Andrzej Olszewski

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Nie wiem dlaczego moja ocena stąd zniknęła. Byłam u tego lekarza w zeszłym roku. Złapałam jakąś infekcję i przybiegłam do pierwszego lepszego lekarza w Luxmedzie. Nie wiem, może byłam jakimś wyjątkiem ale ten pan potraktował mnie bardzo dobrze. Rok wcześniej miałam usuwaną ciążę pozamaciczną i od tamtej pory szanse na zajście 50/50. Do tego wirus HPV i perspektywa nie wiadomo jaka. Przepisał leki, porozmawiał, posłuchał i co więcej, pocieszył. Powiedział, że jeszcze nic straconego jeśli chodzi o ciążę i żebym się nie poddawała. Wyszłam stamtąd jak na skrzydłach i zapamiętałam go do dzisiaj.

 • słaby

  Nie polecam. Niesympatyczny, wręcz arogancki. Brak zrozumienia dla pacjenta, teksty w stylu "trzynastolatka jest bardziej świadoma niż pani". Dobrze by było, żeby ginekolog rozumiał że pacjent może mieć swój światopogląd odmienny od przekonań pana doktora. Wyszłam z wizyty totalnie zniesmaczona.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Mam abonament w Luxmedzie. Zapisałam się do pierwszego doktora "w ciemno", gdyż był lekarzem do którego można było dostać sie od ręki. Z równie gburowatym i olewczym lekarzem nigdy nie miałam doczynienia. Zgłosiłam się, gdyż mój test ciążowy był pozytywny. To moja pirwsza ciąża. Usłyszałam,iż jeżali coś jest nie tak to moja wina, że tak długo zwlekałam. Wyszłam roztrzęsiona. Już zmieniłam lekarza.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Monika Bator-Gregorczyk - ginekolog, Marek Marcyniak - ginekolog, Małgorzata Jerzak - ginekolog, Katarzyna Kosińska-Kaczyńska - ginekolog, Iwona Frydel - ginekolog, Krzysztof Romanowski - ginekolog, Elżbieta Niklewicz-Szczęsna - ginekolog, Piotr Króliński - ginekolog, Marzena Padzik-Moczydłowska - ginekolog, Mirosław Rajtar - ginekolog, Andrzej Sidor - ginekolog, Danuta Kasprowicz-Bielasik - ginekolog, Lilia Obuchowska - ginekolog, Jagoda Dembowiecka-Ochman - ginekolog, Katarzyna Pinkas - ginekolog, Grzegorz Mrugacz - ginekolog, Dariusz Tarwacki - ginekolog, Ryszard Gąsior - ginekolog, Maja Świetlicka (Gręda) - ginekolog, Paweł Wypych - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Krzysztof Pancześnik

ginekolog,  położna, położnik

Umów się