dr n. med.

Andrzej Krajewski

Chirurg, Chirurg plastyczny

Poproś o kalendarz wizyt

Dr n. med. Andrzej Krajewski - ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 1984r. Tytuł specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej uzyskał w Klinice Chirurgii Plastycznej ... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr n. med. Andrzej Krajewski - ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 1984r. Tytuł specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej uzyskał w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 1999 r. kieruje Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, którego powstania jest inicjatorem i ordynatorem.
Od wielu lat działa w zakresie chirurgii plastycznej i estetycznej, wieloletnie doświadczenie i talent specjalisty sprawiają, iż jest wysoce cenionym chirurgiem plastykiem. Umiejętnie wykorzystuje sztukę chirurgii plastycznej, wpływając na zmianę wyglądu swoich pacjentów, przez co dodaje im pewności siebie oraz lepsze samopoczucie. Szeroko rozwinięte działania w zakresie operacji odtwórczych piersi u kobiet po mastectomii sprawiają, że jest specjalistą wyjątkowym, nie ograniczającym swoich dążeń wyłącznie do poprawy wyglądu swoich pacjentów, ale sprawia możliwość odzyskania kobiecości pacjentkom które ją utraciły. Każdy pacjent traktowany jest przez dr Andrzeja Krajewskiego indywidualnie. Pacjent przedstawia marzenia swojego wyglądu, zaś dr Andrzej Krajewski przedstawia możliwości osiągnięcia wymarzonego wyglądu pacjenta. Dr Andrzej Krajewski jest aktywnym członkiem Towarzystw Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
Dr Andrzej Krajewski jest od wielu lat Konsultantem Wojewódzkim w zakresie chirurgii plastycznej, sprawując nadzór nad tą dziedziną w województwie zachodniopomorskim, jest również Prezesem Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, aktywnie działając na płaszczyźnie związanej z leczeniem chorych ciężko oparzonych.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Kompetentna osoba na odpowiednim miejscu z odpowiednią wiedzą, rzeczowo, bardzo dokładnie opisał przebieg zaplanowanego zabiegu wraz z wszystkimi skutkami, co prawda termin zabiegu zaplanowałam dopiero jesienią, ale jestem przekonana, że wybrałam właściwego lekarza; naprawdę polecam

 • bardzo dobry

  Mogę tylko podziękować za pełen profesjonalizm i z niecierpliwością oczekiwać następnej wizyty pozdrawiam cały personel medyczny i dziękuję bardzo .

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest rzeczowy, kompetentny, posiada duży zasób wiedzy. Ma świetny kontakt z pacjentem. potrafi stworzyć atmosferą bezstresową dla pacjenta.Ma czas ,aby wysłuchac pacjenta !!! nie patrzy na zegarek podczas wizyty ! Wrto do takiego lekarza wrócić :)

 • bardzo dobry

  calineczka dwa tygodnie temu przeszłam operację powiększenia biustu. Dr Krajewski wspaniały chirurg (profesjonalista) jak i cały zespól (zwlaszcza dr asystujący). Opieka wspaniała przez cały pobyt (w dzień i w nocy). Basia (pielegniarka) bo tak ma ta wspaniała istota na imię - cudowny, ciepły człowiek, który dodaje energii do życia w momentach tak bardzo potrzebnych. Boli miłe Panie - ale Basia swoją obecnością "uśmierza" ten ból. Polecam dr Krajewskiego i cały zespół.

 • bardzo dobry

  Po raz pierwszy skorzystałam z zabiegu liftingu twarzy i korekty powiek. Efekt zaskakujący Dr Krajewski (profesjonalizm) wraz z całą ekipą - lekarz asystujący (całą noc po zabiegu w pobliżu), anestezjolog tłumaczący co i jak i w jakim czasie będzie się działo ( z dokładnością do 3 minut po zabiegu)!!!, panie Pielęgniarki dostępne i pomocne non stop! Karmią (nawet ponad miarę:), są pomocne w każdej chwili. Żona dr Krajewskiego - specjalista od rekonwalescencji po zabiegach - doskonały doradca! Jednym słowem - TYLKO POLECAĆ!!! Urszula! P.S. To że boli - no cóż! Przy takiej opiece - prawie( nie boli:)

 • bardzo słaby

  nie polecam... robilam korekte odstajacych uszu, uszy nadal odstaja... mimo to lekarz olal sprawe... szkoda bylo pieniedzy, efekt jest marny. Stanowczo odradzam... dodam, ze zainteresowanie pacjentem rowniez jest bardzo slabe, na teog pseudo-doktora czeka sie godzinami...

 • bardzo słaby

  Witam, Wypełniałam usta u pana doktora i musze przyznać,ze moje doświadczenia są bardzo złe. Usta były krzywe(musiałam je poprawiać u innego doktora), kiedy zaś zgłosiłam to do kliniki powiedziano,ze tak moze być.......zapłaciłam 1200 zł i nawet nie otrzymałam rachunku. Co gorsza- zabieg okropnie bolał,ale nikt na to nie zważał- robiłam usta pierwszy raz wiec nie wiedzialam czego oczekiwac.Kiedy sie upomnialam o rachunek powiedziano,ze zostanie wysłany. Po długim czasie oczekiwania pytam po raz kolejny i okazuje sie,ze chyba zaginął. Wysłano mi go ponownie(podobno) bo jak do tej pory rownież go nie otrzymałam. Kompletny brak profesjonalizmu, szczerze odradzam

 • bardzo dobry

  10 lat temu poddałam się operacji zmniejszenia piersi u dr Krajewskiego. Wtedy doktor odmienił moje życie całkowicie, przywrócił wszystko co zabrały mi duże piersi- zdrowie psychiczne i fizyczne. Jeśli macie wątpliwości czy poddać się takiej operacji to powiem Wam szczerze, nie zastanawiajcie się, możecie doktorowi zaufać w 100 %.

 • bardzo dobry

  Parę miesięcy temu poddałam się zabiegowi liftu twarzy. Dr Krajewski podczas konsultacji wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rzetelnie i kompetentnie poinformował mnie o przebiegu zabiegu i rekonwalescencji. Spokojnie i cierpliwie wysłuchał moich obaw i odpowiedział na każde nurtujące mnie pytanie. W dniu zabiegu zjawiłam się w klinice w Kołobrzegu. Zaprowadzono mnie do apartamentu w którym czekałam na zabieg i w którym spędzałam czas po zabiegu . Muszę przyznać, że klinika jest ekskluzywna, a jej personel bardzo zorganizowany. Zabieg przeprowadzono w znieczuleniu ogólnym, trochę się tego obawiałam, ale jak się okazało bezpodstawnie. Po przebudzeniu czułam delikatny dyskomfort. Spodziewałam się niemiłosiernego bólu, ale nic takiego nie miało miejsca. Cały czas dostawałam kroplówkę i silne leki przeciwbólowe. Po zabiegu wspaniale się mną zajęto, czułam się jak na wakacjach, wyspałam się za wszystkie czasy. Teraz kiedy wszystko się już zagoiło, czuję się jak nowo narodzona . Zmienił się mój wyraz twarzy, czuję się młodsza i atrakcyjniejsza. Polecam dr Krajewskiego wszystkim kobietom, które chcą się pozbyć swoich kompleksów. Dzięki niemu stałam się pewniejsza siebie . Czuję, że znowu mam dużo energii, tak jak 20 lat temu. Dr Krajewski to profesjonalista który zna się na tym co robi. Polecam.

 • bardzo dobry

  Kilka miesięcy temu powiększałam piersi u dr Krajewskiego. Idąc na zabieg wcale się nie bałam. I słusznie! Jestem bardzo zadowolona z efektu, osiągnęłam dokładnie taki rezultat, jaki chciałam. Piersi są równe, piękne. Było to znaczne powiększenie - z małego b, osiągnęłam wizualne e. Narkozę wspominam jako okazję żeby się wyspać. Po zabiegu największy dyskomfort sprawiało mi jedynie podnoszenie się. Kolejne zabiegi planuję także u dr Krajewskiego.