą. Trafiłam do dr Pajdowskiego po 4 poronieniach bez nadziei na to że kiedykolwiek zostanę mamą. Inni lekarze kazali mi tylko czekać i mówili "że kiedyś się w końcu uda", ale ja nie miałam już sił na utratę kolejnego dziecka. Po namowie rodziny i znajomych zdecydowałam się na wizytę u dr Pajdowskiego. Zjawiłam się na wizytę w Maju 2012 roku. Dokładnie przedstawiłam swoją sytuację. Doktor natychmiast wykonał podstawowe badania USG. I od razu podjęliśmy leczenie (wcześniej inni lekarze nie widzieli podstaw do leczenia). Doktor kazał mi dzwonić do siebie gdybym miała jakieś pytania był dostępny po telefonem 24 h na dobę. I w końcu w październiku 2012 wykonałam telefon do doktora "chyba jestem w ciąży" natychmiast kazał przyjechać na wizytę. Dzięki współpracy z Kliniką w Poznaniu od razu dostałam skierowanie do szpitala a był to dopiero 4 tydzień ciąży nie widoczny jeszcze na USG. W szpitalu byłam pod stałą obserwacją aż w 5 tygodniu na badaniu USG pojawiła się maleńka kropeczka i znowu pojawiła się nadzieja na to że zostanę mamą. Po tygodniu miałam się stawić na wizytę kontrolną do dr Pajdowskiego i tak się stało. Wykonał USG i powiedział takie słowa których nigdy nie zapomnę: "czy wie pani że to ciąża bliźniacza" to były najpiękniejsze słowa jakie mogłam usłyszeć. Była radość i lęk ponieważ przeszłam 4 poronienia a tu ciąża bliźniacza i jeszcze większe ryzyko niepowodzenia. Dr przepisał leki na potrzymanie ciąży i kazał cały czas leżeć. Kolejne wizyty odbywały się co 2 tygodnie. Między czasie byłam kierowana do Kliniki na ul.Polną w Poznaniu gdzie między innymi miałam zakładany szew aby zmniejszyć ryzyko niepowodzenia ciąży. I tak dotrwałam do 38 tygodnia. Urodziłam dwie zdrowe dziewczynki drogą cesarskiego cięcia i zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami. Czytając opinie innych pacjentów mogę powiedzieć tylko tyle że warto było czekać w kolejce za wizytą musimy sobie zdawać sprawę z tego, że każdy pacjent ma inny problem i lekarz poświęca mu tyle czasu ile potrzeba na dany przypadek. Ja nie raz spędzałam w gabinecie po 40 minut i nigdy nie odczułam że doktor nie ma dla mnie czasu. Personel przecudowny zawsze miła obsługa, aż chce się tam wracać. I na koniec jeszcze kilka słów o dr Pajdowskim. Po prostu cudowny człowiek brak mi słów jak bardzo jestem wdzięczna. Zawsze miły z optymistycznym podejściem do życia, martwiący się o pacjenta. Wielokrotnie wykonywał do mnie telefony z pytaniem jak się czuję, czy odpoczywam i czy leżę. Jeszcze raz bardzo bardzo mocno dziękuję za opiekę całemu personelowi i oczywiście dr Pajdowskiemu. Mam nadzieję, że kolejną ciążę poprowadzi właśnie ten lekarz.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Pani Dario trudno coś napisać po tylu miłych słowach z Pani strony. Powiem tylko bardzo, bardzo dziękuje. Życzę samych radości dla całej Waszej czwórki. Z serdecznymi pozdrowieniami Andrzej Pajdowski.

 • 18 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam. Dobry specjalista, kompetentny, rzeczowy i uprzejmy, z dużym poczuciem humoru. Cierpliwie odpowiada na zadawane przez pacjenta pytania językiem profesjonalnym ale przystępnym dla laika. Lecząc się u tego lekarza można z całą pewnością czuć się komfortowo i bezpiecznie.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuje.

 • 18 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam. Chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami z współpracy z Panem doktorem Pajdowskim. Nie lubię dzielić się swoją prywatnością, jednak uważam, że kilka słów powinnam napisać. Znajomi pytają mnie dlaczego dojeżdżam prawie 60 km do Jarocina, skoro w miejscu mojego zamieszkania nie brakuje ginekologów. Otóż od kilku lat mam pewne problemy zdrowotne związane ze sprawami kobiecymi, byłam u wielu specjalistów, zlecano mi wiele kosztownych badań, jednak żaden z nich nie potrafił jednoznacznie określić co mi jest. Owe problemy skutkowały trudnością zajścia w ciążę. Mimo to udało się. Z polecenia znajomego trafiłam do dr Pajdowskiego cieszyłam się, że trafiłam do specjalisty z dwóch dziedzin endokrynologa i ginekologa za razem. opowiedziałam swoją historię. Pan doktor uważnie przyjrzał się dokumentacji medycznej, zlecił badania i już przy kolejnej wizycie postawił rozpoznanie i wprowadził stosowne leczenie. Nie leczona przypadłość mogła być zagrożeniem dla ciąży i zdrowia naszego maleństwa, na szczęście trafiłam na kogoś kto w końcu potrafił mi pomóc. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i czekamy teraz z mężem na szczęśliwe rozwiązanie.

  zgłoś nadużycie
 • 22 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Do doktora Pajdowskiego chodziłam całe 9 mc ciąży przeważnie co 3 tygodnie a pod koniec częściej. Dziecko było stale monitorowane - USG prawie na każdej wizycie - zatem można sobie pooglądać swojego maluszka. Dogodne godziny przyjęć - nawet dla tych długo pracujących, zatem tatuś też mógł często zobaczyć dzieciaczka, bo wizyty umawialiśmy na późne godziny wieczorne. Co wizytę badanie ciśnienia, wagi, po połowie ciąży także KTG. Zalecane są różne badania krwi dzięki czemu okazało się że mam chorą tarczycę i zaczęłam ją leczyć. Doktor konkretny, rzeczowy odpowiedział na wszystkie moje pytania, na wizycie a w razie czego także telefonicznie. Lekarz godny polecenia. Dziękuję za prowadzenie mojej ciąży. Pozdrawiam Kasia z Krotoszyna

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  do dr Pajdowskiego trafiłam przypadkiem, kiedy zmusiła mnie do tego sytuacja w której się znalazłam. Okazał mi tyle ciepła i zrozumienia, którego nigdy nie zaznałam u lekarzy (którzy traktowali mnie jak zło konieczne). I jako jedyny nie bał się powiedziec mi prawdy o moim stanie zdrowia a nawet objął opieką na przyszłe lata, kiedy zapragne miec dzidziusia... Jestem mu bardzo wdzięczna i na pewno kiedy będę potrzebowac pomocy prawdziwego i profesjonalnego specjalisty, zwrócę się do niego. Bo takich lekarzy (prawdziwych ludzi z sercem) jest bardzo mało. DZIĘKUJĘ DOKTORZE DZIĘKUJE

  zgłoś nadużycie
 • 9 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pana doktora uważam za świetnego specjaliste i człowieka bardzo miłego (bo pacjęt to nie tylko jednostka chorobowa , ale cały człowiek), Nie do wielu lekarzy mozna zadzwonic i podzielić się swoimi obawami. Lecze sie u pana doktora od 20 lat i nigdy sie nie zawiodłam, Dziękuje panie doktorze , ze jest pan z nami . pacjetka z Ostrowa

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Bardzo dziękuje pani Marto, a tak naprawdę nie wiem kiedy minęło te 20 lat. Przy okazji tych podziękowań chciałbym wszystkich Państwa poinformować że od dnia 04.11.br rozpoczynamy w Jarocinie i Kaliszu rejestrację na wizyty endokrynologiczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia na rok 2014. Zapraszając na te wizyty informuje że rejestracja w Jarocinie będzie pod nr tel. 62-7472835 a w Kaliszu tel. 62-7663440. W razie potrzeby informacje pod wyżej podanymi numerami lub pod moim tel. kom. 502-517325. Z poważaniem Andrzej Pajdowski.

 • 16 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz jak najbardziej godny polecenia .Od roku się leczę na niedoczynność tarczycy ,jestem bardzo zadowolona iz Pan Pajdowski za każdym razem sprawdza moje wyniki; robi USG tarczycy i tak dostosowuje leki że moje hormony powracają do normy a ja czuję sięo niebo lepiej,od czasu kiedy jestem jego pacjentką ( nie przytyłam z czego bardzo się cieszę)a wiem że to w niedoczynności również jest problemem .Polecam i mogę rownież zaprzeczyć opinią iz Pan doktor inaczej traktuje osoby z NFZ, ponieważ również tak bywam i zawsze mam zrobione wszystkie badania a lekarz odpowiada konkretnie na moje pytania.Dziękuję jeszcze raz:) pacjentka Aneta z Pleszewa

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Pani Aneto, chciałbym bardzo podziękować za słowa o równym traktowaniu pacjentów. Od wielu lat jestem lekarzem NFZ, praktycznie od pierwszych dni kiedy powstała Kasa Chorych a przy tym zdecydowana większość naszych pacjentów to osoby przyjmowane w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Od zawsze staramy się wszystkich pacjentów traktować tak samo. Przy tej okazji chciałbym poinformować że gdyby ktoś z Państwa zapomniał o coś zapytać w trakcie wizyty, czy też cokolwiek byłoby niejasnego po wizycie to bardzo proszę śmiało dzwonić tel. 502-517 325 - czynny cały tydzień. I na koniec bardzo ważne: rejestracja do Poradni Endokrynologicznych w Jarocinie ( tel. 62-7472835 ) i Kaliszu ( tel. 62-7663440 ) w ramach NFZ na rok 2014 rozpocznie się od listopada br. Z poważaniem Andrzej Pajdowski.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Andrzej Pajdowski - endokrynolog

Lokalizacja