lek.

Andrzej Milczarek

Ginekolog, Anestezjolog, Położna, położnik

Poproś o włączenie kalendarza

Lekarz specjalista ginekolog położnik z 30- letnim doświadczeniem klinicznym (oddział położniczo-ginekologiczny) i ambulatoryjnym. Praktyka prywatna od 1993 r. (obecnie w AB Centrum Medycznym Relaksow... więcej

Adresy

Usługi

Ultrasonografia (USG) ginekologiczna i położnicza, badania dopplerowskie, 3D/4D
Elektrokardiografia (EKG)
Profilaktyka, diagnostyka i leczenie chorób ginekologicznych.
Biopsje narządów płciowych (wycinki z szyjki macicy, biopsja aspiracyjna z kanału szyjki macicy i jamy macicy).
Poradnictwo dotyczące prawidłowego odżywiania i stylu życia kobiet planujacych ciążę i ciężarnych.
Porady laktacyjne.
Implanon- antykoncepcyjny implant podskórny (zakladanie i usuwanie).
Spirometria- badanie wydolności układu oddechowego.
Kardiotokografia (KTG)
Prowadzenie ciąży fizjologicznej i patologicznej.
Bezbolesne leczenie nadżerek za pomocą kriodestrukcji (zamrażanie) lub elektrokoagulacji.
Elektrostymulacja w wysiłkowym nietrzymaniu moczu, parciach naglących, pochwicy.
Ocena bilirubiny u noworodka metodą przezskórną (bez pobierania krwi)
Poradnictwo w zakresie planowania ciąży i antykoncepcji.
Antykoncepcja wewnątrzmaciczna (zakladanie i wyjmowanie wkladek antykoncepcyjnych).
Skórne testy alergiczne (panel pokarmowy i wziewny)
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Lekarz specjalista ginekolog położnik z 30- letnim doświadczeniem klinicznym (oddział położniczo-ginekologiczny) i ambulatoryjnym. Praktyka prywatna od 1993 r. (obecnie w AB Centrum Medycznym Relaksowa w Lublinie).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Anestezjologia i intensywna terapia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Aneta Z. Do Pana doktora trafiłam z wysiłkowym nietrzymaniem moczu z którym borykam się od 5 lat. Jest to człowiek bardzo otwarty, wspaniale umiejący poprowadzić rozmowę z pacjentką by nie czuła się skrępowana. Jestem po 10 zabiegach elektrostymulacji w gabinecie Pana doktora i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko zaczyna wracać do normy. Nietrzymanie moczu zmniejszyło się na tyle że mogę normalnie funkcjonować bez obawy o przykry incydent. Zabiegi i ćwiczenia mięśni Kegla dały wspaniałe rezultaty choć wiem że jeszcze wiele spotkań na zabiegach i nieustające ćwiczenia przed mną bo przez 2 miesiące nie da się wyeliminować całkowicie tego co "psuło" się przez 5 lat. Jestem bardzo zobowiązana Panu doktorowi że przywrócił mi chęć do życia. Polecam każdej kobiecie, która boryka się z podobnym problemem by nie zwlekała i odwiedziła gabinet Pana doktora. Naprawdę warto.

 • dobry

  Jestem zadowolona z kompetencji dra Andrzeja Milczarka. Postawił trafną diagnozę, leczenie okazało się skuteczne. Jest uprzejmy i rzeczowy. Kontakt do niego otrzymałam od kuzynki z Lublina, jak byłam w Polsce.

 • bardzo dobry

  Moje długie poszukiwania odpowiedniego lekarza w końcu zakończyły się sukcesem. Spokojny, rzeczowy, cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania, ale przede wszystkim kompetentny. Jestem bardzo zadowolona z wizyt i podejścia do pacjenta, więc polecam innym Paniom :)

 • bardzo dobry

  Rzeczowy i konkretny, przyjmuje w Lublinie w AB Centrum Medyczne na ulicy Relaksowej (troche ciężko znaleźć, wjechać trzeba od poligonowej). W przychodni pracuje też jego żona Pediatra do której przyszliśmy narazie raz z dzieciaczkiem, miła.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz,z powołania,z ogromnymi pokładami wiedzy,którą wciąż pogłębia. Parę lat temu uratował mi wprost życie,podczas gdy całe grono innych specjalistów tylko myślało...skąd ta anemia i skąd tak niskie wyniki ?!....Do sprawy podszedł rzeczowo,profesjonalnie i dziś mogę osobiście napisać ten post.Świetny lekarz,indywidualnie podchodzi do pacjentki...sama osobiście poleciłam go paru znajomym i są mi za to bardzo wdzięczne i zadowolone z opieki i badań jakimi je objął.Dorota

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam tego lekarza, bardzo otwarty, rzeczowy i sympatyczny profesjonalista.Na pewno swoje pacientki traktuje indywidualni i z ogromnym wyczuciem.

 • bardzo dobry

  wspaniały lekarz, polecam wszystkim kobietom

 • bardzo dobry

  Doskonały lekarz i prawdziwy profesjonalista.

 • dobry

  Profesjonalne podejście do pacjentów, miły.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją