Andrzej Małek, ginekolog Bydgoszcz

Andrzej Małek

Poproś o włączenie kalendarza
71

Adresy

 • 24 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Szczerze polecam. Prowadził moją ciąże. Odbierał zawsze telefon gdy coś budziło mój niepokój. Gdy w szpitalu nie było miejsc okazał swoją pomoc. Był i wspierał przy porodzie. Zawsze znajdzie wolny termin na wizytę. Koszt wizyty 150 zł.

  zgłoś nadużycie
 • 29 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Znam tego lekarza od ponad 15 lat i uważam ,że jest zajebisty !!!! Przyjął moje trzy porody , przeprowadził 2 zabiegi i na 100 % mogę Go polecić. Nie jest może super wylewny,ale tu nie chodzi o słodzenie pacjentkom,a o trafne decyzje. Takie właśnie zawsze podejmował ten lekarz :) GOSIA K.

  zgłoś nadużycie
 • 29 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bylam pierwszy raz u Pana Doktora naprawde moge śmiało powiedzieć i polecić innym Pacjentką ! Bardzo sie stresowałam wizyta ale pozniej było juz ok. Doktor wysłucha, porozmawia, pożartuje, doradzi. Podczas badania był bardzo delikatny i nie stresował. Powiedział tez ze jak cos sie bedzie dziać można od razu dzwonić do Niego. Polecam naprawde ! Jestem w 100% pewna że już nie zmienie swojego lekarza i zaufam mu w 100% !

  zgłoś nadużycie
 • 8 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz operował mi mięśniaka.Operacja przebiegla bardzo szybko i szybko doszlam do siebie. Polecam wszystkim kobietom ktore szukają dobrego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lutego 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Byłam pacjentką doktora i gdyby moja "książkowa" ciąża rozwiązała się w taki sposób z pewnością podpisałabym się pod pozytywnymi opiniami. Niestety, poród nastąpił przed czasem a Misiek okazał się być dystrofikiem - dzieckiem z niską wagą urodzeniową. Lekarze z którymi rozmawiałam na ten temat mówili, że tego typu zmiany są do wykrycia podczas badania USG. Mój lekarz prowadzący nie zauważył odstępstw od normy i nie usłyszałam słowa sensownego wytłumaczenia. Gdybym wiedziała o stanie dziecka z pewnością znalazłabym się w innym szpitalu, bezpieczniejszym dla malca nie mówiąc już o podjęciu leczenia jeszcze w czasie ciąży. Poza tym Pan doktor Małek to naprawdę miły lekarz...

  zgłoś nadużycie
 • 23 września 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Dr.Małek zdiagnozował u mnie torbiel jajnika ok5cm., gdzie inni lekarze tego nie widzieli, sugerowano nadwrazliwe jelito...poprowadził 2 ciąże-perfekcyjnie. przy 1 porodzie nawet trafilam na dyzur pana doktora w szpitalu Miejskim i bez niego byłoby trudno.poród bez powikalń, wyczyszczona i lekko zszyta, bez komplikacji.po pologu pojechalam do doktora na kontrolę i przyjemnie gdy moglam pokazać się z niespelan 2 miesięcznym dzieckiem.2 ciąza była zagrozona ale dr. ze spokojem powiedział jak należy o siebie dbać by w ciągu sekundy nie stracic tego co mamw sobie:). ciąża donoszona w ciagu 1h po przyjeciu do szpiatala dzieciątko było na swiecie. a teraz musze poajwić sie u pana doktora bo mam wrazenie ze znowu cos się "torbielatowego" dzieje , a bylam u 2 innych lekarzy w Lux Med i czuje niepokoj. generalnie wszystkie przynajmniej moje drogi prowadza do DOKTORA MAŁKA:):)

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Według mnie to lekarz-ginekolog po prostu genialny. profesjinalny i nadzwyczaj kulturalny, unika tworzenia sytuacji stresujących dla swoich pacjentek.

  zgłoś nadużycie
 • 12 kwietnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Osobiście uważam doktora Małka za jednego z najlepszych lekarzy jakich znam.Prowadził dwie moje ciąże i urzekł mnie szczególną dbałością o pacjenta.W razie jakichkolwiek wątpliwości zleca szereg badań kontrolnych, zawsze jest pod telefonem,cierpliwie odpowiada na pytania.Jest skuteczny,ale tez uprzejmy i nie zgadzam się z przedmówczynią,że to nie jest istotne czy lekarz jest miły czy nie-to jest bardzo istotne. Co do porodu to obecnie zawsze lekarz tylko stoi i obserwuję sytuacje a wszystko robi położna.Moje dzieci ważyły poniżej 4kg,ale z tego co wiem to teraz często w sposób naturalny rodzą się tak duże dzieci. Przykro mi, że dziecko ma uszkodzony nerw ale myślę,że pan doktor nie miał na to wpływu.

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2011

  Ocena: dobry

  BARDZO DOBRY LEKARZ ZAWSZE MOŻNA NA NIEGO LICZYĆ, NIE CZEKA SIĘ W KOLEJKACH, WOLNY NIGDZIE SIĘ NIE SPIESZY :) DOKŁADNY ZAWSZE SŁUŻY RADĄ NAWET TELEFONICZNĄ. WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO PACJENTKI SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMĄ JESTEM JEGO PACJENTKĄ TO MOJA 1 CIĄŻA ALE W RODZINIE PROWADZIŁ JUŻ 2 CIĄŻE BRATOWEJ I NIGDY NIC ZŁEGO O NIM NIE POWIEDZIAŁA JESTEM W 100 % SPOKOJNA I PEWNA TEGO DOKTORA GODNY ZAUFANIA :)

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 11 stycznia 2011

  Ocena: słaby

  Nie byłam pacjentką dr ale odbierał mój poród ( w sumie to stał tylko obok i słuchał co mówi położna ) po pierwsze nie wyczyścił mnie dokładnie i w 8 dobie po porodzie okazało sie ze muszę mieć operacje ( oczywiście musiałam zostawić dziecko w domu bo w szpitalu na Markwarta nie można mieć dziecka ze sobą) ale to jakoś przeżyłam, natomiast 2 miesiące po porodzie okazało się ze synek ma zespól nadmiernego napięcia mięśniowego ponieważ pozwolono mi urodzić naturalnie dziecko ktore ważyło ponad 4 kg nadmierny ucisk przy przeciskaniu sie przez kanał rodny spowodował uszkodzenie nerwu, co mnie dalej czeka chyba nie muszę pisać... jeszcze dodam tylko ze lekarz nie ma być miły tylko skuteczny.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami