dr n. med.

Andrzej Mazurek

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  wspanialy lekarz z wieloletnim doswiadczeniem.Lecze sie u niego 20 lat.Bardzo delikatny,uprzejmy i wyrozumialy.Dzieki niemu zaszlam w ciaze z moim pierwszym dzieckiem.Umie zdiagnozowac wszystko bardzo profesjonalnie.Naprawde polecam paniom tego ginekologa.Wspanialy fachowiec i czlowiek,ktory traktuje kazda pacjentke indywidualnie.

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam. Prowadzi moja druga ciaze, poniewaz pierwsza zakonczyla sie zabiegiem. Nie bylo z jego strony komentarzy ze za szybko zaszlam w druga, jak uslyszalam od innego ginekologa, wrecz podtrzymal mnie na duchu ze postara sie abym ta donosila. Lekarz mily, delikatny i wyrozumialy.

 • bardzo dobry

  Z Panem Doktorem Mazurkiem pierwszy raz miałam styczność gdy ponad dwa miesiące temu wylądowałam w szpitalu na ginekologii po nie do końca udanym zabiegu wyłyżeczkowania. Pan Doktor przychodził do mnie kilka razy dziennie, sprawdzał czy wszystko jest w porządku, rozmawiał ze mną....przy wypisie dał mi numer telefonu do siebie i pozwolił dzwonić gdy będzie działo się coś złego...od tamtej pory chodzę do niego na badania... skutki zabiegu odczuwam do dzisiaj:( Mam nadzieję, że już nie długo będę mogła zajść w kolejną ciążę, którą tym razem poprowadzi doktor Mazurek.....

 • bardzo dobry

  Dzięki doktorowi Mazurkowi zaszłam w ciąże , obecnie jestem w ósmym miesiącu :-), profesjonalista i godny polecenia ginekolog, delikatny ,sumienny i wyrozumiały, POLECAM!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Konkretny i miły a przy okazji stara się zrozumieć pacjentkę (jak okazało się, że mam mniejszy dochód niż rok temu to bez słowa zaproponował tańsze leki). Jak czekałam na operację przychodził na salę kilka razy przed, żeby mnie uspokoić. Jak dla mnie jest to człowiek z powołaniem i wspaniały fachowiec.

 • dobry

  polecam gorąco pana doktora,jest miły, rzeczowy i bardzo delikatny ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • bardzo dobry

  polecam najgorecej tego czlowieka,obecnie prowadze u niego druga ciaze,jest bardzo mily,rzeczowy,przejmuje sie pacjentka,dokladnie bada,jestem bardzo zadowolona z tego lekarza!

 • dobry

  Rzeczowy i konkretny fachowiec. Zdobył moje zaufanie i prowadził moje dwie ciąże. Polecam.

 • bardzo dobry

  Przemiły i delikatny fachowiec. Bardzo konkretnie odpowiada na pytania pacjenta, potrafi doradzić i zamienić leki, jeśli mu powiesz, że są za drogie. Zaliczyłam u nieo już wiele wizyt i mam zdecydowanie porównanie z poprzednim gin, który przez kilka lat zamiast usunać mi nadżerkę tylko wzywał na leczenie na prywatne wizyty.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Stanisław L. Michalak - ginekolog, Tadeusz Stojak - ginekolog, Zdzisław Gołaszewski - ginekolog, Ewa Czeczuga-Semeniuk - ginekolog, Iwona Chomczyk - ginekolog, Joanna Niklaszewska - ginekolog, Elżbieta Olechno - Pełszyńska - ginekolog, Ryszard Leśniewicz - ginekolog, Elżbieta Sadowska - ginekolog, Adam Lemancewicz - ginekolog, Janusz Zawistowski - ginekolog, Agnieszka Lewicka - ginekolog, Maciej Lipski - ginekolog, Grzegorz Brzostek - ginekolog, Jolanta Świątecka - ginekolog, Stanisław Jan Michalak - ginekolog, Krzysztof Arciszewski - ginekolog, Sławomir Jarocki - ginekolog, Ewa Bibik - ginekolog, Janusz Antoni Poznański - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online