Andrzej Krawczyk, chirurg Szczecin
Chirurg dr n. med.

Andrzej Krawczyk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

8

Adresy

 • 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią

  Szczecin, Piotra Skargi 11

  (91) 41 ... (zobacz więcej)

 • 22 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Nie ma lepszego urologa w Szczecinie . Bardzo ludzki człowiek mający czas dla pacjenta . Marek Czech Świnoujście

  zgłoś nadużycie
 • 19 listopada 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Zgadzam sie z opiniami opisanymi przez pacjętów. Lecze się urologicznie w przychodni wojskowej u dr.Krawczyka od kilku lat. Leczenie jest skuteczne,a najbardziej leczą mnie jego słowa spokojne i kojące ból. Wychodząc z wizytu człowiek doskonale jest zoriętowany o wszystkich sprawach chorobowych. Oby więcej takich lekarzy było w naszym kraju. Mieczysław Włodarczyk Szczecin

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 18 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista ,uważnie słucha i skutecznie pomaga.Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 7 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Korzystałam u dr. Krawczyka z usg jamy brzusznej. Jest doktorem bardzo miłym inteligentnym oraz bardzo dokładnym. Podczas badania mówi pacjentowi wszystko z dokładnością . Powinno być wiecej takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 16 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  najlepszy lekarz jakiego spotkałam korzystając z wizyt u lekarzy bardzo miły, inteligentny o wysokiej kulturze osobistej oraz wiedzy medycznej w zakresie urologi.Najlepszy lekarz-chirurg urolog jakiego spotkałam.Pan dr. Krawczyk na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  To niesamowite ale istnieją tacy lekarze jak Dr Andrzej Krawczyk- człowiek encyklopedia, wspaniały specjalista, który ma nisamowite podejście do pacjenta, wyczerpująca wizyta jeżeli chodzi o przekazywanie informacji na temat stanu zdrowia, porady - najwyższy poziom. Lekarz o spokojnym kojącym głosie, odpowiadający na każde pytanie, potrafi wysłuchac pacjenta a potem dokładnie i cierpliwie wszystko wyjaśnic, odpowiedziec na każde pytanie. Polecam wszystkim z problemami urologicznymi.

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2009

  Ocena: dobry

  najlepszy lekarz jakiego spotkałem korzystając z wizyt u lekarzy bardzo miły, inteligentny o wysokiej kulturze osobistej oraz wiedzy medycznej w zakresie urologi.Najlepszy lekarz-chirurg urolog jakiego spotkałem będąc Jego pacjentem.Pan dr. Krawczyk na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro pacjenta. Bez obawy poddałem się Jego opiece. Polecam dr. Krawczyka. mgr Jan Grudziński lat 73. Szczecin

  zgłoś nadużycie
 • 8 maja 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Zdecydowanie najlepszy chirurg z jakim kiedykolwiek miałem kontakt. Znakomite podejscie do pacjenta, zawsze uśmiechniety, miły, entuzjastycznie nastawiony do pacjenta, idealnie wykonujacy swoja pracę. Lekarz który na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta, co powinno być najważniejsze w tym zawodzie, jeśli ktokolwiek będzie miał wybór chirurga to gorąco polecam Pana dr Krawczyka.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online